Şimdi Ara

Severek Ayrılanlar buraya...... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
1
Favori
12.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: crossor

quote:

Orjinalden alıntı: koraystyle

2 ay bayaa uzun bir süre arkadaşım. Hani gerçeği de farketmek lazım dimi belki şimdi o kızın bir ilişkisi vardır. Sen artık yeni bir sayfa açmalısın hayatına ve yazmaya bi yerden başlamalısın ne kadar istemesende

yen bir ilişkisi olamadıgını biliyorum dostum ama işte söylemesi kolay da unutması cok zor zaten kendi elimde birsey olsa hemen unuturum ama elimde degil. yasamak gerekiyor anlayabilmek için

anlıyorum dostum emin ol

Her ayrılık içinde hüzün taşır. Mutlaka yalnızlığa ilk adımdır vedalar ve sonra ardı arkası kesilmez gözyaşları... Pişmanlıklar faydasızdır artık oysaki sevdiğini ölçülü sevmek gerekir, çünkü o bir gün nefret ettiğin olabilir hala seviyor olsan bile...
  • aslında hersey cok güzeldi ona cok güveniyordum onun benden ayrılacagı aklımın ucundan bile gecmezdi cünkü yasanalar var herzaman bana beni hiç bırakma diye yalvarırdı ama kendi bıraktı.buda cok yıktı beni hiç ummadıgım anda ummadıgım kişiden böyle bi acı yasamak cok yıprattı beni
  • Neden ayrıldınız peki? Sebep neydi? Neler yaşandı da bu ilşki bitti? Ayrılma sebebini bilmiyorum ama hiç kendinde hata aradın mı? Belki senin yanlışların vardı ve bu yüzden bitti ilişki...

Seni yargılamıyorum sakın yanlış anlama. Sadece öğrenmek istiyorum.

Ve onun unuttuğunu nerden biliyorsn? Sen unuttuğunu belli etmiyormuşsun. O da unutmamıştır emin ol. Belli etmiyordur.

• kardesim istersen dertlesebiliriz.bende acı cekıyorum
  • Aynı şey benimde balıma geldi kardeş.Seviyomusun dersen hala seviyorum.Ama aklına getirmemeye çalış.Çık gez arkadaşlarınala dolaş.Ne bilim kendini harab etmenin bi manası yok.İllaki bi süre sonra azalıcak ama çıkarmı dersin o çıkmaz.Ben bile rüyamda falan görüyorum hala.Niye niye diye kendime soruyorum.....
    Salla takılalım senle beraber.Ha bu arada sakın içelim falan deme.İçince duygusallaşıp ağlayan bi insanım
  • ben ıcıorum ıcıorum ama unutamıorum aynı olay benım basımda facebookda mııllet dolu cıkmak ıcın can atıor ben onun ıcın aılemle kawga ettım benı bole tek basıma bırakıp gıttı benden ayrıldı hemen bırını bulmus ben offfffffffffffffffffffffff sevmek sucmu allllllllllllllllaahımmmmmmmmmmmmmmmm yaramı actınısssssssssss
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunayMan

Neden ayrıldınız peki? Sebep neydi? Neler yaşandı da bu ilşki bitti? Ayrılma sebebini bilmiyorum ama hiç kendinde hata aradın mı? Belki senin yanlışların vardı ve bu yüzden bitti ilişki...

Ve onun unuttuğunu nerden biliyorsn? Sen unuttuğunu belli etmiyormuşsun. O da unutmamıştır emin ol. Belli etmiyordur.

geçmişte bir iki hata yaptım tabi ama bunları halletmiştik kapanmıştı bu konular her ilişkide oldugu gibi bizimde ilişkimizde hatlar oldu ama gecmişte hallettik onları küçük hatalardı ne bir aldatma vre benzeri bi hata gibi degildi. kendimde hatalar aradım ama yoktu tek hatam onu cok sevmek ona cok deger vermekti. biraz ailesi baskı yaptı birde ayrı sehirlerde oldugumuzdan demekki iyice unuttu beni ayrıldı bitti sonucta yüz üstü bıraktı beni 4 senenin ardından. benim hatam yoktu zaten hatam olsa bukadar yıkılmazdım hiç olmassa bi nedeni olurdu ama nedensiz ayrıldı.
  • quote:

quote:

Neden ayrıldınız peki? Sebep neydi? Neler yaşandı da bu ilşki bitti? Ayrılma sebebini bilmiyorum ama hiç kendinde hata aradın mı? Belki senin yanlışların vardı ve bu yüzden bitti ilişki...

geçmişte bir iki hata yaptım tabi ama bunları halletmiştik kapanmıştı bu konular her ilişkide oldugu gibi bizimde ilişkimizde hatlar oldu ama gecmişte hallettik onları küçük hatalardı ne bir aldatma vre benzeri bi hata gibi degildi. kendimde hatalar aradım ama yoktu tek hatam onu cok sevmek ona cok deger vermekti. biraz ailesi baskı yaptı birde ayrı sehirlerde oldugumuzdan demekki iyice unuttu beni ayrıldı bitti sonucta yüz üstü bıraktı beni 4 senenin ardından. benim hatam yoktu zaten hatam olsa bukadar yıkılmazdım hiç olmassa bi nedeni olurdu ama nedensiz ayrıldı.

