Şimdi Ara

Ses limiti kaldırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M5 kullanıyorum. Ekolayzır ayarından clear bass'ı en yükseğe aldığımda, kulaklık seçiminden sth-30u seçtiğimde, ses seviyesinin %70in üstüne çıkarmaya çalıştığımda, bas vurduğunda seste azalma oluyor. Diğer kulaklık seçimlerinde de oluyor fakat diğerlerinde bas bu kadar derinden vurmadığı için seste azalma sth-30 daki kadar olmuyor. Ses limitini nasıl kaldırabilirim? *# tuş kombinasyonlarıyla gizli özellikleri açıp ses limiti kaldırma olayı varmı? Ben biraz kurcaladım fakat bulamadım. Bi yardımcı oluverin arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    Fazla kurcalama aleti bozacaksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O eski telefonlardaydı. Yeni telefonlarda öyle özellikler yok hocam. Cihaza root yapıp xda yı kurcalamanız gerekmekte çoğu telefon için ses geliştiriciler var. Belki M5 içinde yapılan vardır.
  • Bende mı max için arıyorum, güncelleme ile kısmışlar önceden yüksekti,gizlenmiş mühendislik bölümüne girilebilmesi yazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farketmezabi F kullanıcısına yanıt
    bozulsun hocam ya.. Geçen o ayar kısmından bi yeri değiştirdim sadece lte veri hizmeti aktif hale geldi. Şebekeye bağlı ama sadece internet erişimi vardı. Sms ve konuşma kapanmıştı

Ama ses olayını ayarlamam lazım çünkü inanılmaz sinir ediyor.

• Sesini açma kodlarını hala bulamadık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.