Şimdi Ara

Sesin bianda komple gitmesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu soruna bir çare bulamadım yardım edin. Kendi kendine gidiyor ses pcyi açtığımda var ama bisüre sonra çat diye gidiyor komple. Laptobun kapagını kapatıp açtığımda tekrar geliyor sonra yine gidiyor. Kulaklığı taktığımda sorun yok dışarı ses verince gidiyor. Nedir bunun sebebi donanımsal mı yoksa başka bişeymi?

• HolyHate H kullanıcısına yanıt
    Ses kartına lehim yapılması gerekiyor ama sakın bilmeyen adama yaptırma laptop hastaneleri var onlara götür çünkü her anakart lehimlenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColoNize

Ses kartına lehim yapılması gerekiyor ama sakın bilmeyen adama yaptırma laptop hastaneleri var onlara götür çünkü her anakart lehimlenmez.

teşekkürler istanbuldaysanız önerebileceğiniz biyer var mı?
  • HolyHate H kullanıcısına yanıt
    Maalesef istanbulda değilim ama laptopun servisinede gidebilirsiniz garantisi bitsede yapabilirler.
  • Bilgisayarin modeli nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown58

Bilgisayarin modeli nedir?

Toshiba Satellite L750-1ML
  • Merhaba arkadaşlar benimde merak ettiğim konu laptopumda bazen durup dururken ses gidiyor bir süre sonra kendiliğinden geliyor yada ben ses ayarlarından sınama yaptığımda tekrar geri geliyor.Bunun nedeni ne olabilir? Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl scofield

Merhaba arkadaşlar benimde merak ettiğim konu laptopumda bazen durup dururken ses gidiyor bir süre sonra kendiliğinden geliyor yada ben ses ayarlarından sınama yaptığımda tekrar geri geliyor.Bunun nedeni ne olabilir? Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

aynı sorun sanırım donanımsal bişey olmalı arkadaşın dediği gibi neyaptıysam düzelmedi
  • yokmu başka fikri olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.