Şimdi Ara

Sevdiğin kızı unutmanın yolları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • unutursun rahat ol çünkü bnede unuttum , kızdan uzaklasmalısın kızı görürsen dugyguların daha depreşiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=_xDJgyqQWls sonra şölye şiirlerden kendine ders çıkaracaksın , arabesk duygu yüklü parçalar dinlemeyeceksin ve biraz zamana ihtiyacın var sonrasi kendiliğinden geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasili Koslov

Biz de apaçi olalım o zaman.

hayal bile edemiyorum
  • zaman
  • yokmuş ve sanki hiç olmamış gibi davran..onu nasıl unutcağını düşünmek bile tekrar hatırlatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

yokmuş ve sanki hiç olmamış gibi davran..onu nasıl unutcağını düşünmek bile tekrar hatırlatır.

Sabah uyanınca bile aklıma o geliyor direk ne yapayım
  • ya ben ne yapacam? neler neler söylemişti hiç bırakma beni vs. gibi şeyler... şimdi ise o vazgeçti benden öyle saçma bi sebepki bahane diye görüyorum sırf... şimdi sadece nefret var içinde, aynı dersanedeyiz görmemem mümkün değil.. çok kötüyüm sinirliyim nasıl geçecek bu ooff...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirk

ya ben ne yapacam? neler neler söylemişti hiç bırakma beni vs. gibi şeyler... şimdi ise o vazgeçti benden öyle saçma bi sebepki bahane diye görüyorum sırf... şimdi sadece nefret var içinde, aynı dersanedeyiz görmemem mümkün değil.. çok kötüyüm sinirliyim nasıl geçecek bu ooff...

Allahtan ben yolun başındayken oldu bu olay
  • Unutmayı bırakıcaksın Seni istemediğini kabulleniceksin sorgulamadan etmeden ve bunun ile yaşamayı öğreneceksin kendinden bişi kaybetmeden kendini paralamadan demekki doğru kişi o değilmiş deyip aramaya devam ediceksin.

Ülkemizde acı çekmeyi saygınlık gösterenler var farklı bir olaylar dönüyor ülkemizde gözümüzü açalım bütün dünya diye bişi var sadece ülkemiz ile sınırlı değil dünya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

yokmuş ve sanki hiç olmamış gibi davran..onu nasıl unutcağını düşünmek bile tekrar hatırlatır.

Sabah uyanınca bile aklıma o geliyor direk ne yapayım

O zaman tam tersini uygulamaya çalış. :D

devamlı onu düşün zaten sıkılıcaksın ne saçmalıyorum ben falan dersin.herşeyden önce oda bi insan.bi insan bu kadar düşünülürmü değermi falan diceksin..sıkılmaman imkansız yani kimse o kadar sevemez birisini :)

• Hemen konuyu silmekle baslayabilirsin. Her cevap sana onu hatirlatacaktir. Unutmayada calismana gerek yok. Onu dusunmemeye calusman yeterli.
  • Yenisini bulmak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

Yenisini bulmak..

+1
  • senin yerine başkasını tercih etmiş, unutmamayı nasıl başarıyosun onu aklım almadı, insanın düşündükçe kusası gelir böyle bir insanı..
    ben de yaşamıştım benzeri birşey, çok dikbaşlısın deyip duruyodu, sonunda sümsük bi kıza geçiş yaptı; ağzı olup dili olmayan, herşeye he diyen tiplerden birine. kendisine sadece mutluluklar dilemekle yetiniyorum, onca sözün üstüne anında başkasını sevebildi ya daha diyecek sözüm yok, yalanmış küçükmüş ufakmış tefekmiş, düşünmeye değmezmiş, üçbeş güzel hatırası vardı onları da b.k etti, yolu açık olsun.
  • arkadaşlar saat 2 de ders var dersanede, çıkışta bana ilk sevdiğini sölediği yere götürmeyi planlıyorum.. ona ait ne varsa verip, gözümün içine baka baka 8 ay 3 gün önce bana sölediğinin tam tersini söyle diyecem.. bakalım neler olacak..
    ne tavsiye edersiniz, nasıl tavır takınayım sizce?
  • quote:

arkadaşlar saat 2 de ders var dersanede, çıkışta bana ilk sevdiğini sölediği yere götürmeyi planlıyorum.. ona ait ne varsa verip, gözümün içine baka baka 8 ay 3 gün önce bana sölediğinin tam tersini söyle diyecem.. bakalım neler olacak..
    ne tavsiye edersiniz, nasıl tavır takınayım sizce?

yapma böyle birşey ya, az güçlü ol, hala 8ay3gün öncesinde misin sen, anlamıyorum bu olayı ya gurur falan yapmıyormusun hiç?!
    ben hayatta yediremem kendime böyle birşeyi, değil gidip onunla konuşmak onu düşündüğümü dahi kabul etmeyi hazmedemem, ısrarla onu unuttuğumu tekrarlarım, kendime zorla kabul ettiririm, gerekirse beynimin hatıralar arşivini ateşe veririm dumanı bürüsün yüzümü gözümü, boğazıma dolup genzimi yaksın, hiç umrumda değil!
    giden gitmiş, düşünülmeyecek o kadar!
    sen de benim gibi ol, ağız tadıyla yaşayabilmek istiyosan tabi.. ;)

• @emirk
    biraz sert oldu ama bu konuda böyle düşünüyorum, özellikle sana söylemedim, hatta kendimle konuşuyorum ben, üstüne alınma :)
  • Başka Denizlere yelken aç :)
  • @buzin ;

hocam anladım da ben iki kere bırakmak istedim olmadı o bırakmadı şimdi ise o.. çok koydu, bunu oda istemiyor biliyorum hatta acı çektirmek istiyorum gözlerimin içine baka baka bunu söylettirecem ve sonrada defolup gidecem oradan orada otursun kalsın ağlasın umrumda değil.. amacım benim çektiğim acıyı ona çektirmek.. daha nasıl çektirebilirim sence fikrin varmı? :)
  • quote:

@buzin ;

hocam anladım da ben iki kere bırakmak istedim olmadı o bırakmadı şimdi ise o.. çok koydu, bunu oda istemiyor biliyorum hatta acı çektirmek istiyorum gözlerimin içine baka baka bunu söylettirecem ve sonrada defolup gidecem oradan orada otursun kalsın ağlasın umrumda değil.. amacım benim çektiğim acıyı ona çektirmek.. daha nasıl çektirebilirim sence fikrin varmı? :)

acı çekeceğini nerden biliyorsun, şu an onun hisleri üzerine varsayımda bulunarak hareket ediyorsun, bence yanlış, çünkü emin olamazsın seni hala sevip sevmediğine. kendinden başka kimseye güvenme, kimsenin içini bilemezsin, sözler gözler herbişey oyun başka birşey değil, sana anlattığı/gösterdiği kadarını biliyorsun ki bunların da gerçekliği tartışılır. bence en iyisi hiç umursamamak, ya da hiç umursamıyormuş gibi gözükmek, seni seviyorsa emin ol bu onu acıtır, sevmiyorsa da seni ezik duruma düşmekten korur, hiç takma boşver ya, o gelip konuşursa da normal arkadaşlarınla konuşur gibi konuş onunla, özel ilgi gösterme, tekrar birşeyler olursa aranızda ancak bu şekilde olabilir bence.

• Hiç önemsemiyormuş gibi davranmaya çalışıyorum artık... Zaten yapacak bir şey yok Yeni limanlara yelken açmalı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.