Şimdi Ara

Sevdiğiniz kıza nasıl açılırsınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynını bende yaşadım.. 2 yıl arkadaslik sonra aşik oldum. ama açılamadım. en sonunda adana depreminin olduğu gün açıldım ama sözümü bitirmeden daha onun tepkisini görmeden dedimki bu duygularımı yenmeye çalışıyorum " ÇÜNKÜ SENİN ARKADAŞLIĞINIDA KAYBETMEK İSTEMİYORUM." sonra nemi oldu.... bir daha bu konudan bahsedemedim... o şimdi istanbulda başka biriyle nişanlı bende izmirdeyim bende nişanlandım. ama o günkü hareketime pişmanlığım bir ömür sürecek... bence kendin ol... ne yapman gerektiğine sen karar ver. ne bir kız başkasına benzer ne de sen bana benzersin. herkesin hayatı ve beklentileri farklıdır. sen bunu düşünebildiğine göre o da senden hoşlanıyor olmalı. nerde ne zaman konuştuğun önemli değil. kendin ol öyle konuş ama mutlaka konuş... sana Allah yardımcı olsun. iyi haberlerini bekliyoruz dimiiiii. bu arada ben mutluyum çok şükür.....
  • Okulun en güzel kızıyla daha doğrusu en popüleriyle çıkıyorum...Ama aşk başka be abi bu kız her yönden manyak...Bir kere daha önce sadece 2 kişiyle çıkmış biri...
  • sozluk.sourtimesv en çok takıldığım sitelerden biridir....Yinede sağol...Strange ben boynuma sarılanlara alıştım ama tokat atan birine kendimi hazırlayabilir miyim bilmiyorum...Yüzünü görsem yetiyor...Ama tabii ki hedefim hep yanımda olması...O benim hayatımın anlamı...
  • Git insanca soyle kardes. Yil 2004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 25 Şubat 2015; 23:32:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 oldu kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuaweiPismanliktir

Git insanca soyle kardes. Yil 2004

valla ya o zamanlar bütün kızlar sevgilisiz takılıyordu şimdi internette gelen geçen sevgili yaptı ben sevdiğim kıza açılamam açıkcası kızın nişanlısı var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.