Şimdi Ara

seus açamıyorum-lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar...programı açıyorum,birkaç saniye sonyericsson animasyonu oynattıktan sonra kendiliğinden kapanıyor.güvenlik duvarı ve antivirüsü devredışı bırakıp denedim,belki onlar engelliyorlardır diye ama nafile.yine aynı problem.bazen 1 sn animasyon oynatıyo bazen de 3-4 saniye.ama update service açılmıyor...

neden olduğu hakkında bi fikri olan var mı???ya da daha önce başına gelen??yardımlarınızı bekliyorum...

• Programı başlatmadan önce denetim masasından bilgisayarın dilini ABD (İngilizce) olarak değiştirmiş miydiniz?
  • Bende de Böyle Bir Sorun Var Acaba Eski Versiyonu Elinde Olan Varmı?

Masaüstünde Tıkladımmı Update Service Programına Bu Hatayı Veriyor Kaç Defa Denedim Olmadı...Dil Seçeneklerinide Değiştiriyorum Olmuyor...Son Versiyonu İndirdim...

• denemedim hemen deniyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Programı başlatmadan önce denetim masasından bilgisayarın dilini ABD (İngilizce) olarak değiştirmiş miydiniz?
  • doğrudur..onu indirdim.bu arada dil seceneğini ABD ingilizce yaptım yine olmadı

quote:

Orjinalden alıntı: soylu

en son aşağıdakini mi indirdin??

http://www.sonyericsson.com/downloads/Update_Service_Setup-2.6.11.7.exe

• bölge dil seçeneklerinden sonra bilg.kapatıp,açman gerekiyor..
  • Eski Versiyonu Elinde Olan Veya Bu Problemi Nasıl Halledebileceğimi Söyleyebilecek Varmı?

quote:

Orjinalden alıntı: deniz007

Bende de Böyle Bir Sorun Var Acaba Eski Versiyonu Elinde Olan Varmı?

Masaüstünde Tıkladımmı Update Service Programına Bu Hatayı Veriyor Kaç Defa Denedim Olmadı...Dil Seçeneklerinide Değiştiriyorum Olmuyor...Son Versiyonu İndirdim...

• kapatıp açtım yine olmuyor...internet explorer 7 yüklü bilgisayarımda,seus un açılmasını engelleyene birşeyler var ama malesef bulamadım
  • ilginç bir problem,seus da bu güne kadar böyle bir şey duymadım..
  • aynı problem bende de var bu ie7 yi yükledim yükleyeli sürekli bazı şeyler hata vermeye başladı panda mesela dahili antivirüs hatası diyip duruyo
  • mozilla.com dan firefox (internet explorer yerine tarayıcı) birde öyle deneseniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.