Şimdi Ara

Ses sistemi tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    LG47LA660S televizyonum var. Birde Himedia Q5 ii media player aldım. Yalnız istediğim özelliklerde uygun ses sistemi bulamadım. DVD veya Bluray player li ev sinema sistemleri yerine sadece hoparlör seti almak istiyorum lakin Dobly Digital Plus, Dobly TrueHD, DTS destekli optik çıkışı olan hoparlör seti modellerini konusunda kafam karıştı, piyasada seçenek çok az olduğu gibi genelde bilgisayarla kullanılmak üzere üretilmiş cihaz dolu. Tavsiye edebileceğiniz, belirttiğim özelliklerde 400 TL'yi aşmayan 5+1 model konusunda yardımcı olursanız ihya edersiniz. Saygılar.

• Yok mu bilen kullanan bir hayırsever
  • isip77 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz sistemler AVR'li sistemler oluyor. Fakat 400tl'ye bulamazsınız. En ucuzu 1400tl gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • minimum gereksinimleri karşılayan lg ev sinema sistemi almak zorundayım herhalde. teşekkürler.
  • Benimde sorunum buna benzer lg 42la640s tv aldim buna gore hangi ses sistemiini alacgm yariminiza ihtiyacm war cnku hem tv izlerken hem usbden dvdden sesleri almak istiyorum butcem ise 300 400 tl civari litfen yardim edermisinZ

• Bluray lı LG BH6530T (750 TL civarı)
    DVD'li LG DH6530T (600 TL civarı)

Televizyonunuz LG ise ses sistemini de LG almanızı öneririm. belirttiğiniz bütçede bulamazsınız. Ben DH6530T alacağım, ama fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum. iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isip77

Bluray lı LG BH6530T (750 TL civarı)
    DVD'li LG DH6530T (600 TL civarı)

Televizyonunuz LG ise ses sistemini de LG almanızı öneririm. belirttiğiniz bütçede bulamazsınız. Ben DH6530T alacağım, ama fiyatın biraz daha düşmesini bekliyorum. iyi günler.

Dostum kesinlikle DH6530 olanı ALMA. Parana yazık edersin.

Nedenine gelirsek güncel birçok film mkv uzantılı ve ses biçimleri DTS. DH6530 olan model ne mkv destekliyor ne de DTS destekliyor. Bu aleti alırsan paranı çöpe atmış olacaksın.
    http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-DH6530T

Biliyorum maddi durumlardan dolayı çok yukarılara çıkamayabilirsin fakat hiç bir işine yaramayacak bir alete 600 TL verme. Bu sefer elindeki 600TL'yi de çöpe atmış olacaksın. Onun yerine biraz daha ekleyip mkv film oynatabilen ve dts sesleri çözebilen bir set almanda fayda var. Bu özelliklerde genellikle bluray player'lı olan modellerde oluyor. Kesinlikle DVD'li model alma.

Aynı hatayı eniştem de yaptı. Laf dinletemedim kendisine. Şimdi sistem boşta duruyor. Hiçbir işine yaramıyor. Benden söylemesi.

• Iyi gunler arkadaslar
    Bende ayni soruyu soracagim lg 47 660 tvye uygun olacak bir ses sistemi alacagim butcem 1200 tl dvd veya bluray player istemiyorum. Nasil bir sistem onerirsiniz.

• meercetin M kullanıcısına yanıt
    Bluray player tarzı bir alet istemiyorsanız, sizin aradığınız ürün AVR ve uygun hoparlör takımı olacaktır.

Bütçenize yakın bir fiyata aşağıdaki set başlangıç için iyi bir alternatif olur.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/DENON-AVR-1513-BKE2-AV-799-5.1-HD-Audio-Receiver-Ev-Sinema-Sistemi,103452,502974,1074527.html?langId=-14

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.