Şimdi Ara

SEVGİLİ DEMEK MASRAF DEMEK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
5.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sensuski

Ciddi düşündüğün kıza para ödetmek nedir ya.. Bu kadar düşmeyin.

Kadınların çalışmayıp evde ev hanımlığı yaptığı günler geçtiyse erkeklerin de ailenin bütün masraflarını karşıladığı günler geçmiştir kız da öder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    İnşallah bende boyle bir kadınla gelecek kurarim çok imrendim

• Erkeklerin dert yandigi bi konu genelde eger erkegin durumu varsa gerek yok hani cebine haftasonu 300-500 arasi koyuyarsa gerek yok ha adamin odemesi şusu busu vardir bi 100 lirasi anca cikiyorsa o zaman konusulup beraber halledilcek evlenilcek veya gonul eglendirm mevzusuna girmiyorum bu isin raconu bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

quote:

Orijinalden alıntı: KatipBey

quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

o ne ya neden bütün hesabı sen ödüyosun. Bence ortak ödemelisiniz böylesi hem daha samimi hemde bütün yük sana binmemiş olur

hocam misal geçen sinemaya gittik biletleri ben aldım, mısırları o aldı. Ortak oluyor genelde.

Heh tamam o zaman sıkıntı yok dostum.Ama gerçekten masraf iş sevgili işi. O yüzden bende yapmıyorum. Bide kıyafet derdi var bunun güzel gözüküceksin diye. Amaaaann. Yalnızlığın gözünü seveyim. Tabi biyere kadar.

Evet hocam kız yatağa yatmayı kabul ederse neden olmasın

• Ne mecburiyeti yahu o kızdan hayır gelmez eğer elini cebine atmıyorsa
  • Cinsel ihtiyacını karsiliyorsa değer

• Yıllardır kadın erkek eşitliği savunulmuyor mu dünya da ve ülkemizde? Zeki ve saygılı insan zaten senin söylemeni gerektirmeden durumu anlar ve her seferinde olmasa bile çoğunda öder.Ki tanışma aşamasında beklentilerini açık açık söylersen böyle durumlara düşmemiş olursun.

Valla benim kız arkadaşım bu konuda mükemmel 5 senedir birlikteyiz hiç sorun olduğunu hatırlamam.

• Surekli odemek zorunda degil herkesin o kadar parasi olmaz.Bircogu babasindan aldigi parayla sevgilisine yediriyor bu simdi vaki mi.Parasi olan erkek odesin tamam ama diger turlu kendisini zor durumda kalacaksa olmaz o is.Bu ulkede gecim sıkıntisi var birde kizlarin pek cogu cafelerde takilsin onu bunu alsin hava atsin dusuncesinde bu kiza para mi yeter.Sende oyle kiz bulma demeyin hepimiz goruyoruz bu konularda karsisindaki erkegi dusunen kiz zor bulunur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke ilişkimiz olsa da iliğimi kemiğimi kurutsa

Varım yoğum feda olsun

• quote:

ecburen ben ödüyorum.

Sen burada kaybetmişsin.
  • maddi durumunu bilmiyorum ancak haftada 60 70 lira harcamak büyük bir olay değil aylığa vurduğunda 240-280 lira civarı bir para yapıyor.O kadar gezip tozup eğlenmenin bedeli 280 liraysa bunu dert etmenin anlamı yok.
  • Aylık 300 lira gibi bir fiyat harcıyorsan sorun yok kardeşim, bu kadar kafayı takıcaksan sevgili yapmanın anlamı yok. Cinsel ihtiyaçlarını karşılıyorsa dert etme. Birbirinizi seviyorsanız gerçekten yalan dolan yoksa. Maddi imkanlar kötüyse o ayrı tabi
  • Şu görseli bırakır ve konuyu terk ederim

SEVGİLİ DEMEK MASRAF DEMEK
  • mecburen ben ödüyorum ne demek ya.Alman üsulü yapılır bu yaşlarda (eğer yaşın 14-22 yaş aralığında ise) .Sonuçta herkes baba parasını harcıyor kimsenin kendi parası değil.

Eğer bu arada ödemeyi hiç teklif etmediyse bu zamana kadar , direk ayrıl kardeş boşuna uğraşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Mayıs 2017; 16:39:50 >
  • Haftalık 60-70 tl hiç birşey değil bencr kafana takma daha de fazla para harcayanlar var. Burada alman usulü diyenlere bakma çoğu artistlik olsun diye yazıyor. Bence 3 sen ödüyorsan 1 onun ödemesi lazım durumu yoktur belki para yiyici kız olsa daha lüx mekanlar ister daha fazla masraf çıkartır takma kafana.

• 1 dışarı çıkmamda 25 benzin 10 otopark 35-40 da yemek olsa 15 de kafeye versen hiç birşey yapmadan 80-90 tl gitti
  • segilimle sadece ilk buluşmamızda hesabı ödedim ondan sonra hep Alman usulü :)

ben öğrenci olan bir erkeğin sevgilisine sürekli para harcamasına karşıyım. sonuçta o parayı kendisi kazanmıyor, Ailesi zorluklarla kazanıyor. onu da başkasına yediremem.
  • Belliki daha ekonomik yerlere gidiyorsunuz ben tek çıkışta benziniyleberaber150gittiğini bilirim. Çıldırıyordum. Şimdi ayrıldık ama keşke ayrılmasaydık da her hafta 150 verseydim diyorum. Çok aşıktım allahın cezasına

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

mecburen ben ödüyorum ne demek ya.Alman üsulü yapılır bu yaşlarda (eğer yaşın 14-22 yaş aralığında ise) .Sonuçta herkes baba parasını harcıyor kimsenin kendi parası değil.

Eğer bu arada ödemeyi hiç teklif etmediyse bu zamana kadar direk ayrıl kardeş boşuna uğraşma.

+732627261726272626

• karşılamıyor %99

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.