Şimdi Ara

Ses Sistemi TV ve laptop bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3-4 ay önce Bimeks'de Samsung HT-E 355 ses sistemi satın aldım. Teknik bilgim olmadıgından ve Televizyonum cok işlevsel olmadıgından suan evde 4 tane uzun cubuk bir de anfinin sadece belli aralıklarla tozları alınıyor :) Evdeki Televizyonum Carrefourdan hesaplı diye aldıgım SEG marka bir LED monitor. Tek HDM cıkısı var optik kablo çıkısı da bulunmuyor. Evde Diigturk kullandıgımdan tek HMI cıkısı Digiturke baglı. Ses sistemini de ne MKV nede herhangi bir HD çözünürlükte bir film çalısmadıgı için sadece 5+1 ses sisteminden radyo dinliyordum o da sadece öndeki 2 çıkıstan :) Laptopa bağlamayı düşündüm o da hp 4540s marka bir cihaz ve ses kartı yok. dedim en azından ordan film açıp ses sistemine baglarım ama o da mümkün olmadı. Bana akıl verecek birine ihtiyac duyuyorum. Şimdiden tşk

Bu arada ses sisteminin de Optik çıkısı yok her nekadar bimeks de çıkıs var denilip bir de üstüne üstlük optik kablo cıkısı satsalar dahi.

tv markası SEG LE32SAT182-B 32"  Ses Sistemi TV ve laptop bağlantısı Ses Sistemi TV ve laptop bağlantısıhttps://store.donanimhaber.com/a3/36/20/a3362085db966e859d8155b909af08cc.jpg

Ses Sistemi TV ve laptop bağlantısı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.