Şimdi Ara

SESİM EVDE GÜR ÇIKIYOR DIŞARDA KISIK ÇIKIYOR :S

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
27
Cevap
1
Favori
15.984
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SESİM EVDE GÜR ÇIKIYOR DIŞARDA KISIK ÇIKIYOR :S
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12769 Mesaj
    Çekingenlikten kurtulmalısın. Karşındaki sesin yüksek çıkıyor diye sana kötü davranmaz korkma. Ama avazın çıktığı kadarda bağırma. Kapat gözünü evdeymiş gibi düşün öyle konuş 1-2 defa, zamanla alışırsın Eskiden bende çekinirdim böyle müdürle falan konuşurken. Şimdi başbakanla konuşsam genede ne kısılma olur ne titreme

Kelime veya harf yutma genelde dil tembelliği denen bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor. Bol bol film repliklerini tekrar edin evde vurgulamaları ile beraber. Olmadı tekerleme okuyun falan geçer. Geçmezse bir uzman yardımı alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 14 Nisan 2009; 1:01:12 >
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: reçel_yapan_arı

quote:

Orjinalden alıntı: Canhatti

Bende harf yutma olayı var ve çok zorluk çekiyorum

aynen Türkçeyi bazen ingilizce gibi konuşuyomuşum yuvarlıya yuvarlıya bırazda takam azıma

bende kelimeleri saçmalatıyorum nedense,heycanlandığım zaman kelimelerin 2-3 harfi değişiyor
    |
    |
    Mevki benim toplumumun çelişkisidir; gücün, güce duyulan açlığın içinde kısıtlanması. Güç ihanetle kazanılır ve güce sahip olana karşı ihaneti davet eder. Menzoberranzan'ın en kudretlileri, günlerini sırtlarını bulacak hançere karşı arkalarım kolaçan ederek geçirirler.
    Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir

• Yüzbaşı
    497 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ertungaa

quote:

Orjinalden alıntı: reçel_yapan_arı

quote:

Orjinalden alıntı: Canhatti

Bende harf yutma olayı var ve çok zorluk çekiyorum

aynen Türkçeyi bazen ingilizce gibi konuşuyomuşum yuvarlıya yuvarlıya bırazda takam azıma

bende kelimeleri saçmalatıyorum nedense,heycanlandığım zaman kelimelerin 2-3 harfi değişiyor

Çözümü yokmu bunun
    |
    |

• Teğmen
    179 Mesaj
    sesi gür çıkarma, daha ince yapma gibi yöntemler var mı
    çiğ yumurta yemek dışında
    |
    |

~ Sansar Salvo ~
  • Binbaşı
    1049 Mesaj
    rahat olun yav

benim heryerde aynı
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Motorola Moto G Kullanicilari
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Düzeldi mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.