Şimdi Ara

Sevdiğin kızı unutmanın yolları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan bi 10 sene sonra kendi kendine diyeceksinki 'ulan ben ne salak adammışım kaç yılımı bi o..'yu unutmaya çalışmakla geçirdim' we o andan itibaren kızları sadece kullancaksın taa ki tekrar aşık olduğunu sanana kadar..
  • Öncelikle unutma ki apaçi seven kızdan hiçbirimize fayda gelmez

Unutmak için de asla slow şarkı dinleme,sana onu hatırlatan şeyler yapma,sürekli dışarda gez toz, arkadaşlarınla takıl,olmadı başka kızlara asıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: feti$ist

bundan bi 10 sene sonra kendi kendine diyeceksinki 'ulan ben ne salak adammışım kaç yılımı bi o..'yu unutmaya çalışmakla geçirdim' we o andan itibaren kızları sadece kullancaksın taa ki tekrar aşık olduğunu sanana kadar..

dostum olmuyo işte olmuyo ya hiç sanmıyorum öyle birşey diyeceğimi hiç hatırlamıyorum böyle bir duygu yaşadığımı hayatımda 6 ay olmuştu 2 gün önce cıkalı dünde ayrıldık o 6 ay şuana kadar hayatımın en güzel zamanlarıydı onunla birlikte nefes almak onun hayatta oldugunu benim oldugunu düşünmek bile beni okadar mutlu ediyodu ki anlatamam ve halada onun hayatta oldugunu düşündükçe bi tebessüm oluyor yüzümde onun gibi sevmedim kimseyi seviceğimide sanmıyorum çok denedim gittim gözlerinin içine baka baka söledim aşkm bebeğim hayatım birtanem seni çok ama çok seviyorum dedim inanmıyor ya oda beni deli gibi seviyo biliyorum bütün hareketlerinden bakışından anlaşılıyor daha öncede ayrılmıştık ama barışmıştık ve artık barışabileceğimizi sanmıyorum Offff

• Önce kıza içindekileri dök... rahatla... sonra arkadaşlarını topla dağa pikniğe götürsünler seni :D artık yanınada ne içiyosanız yapın bişeyler kafanı dağıt.. temiz hava al iyi gelir... sonra :D cips falan alıp film izle (figthclub öneridir çok fena gaza getirir) uyuyuver yarın erkenden kalkıp montla zıç....

(DENEDİM OLDU)
  • Bi kızı unutmakta niye bu kadar zorlanıyorsunuz arkadaşBelli ki sevgini haketmemiş,niye hafızanda yer etsin ki,hiç düşünme onu.Dışarda ondan daha güzel ve ahlaklı kızların olduğunu düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzKC

Küfredince süper oluyor.

yuh yani

bir ilişki yaşa, seviyorum de, aşığım de sonra ayrıl ve ardından küfür et? olur mu böyle terbiyesizlik.
  • sen kız arkadaşını güzel anılarla hatırlayıp onu bir türlü aklından çıkaramıyorsun. olaya şu açıdan bak, günler geçtikçe daha da bağlanacaktın erken bitmesi senin için iyi olmuş. olaya bu açıdan bak. sen elinden geleni yaptığına inanıyorsan, bırak gitsin elin apaçisine, kabile bir güzel getirir onun aklını başına :)
  • Bi devrimi gerçekleştirmek üzereyim

Başka birini bulmadan - hep slow ve arabesk dinleyip alkol alıp onu unutuyorum.. Harbiden çok zor oldu nası oldu bilmiyorum ama zor oldu işte..

Yüzdüm kuyruğuna geldim az bişey kaldı orayı da unutursam komple bitecek..
  • benimde bi ispanyolla bi gecelik olayım olmustu.Msn de yazdıklarıma bi kac kere cevap vermemisti sildim. Sonra pisman oldum tekrar ekledim.1 yıl oldu hala aklımdan cıkmıyor kız.Ben napayım
    Not: 1 yıldır kimseyle cıkmadım.
  • Beni sevdiğini söylemesine rağmen grurumdan seviyom diyemedim geçmişte yanlış bi hareket yapmıştım

saklanbaç oynarken öpmeye kalmıştım oda ağladı kaçtı ama sonra o benim msnimi ekledi telefonumu aldı baya açıldı en son seviyom dedi bende gururumdan bende seni seviyom diyemedim

kaç aydırrr mesaj atmıyo bende atmıyom gururuma yenik düştüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Olabildiğince arkadaşlarınla vakit geçir.

Kızla ilgili aklında en ufak bir soru işareti bırakma.

Hala seviyorsan kıza msj atıp "bana seni sevmiyorum, defol git yazar mısın" de.

Suan kızın msn e girmesini bekliyorum girerse buna benzer bisi yazcam. İnşallah sonuclarına katlanabilirim...
  • unutmanın tek yolu yeni birini bulup dikkatini ona vermek.sevginin gücüne göre o derece unutmak zorlaşıyor başka türlü çünkü... acı ama gerçek maalesef...
  • Dediğin gibi belki de yeni birini bulmalıyım...
  • bütün apaçilerin ellerini kollarını bağlayıp bi dolmuşun içine doldurcan, 240 la giderken uçuruma yuvarlıcan he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osstation

quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

Bu apaçiler yüzünden 3 uyarı puanı aldığım yetmedi bir de sevdiğim kızı kaybettim

Adamlarla dalga gecmıssın , arkadası sevdıgı kızı almıs

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultr@k@plan

quote:

Orijinalden alıntı: osstation

quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

Bu apaçiler yüzünden 3 uyarı puanı aldığım yetmedi bir de sevdiğim kızı kaybettim

Adamlarla dalga gecmıssın , arkadası sevdıgı kızı almıs

Aynen öyle . Organize çalışıyor bu apaçiler

• Apaçi seven kızdan hayır gelmez, salla.
  • Apaçi sevmeyen kız mı var ? O model çıkmadı daha hocam
  • Biz de apaçi olalım o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.