Ayrı şehirlerde olan ilişkiler bir süre sonra kayboluyor ve bitiyor. Yürütmesi çok zor oluyor. Sadece okul zamanı beraberdiniz ve okul bitti ayrıldınız sanırım. Herkes gitti evine ve ilişki bitti...

Belki ona göre hatan vardır yada yoktur. Ama bitmesini istemiş ve bitirmiş. Hiç konuşmadınız mı peki biterken ilişki? Neden bitti, neler yapıldı falan. Sadece bitti dedi ve bitti mi?
  • Allahım inanamıyorum ne kadar çok dertli dh varmış ne kadar duygusalsınız siz böyle

ama ben şuna kanaat getirdim kesinlikle üniversitede başlayan ilişkiler sağlam olmuyor çünkü sabahtan akşama kadar berabersin bilmiyorum ama tekrar allah sabır versin ama bende bi bayanım eğer bi bayan 4 senelik bir ilişkiyi silebiliyorsa erkekte silmeli hiç mi sevmemiş hocam bu kız seni yaa yazık verilen emeğe ... daha doğrusu verilen değere yazık ama üzülme mevlam senin öyle birini çıkarıcak ki karşına herşey süper olucak ağlayan o bayan arkdaş olcak... üzülme hocam
  • Kardeş benimde ilişkimi bitiren şeylerdi bu eski hatalar.Son anlarda ole bi suratıma vurdu ki kapanmış sandığım mevzular yeniden açıldı en sonunda telefonuda fırlattım masayıda kırdım.Yanına gittiğimdede azını burnunu da kırıcaktım ama kıyamadım. Kız milleti derler ya hani böle hakkatende kız milleti.Osuruktan nem kaparlar salla gitsin kız mı yok etrafta.
  • quote:

quote:

quote:

Ayrı şehirlerde olan ilişkiler bir süre sonra kayboluyor ve bitiyor. Yürütmesi çok zor oluyor. Sadece okul zamanı beraberdiniz ve okul bitti ayrıldınız sanırım. Herkes gitti evine ve ilişki bitti...

Belki ona göre hatan vardır yada yoktur. Ama bitmesini istemiş ve bitirmiş. Hiç konuşmadınız mı peki biterken ilişki? Neden bitti, neler yapıldı falan. Sadece bitti dedi ve bitti mi?

okul bittikten hemen sonra bitmedi. okul gecen yıl bitti biz iki ay önce ayrıldık aslında bi neden yoktu ayrılmasına sebep olcak gitmek istedi gitti bunalımdaymış kimseyi düsünmek istemiyormuş ne yaptıgını bilmiyormuş falan filan senlik bişey yok dedi sorun bende dedi. elimden geldigince cabaladım ama bitti. birzqamanlar benimle olabilmek için cok cabaladı ayrılmamam için canından bile vazgecmek istedi onunda beni canından cok sevdigini biliyordum emindim zaten bunun için bukadar zor unutmak ama ne olduysa oldu sanki benden nefret edermiş gibi bitirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kampüs61

Allahım inanamıyorum ne kadar çok dertli dh varmış ne kadar duygusalsınız siz böyle

ama ben şuna kanaat getirdim kesinlikle üniversitede başlayan ilişkiler sağlam olmuyor çünkü sabahtan akşama kadar berabersin bilmiyorum ama tekrar allah sabır versin ama bende bi bayanım eğer bi bayan 4 senelik bir ilişkiyi silebiliyorsa erkekte silmeli hiç mi sevmemiş hocam bu kız seni yaa yazık verilen emeğe ... daha doğrusu verilen değere yazık ama üzülme mevlam senin öyle birini çıkarıcak ki karşına herşey süper olucak ağlayan o bayan arkdaş olcak... üzülme hocam

yo oda beni cok sevdi zaten bu ilişki onun cabalarıyla 4 sene devam etti. zamanında ayrılmak istedigimde intihara kalkıstı hastaneye kaldırmışlardı yani böyleydi işte. ama aile baskısı yüzünden de biraz böyle oldu cünkü benimle üniversitede beraber olmak isteyen bir kız vardı aramızı hep bozmaya calısırdı. en son sene yaz okulunda benim sevgilimin ailesine telefon acıp benimle ilgili bir sürü iftiralar attı ailesi inanmadı amao günden sonra artık annesi telefonla bile konusmasına izin vermiyordu.
  • crossor ,

Bu lafı çok kullanırım ve çokta severim...

Öyle senin için ölürüm, sensiz ben bir hiçim vs. türü laflar için...

Senden önceki de sensiz olamam diyor du.

