Şimdi Ara

Sessiz çalışan elektrik süpürgesi tavsiye? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
10.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende de iyi hocam, ben de 2-3 arkadaşa bundan aldırdım hepsi çok memnun, hala hepa 12 kullanıyorum filtre olarak. Siz toz torbalarını nerden alıyorsunuz, şimdi bir mesajınızı okudum uppower ile alakalı, bilseydim bunu alırdım falan :)
  • Evet UOPOWER dehşet bir cihazmış ama aldık artık napalım :) Şimdilik evimdeki halıların hep ince olması ile avutuyorum kendimi. Ben çok dip köşe süpürge açarım, baza altlarına soka çıkara boruyu çizmişim biraz, sadece ona üzülüyorum. Öyle güzel süpürüyor ki, evi sildiğim su kirlenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpürge almak için mediamarkta gittik. Kız hiç bilmediğimiz bi marka önerdi "Nilfisk" Baya baya övdü makinayı internetten bi araştırma yaptık firmanın ne kadar iyi olduğunu gördük aldık. Süpürge oldukça sessiz çekiş gücü mükemmel. Nilfisk Power önerebilirim

• Arnica TESLA premium öneririm.Fiyat performans ürünü 3 yıl garanti olmasıda avantaj. Pıyasada 550 600 tl arası bulunabılıyor
  • Kafam karman çorman oldu.Sessiz ve turbo başlıklı süpürge alacağım.Fakirin motoru yanıyormuş,electrolux parçaları zarar görüyormuş.Arnica da kararsızım.Bu gidişle süpürge alamayacağım heralde.

• Yukarıda yorumları olan candoğan 62 elekteolüxün çalışanı o yüzden malını över. Miele alın rahat edin. Ben meraklı bir öğretmenim bu işin ticaretini yapmıyorum..

• enginar35 E kullanıcısına yanıt
    arzum ar-4034 / ar-4054 / ar-4002 / ar-4001 ...
  • 2600w emiş gücüne rağmen sadece 64 db ses seviyesi olan Bosch BGS7SIL64. Alanlar eşine dostuna da önerip aldırıyor. https://www.aynigunkargo.com/bosch-bgs7sil64-toz-torbasiz-elektrikli-supurge . bu toz torbasız olan modeli. bunun bir de torbalı olup 59 db olanı var. BGL8SIL59D BGL8SI59D . Fiyatı da gayet uygun kalitesine göre...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Arnica TESLA premium öneririm.Fiyat performans ürünü 3 yıl garanti olmasıda avantaj. Pıyasada 550 600 tl arası bulunabılıyor
    Merhaba. Hala alınırmı Arnica Tesla Premium. Birde Fakir Ranger var. İkisi arasında hangini almalıyız. Artısı eksisi nedir bilirmisiniz.

https://www.epey.com/supurge/karsilastir/56871-111436-111440/arnica-tesla-premium_fakir-ranger_fakir-ranger-elektronik/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.