Şimdi Ara

Ses Kapalı iken gelen cızırtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıktada belirttiğim gibi yeni getirtmiş olduğum amfiden sıfır ses 0 volume yani ses tamamen kapalıyken cızırtı geliyor bakın sizi yanıltmasın uğultu dip sesi değil yani topraklama ile alakalı bir sorun değil denedim!
    farklı Toroid trafolarlada denedim yine aynı giriş ses girişine herhangi bir rca jack falan takmadanda bu ses var bunu bir şekilde aşmalıyım lütfen işten anlayan ustalardan ricam şu lanet cızırtıyı nasıl yok edebilirim sistemin DC girişinde 6 adet 10000uf 50volt kondansatör var ve durum bu :S

bu amfi 5.1 5x100 1x200watt amfidir TDA7293 entegreleri vardır ön girişte preamp vardır
    bu amfiyi alma sebebim Creative G500 ses sistemim vardı şaheser ses bilgisayar ses sistemleri içinde en kaliteli sesi veren G500 ama yandı:( :S artık yok neyse bende hoparlörleri ve bass kolanlarını değerlendirmek istiyorum belki tam olmasada bir miktar eski amfinin sesine kalitesine yaklaşır
    ama bu lanet cızırtıyı halletmeliyim lütfen bir yardım.
    Saygılar
     Ses Kapalı iken gelen cızırtı Ses Kapalı iken gelen cızırtı Ses Kapalı iken gelen cızırtı Ses Kapalı iken gelen cızırtı Ses Kapalı iken gelen cızırtı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.