Şimdi Ara

Sesi sadece bana verecek ancak odayı veya komşuları inletmeyecek ses sistemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konu başlıklarında dikkatimi çekmediği için yazma gereği duydum. Atladıysam affola.

Konu başlığında da bahsettiğim gibi. Odak noktasında olana fırtına estiren ancak odak dışında milleti ve komşuları rahatsız etmeyecek bir ses sistemi mevcut mudur? Fiyat aralığı çok mu yüksektir? Düşük fiyatla bunu yapan bir ses sistemi var mıdır? Bir çok farklı şeyi merak ediyorum ancak tek bir açıklama ile bulamadım. Yardım, tavsiye ve öneri rica ederim.

• Kulaklık lazım size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/sjKry9MfF4k

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • prosecutor kullanıcısına yanıt
    Aslında evet ama kulaklık tatminkar gelmiyor. Sağdan soldan ortadan sağ arkadan her birinden farklı sesleri ayrıntıları işitmek merkezde olmak lazım. Ama teşekkürler. 5.1 veya 7.1 kulaklık olabilir tabi kaliteli bir marka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu bizi aşar :))

• MekanikMumya M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 5.1 7.1 diye bir kulaklık yok. Neticede toplamda 2 tane hoparlör (sürücü) barındırır. Yazılımla 7.1 gibi davranıyor ama BENCE sesin yukardan, arkadan gelmesini sağlaması imkansız. Bunun yerine adam akıllı €400 civarlarında profesyone kulaklık alın keyfinize bakın.
    Sennheiser, akg, beyerdynamic benim en sevdiklerimden. Kulak zevkine güvendiğim bir arkadaşım Senheiser HD 600 ü dinledi çok beğendiğini söyledi onu da ayrıca inceleyin.
  • Benim naçizane tavsiyem size,Razer tiamat 7.1 kulaklık almanız.Yazılımla değil gerçek 7.1 kulaklıktır.Oyun ve film konusunda tatmin edecektir fakat müzik işin içine girdiği zaman göreceli bir durum oluşabilir.Hayırlı ramazanlar.
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi. Bende biraz araştırdıktan sonra 5.1 - 7.1 kulaklıkların 1 kaç model dışında gerçek olmadığı kanısına vardım. "wendor" arkadaşımızın da dediği gibi Ya "Razer" ya da sizin bahsettiğiniz hibi Senheiser olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekanikMumya

Teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi. Bende biraz araştırdıktan sonra 5.1 - 7.1 kulaklıkların 1 kaç model dışında gerçek olmadığı kanısına vardım. "wendor" arkadaşımızın da dediği gibi Ya "Razer" ya da sizin bahsettiğiniz hibi Senheiser olacak

Selamunaleykum.

Sanal 5.1 ,7.1 vs kötü demek değildir. Dünyanın en iyi kablosuz sinema kulaklıkları Sony MDR 7500 ve üst modeli hw700ds de sanaldir.

Diğer arkadaşımız söylediği kulaklık markaları evet iyidir. Ama çoğundan hakkıyla ses alabilmek için kulaklık fiyatına yakın amfi vs. yatırımı gerekebilir.

• Aleyküm Selam Teşekkürler. Sanırım ciddi olarak sağlam bir araştırma yapmam lazım. Yani denemem test etmem lazım.

• MekanikMumya M kullanıcısına yanıt
    Öhömmm , se a si a se,,, ses controlll...

Sayın ev halkı ve komşular, 120dk süre ile yüksek seste müzik film dinleyeceğim, bu süre içinde lütfen ortamdan uzaklaşınız ....

sadece bu uyarıyı yaparak, sesi yeterli bir sistemi kurabilirsiniz..

Biz mangal yakarken böyle yapıyoruz mesela, üst komşulara çıkıp, mangal yakacaz, çamaşırınız varsa alabilirmisiniz mi ?
    benzer bir çözüm işte,, biz ocak kirliliği için uyarıyoruz, sizde ses kirliliği için uyarın, sonraaa
  • kulaklık kulaklık kulaklık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.