Yani senden önce biri olduysa ona da sensiz olamam demiştir. (olabilir sadece olabilir diyorum kesin konuşmuyorum genelde böyledir çünkü)
  • tıkla bu iyi gider kardeşim dinle
  • Sensiz olamam yapamam yaşayamam laflarına hiç bi zaman inanmadım.. kullanmadım da... biraz gerçekçi olmak lazım...
  • bence o bayan sizi silmiş sorun bende diyorsa bir bayan olay bitmiştir

bende bayanım ondan dolayı böyle dedim
  • Artık dönüşü yok bu gidişin.,

Erken aldın onu benden Tanrım.,

Neden..?

Tam bana bağışlamışken..,

Neden..?

Tam bana hediye etmişken..,

Neden..?

Tam ' Aradığımı buldum..' derken.,

Neden aldın onu benden...

Neden...

Neden..

Neden....!

Rüzgarlar bir tokat gibi vuruyor yüzüme.,

Denizde ise bir başka kibir..,

Şahlandı sanki dalgaları bir...bir.,

yanına bile yanaştırmıyor.!

Ya martılar..?

Ya onlar..?

Hepsi farkında sanki,.

Hepsi ağıt yakar gibi,

Ortak olmuşlar sanki hüznüme..,

Ağlıyorlar, çırpınıyorlar deniz üzerinde.

Şimdi ben....

Bir daha sarılacak mıyım bir başkasına? .,

Dökecek miyim gözyaşı ardından? ..

Sevecek mi bu gönül bir daha? ..

Yeşerecek mi umutlarım? .,

Tüm umutlarım kökünden sararmışken...

yeşeşir mi acaba başka bir baharda da.?

Tüm dünyam alt üst olmuşken..,

Bir başka baharı yaşar mı bu gönül..?

Yaşar mı...? söyleyin bana .! !

Yaşar mı? ...
  • hocam nerdeyse benımle aynı seylerı yasamıs gıbısın benımde ılışkım 4 yıl olmuştu ama 35 gunden berı ayrıyız ıkı kez konustuk sadece bu 35 gunluk sure ıcınde bırıncısınde kız ıyı olup olmadığımı merak ettığı ıcın aramıstı ıkıncısınde de artık hattını değiştireceğini bu numarayı son kez kullandığını soylemek ıcın aradı duygular tarıfsız ama sen guzel bır seılde anlatmaya calışmıssın bu acı duyguyu. evet kız arkadasımın cabalarıyla 4 sene olmutu ama gercekten ınsan elındekının değerını kaybedınce anlıyor ama ıs ısten gecıyor sonrada pışmanlık duygusu kaplıyor ama nafıle. suan o pısıkolojık tedavı gorup bu durumu atlattığını soyledı bende arkadaslarına sordum gercekten oyle olmus ama suan gayet ıyı olduğunu bılıyorum hıc olmassa ıcım rahat . bu acıyı hafıfletmek ıçın ıse kendımı ıse verıyorum sende oyle yap cunkı boş kaldıkca hep dusunuceksın ve keske duygusu senı yıyıp bıtırıcek buna fırsat vermemen ıcın sende kendıne bır iş yada bir meşgale bulmalısın
  • quote:

crossor ,

Bu lafı çok kullanırım ve çokta severim...

Öyle senin için ölürüm, sensiz ben bir hiçim vs. türü laflar için...

Senden önceki de sensiz olamam diyor du.

Yani senden önce biri olduysa ona da sensiz olamam demiştir. (olabilir sadece olabilir diyorum kesin konuşmuyorum genelde böyledir çünkü)

evet haklısın bir yönden ama şöyle diyim 4 sene aynı yastıga bas koyarak gecti. sevmemiş gibi bi durum olsa zaten anlardım hissederdim ama yok aksine deliler gibi sevdigini biliyorum senden vazgecemem beni bırakma sözlerini ise laf olsun diye söylemedigini zamnında gösterdi bana. evet bundan öncede ilişkilerim oldu ama bu farklıydı kızlara zaten kolay kolay güvenmem ama buna güvenmiştim yani anlatsam burada sayfalar dolar insan hissettigi yasadıgı seylere bakınca anlayabiliyor. diyorum ya ortak arkadaslarımız inanamıyor hala onun beni terkettigine
  • quote:

Orjinalden alıntı: ziley

bence o bayan sizi silmiş sorun bende diyorsa bir bayan olay bitmiştir

bende bayanım ondan dolayı böyle dedim

ya onun sorun bende demesi daha farklı birseydi. 4 sene onca yasananları kolay kolay kimse silemez diye dsünüyorum o hiç silemez insan aynı yastıga bas koydugu insanı tanımazmı. bu arada hala arkadaslarıma onu seviyorum diyormuş fakat tersini yapıyor evet artık ayrıldı benden belkide silmiştir ama nedensiz oldu yazık oldu 4 senenin emegi hayalleri umutları vardı hepsini yıktı. şimdi yeniden yeni birisiyle baslamak cok zor sevmek dahada zor güvenmek ise suan için imkansız gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.