Şimdi Ara

Ses kartımdaki sorun nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gecenin bir saati tuvalete gitmek için yapılan bir kalkışmayla internet kablosuna ayağımın takılması bir oldu. internet kablosu 'laps' diye sökülüverdi ve bilgisayar kendini yeniden başlattı. kabloyu geri taktım ekrana bakıyorum her şey normal gibiydi sonra baktım kulaklıktan ses gelmiyor, sorun ne diye açtım aygıt yöneticisiniSes kartımdaki sorun nedir? aradım taradım, yükledim sildim lakin ses aygıtını başlatmanın bir yolunu bulamadım. donanıma açıp bakayım diyeceğim fakat bu h270gaming M3 model anakartlarında ses donanımının olduğu bölüm tam bir kapalı kutu, açıp bakmak, göz gezdirmek zor görünüyor. ses kartı bir şekilde çıkmış olabilir mi? herhangi bir yerde kısa devre arızası yaratmış olabilir miyim? biosla yapabileceğim bir düzeltme ya da herhangi bir kontrol etme yöntemi var mı? internet kablosunun takılı olduğu yer ile ses çıkışlarının bulunduğu yer hemen üst üste belli ki orada bir sarsıntı oldu fakat bunun donanımı bozmasını beklemiyorum. çalışmayı ne engelliyor olabilir?

not: ses dışında her şey normal usbler, ethernet ne varsa.

• Şu linkten:

https://www.msi.com/Motherboard/support/H270-GAMING-M3#down-driver&Win10%2064

Realtek High Definition Audio Driver'ı yükleyip tekrar denemen gerekiyor. Driverı yükledikten sonra eğer çalışmamaya devam ediyorsa, kabloya takılman sonrası fiziksel bir hasar meydana gelmiş olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.