Şimdi Ara

Ses kartımın driverı uymuyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarımda msi p4m890m-l anakart var... anakartın ses kartını bir türlü tanıtamadım. cd yok. internetten indryorum fakat uymuyor onlarda... çünkü verlen driverlar hd seskartının driverları... bende sanmıyorum 6 7 yıllık anakartta hd ses kartı olsun. lütfen yardım edin. şımdıden tşk

• we can't find hd audio device..... sesle ilgili 2 tane driver var ikisinide yüklerken bu hatayı veriyor hd ses kartını bulamadık diyor şaştım ya napıcamı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal211

we can't find hd audio device..... sesle ilgili 2 tane driver var ikisinide yüklerken bu hatayı veriyor hd ses kartını bulamadık diyor şaştım ya napıcamı :S

http://www.driver-indir.com/download/p4m890m_l_il_ses_driver.html

al kardeşim driver in bu. dosya boyutu 60.7 mb.kodu yaz gönder e bas. yeni pencerede kod doğru, hemen altında indir der.
    geçmiş olsun...

• indirdim kardeşim onuda indirdim olmuyor aynı hatayı veriyor delirmek üzereyim herşey tamam bi sesi çıkaramadım :(
  • quote:

we can't find hd audio device..... sesle ilgili 2 tane driver var ikisinide yüklerken bu hatayı veriyor hd ses kartını bulamadık diyor şaştım ya napıcamı :S

İyi de bu anakartın kendi bizzat sürücüsü . Haydaaa
  • quote:

indirdim kardeşim onuda indirdim olmuyor aynı hatayı veriyor delirmek üzereyim herşey tamam bi sesi çıkaramadım :(

msı update den denedin mi
  • denedim onuda denedim mal kafam ya cdsini neden kaybettiysem... arkadaşlar tek care içinde driver pack olan üzerinde oynanmış bir windows bulcam sizce bu çözüm olurmu çünkü windows 7 yükledim otomatik tanıdı sesi falan ama oda çok kastı geri xp yüklemek zorunda kaldım.. sizce driver pack olan bir xp sorunu çözermi
  • quote:

denedim onuda denedim mal kafam ya cdsini neden kaybettiysem... arkadaşlar tek care içinde driver pack olan üzerinde oynanmış bir windows bulcam sizce bu çözüm olurmu çünkü windows 7 yükledim otomatik tanıdı sesi falan ama oda çok kastı geri xp yüklemek zorunda kaldım.. sizce driver pack olan bir xp sorunu çözermi

hocam hemen pes etme araştıralım biraz en son çare denersin. bu arada sen yüklediklerni kaldır çakışma olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: grlatash

quote:

denedim onuda denedim mal kafam ya cdsini neden kaybettiysem... arkadaşlar tek care içinde driver pack olan üzerinde oynanmış bir windows bulcam sizce bu çözüm olurmu çünkü windows 7 yükledim otomatik tanıdı sesi falan ama oda çok kastı geri xp yüklemek zorunda kaldım.. sizce driver pack olan bir xp sorunu çözermi

hocam hemen pes etme araştıralım biraz en son çare denersin. bu arada sen yüklediklerni kaldır çakışma olmasın

kardeş hd olmayanların tamamında wista da kullanabilirsiniz diyor. büyük ihtimalle xp uyumludur.boyut ta küçük.3.62 mb . arzu edersen veriim linki

• ver bakim kardeşim son kez deneyelim olmazsa dediğim gibi yapıcam artık :)
  • http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

bunu dene bir de. bence hiçbir kurulum yapmadan win update driverı kullanman daha stabil bir işletim sistemi sunabilir. ben olsam bu şekilde hareket edrdim. win7 için diyorum tabi. win7 için vista driver' ı felan kullanma zorda kalmadıkça
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.