Şimdi Ara

Setüstü ocak sigorta attırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
13.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abiler, ablalar, kardeşlerim öncelikle hepinizin kurban bayramı mübarek olsun.

Bugün Simfer marka setüstü ocağımızda aynı anda 3 tencere kaynıyordu. Sonra tencerenin biri taştı aldık o tencereyi diğerlerinin altını kıstık ama taşan tencereden su döküldü biraz ocağa sildik falan sıkıntı yok çalışıyordu. Annem çağırdı diğer tencerelerden birisi daha taşmış yine su dökülmüş bi baktım sigorta atmış açmaya gittim sigortayı açıyorum geri atıyor açıyorum açılmıyor neyse ocağın fişini çektim denedim bu sefer sigorta açıldı sorun olmadı. İnternetten baktım pek konu bulamadım ama birisi kuruyunca düzelir yazmış biriside 2 gün oldu hala düzelmedi demiş napacağımızı bilemedik elektrikçi falan da yok ortada malum kurban bayramı.

Neyse sonuç olarak bize yardımcı olurmusunuz size zahmet? Bu arada kesinlikle markayı kötüleme gibi bi amacım yok Simfer kullanalı uzun süre oldu çok şükür bunun haricinde sorun yaşamadık.

Kusuruma bakmayın zamanınızı çaldım tekrardan bayramınız mübarek olsun.

• Yok herhalde bir fikri olan?
  • nasıl düzeldimi benimde oldu kurumuyor altaki ocağı açtım kuruması için fayda etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

nasıl düzeldimi benimde oldu kurumuyor altaki ocağı açtım kuruması için fayda etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

Alıntıları Göster

valla komple söktüm ocağa mocagı indirdim aşağı içini açtım baktım kupkuruydu türk malı olduğu için o kadar dandik bi devre varki içinde 1 tane kontrol devresi yok herşey kablolarla birbirine bağlanmış. ana bağlantılarını söküp tellerini kestim korozyonlanmıştır diye tekrardan bağlantılarını yaptığımda çalıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

valla komple söktüm ocağa mocagı indirdim aşağı içini açtım baktım kupkuruydu türk malı olduğu için o kadar dandik bi devre varki içinde 1 tane kontrol devresi yok herşey kablolarla birbirine bağlanmış. ana bağlantılarını söküp tellerini kestim korozyonlanmıştır diye tekrardan bağlantılarını yaptığımda çalıştı

Alıntıları Göster
    hocam ben onlari nasil yapiyim ya. 1 hafta beklesem kurumaz mi
  • funky-nd kullanıcısına yanıt

hocam elin yatkınsa yaparsın şimdiye kuruması gerekiyordu. zaten çalışmıyorsa bence tornavidan vs varsa evde aç bak içini çok zor değil yok yapamam diyorsan mecbur servis çağıracan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.