Şimdi Ara

ses düzeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim son 2 gündür ses ayarım kendi kendine kapanıyor. ilk pc yi açıyorum ses çıkmıyor. sonra ses ayarına gidip dalga yı oynuyorum geliyor ses. parça bitiminde otomatik yine gidiyor. :(

nasıl düzeltebilirim bilginiz varmı..

şimdiden teşekkürler..

• bilgisayarın internete baglı mı baglıysa bir virüs bulamıstır system32 içinde kendine mesken tutmuştur formatı da senin ses sistemindeki ayarlarını bozmak..multi spyware kur çalıştır ondan tekrar ses sisteminde ayarları yap bilgisayarı yeniden başlat düzelirrrr

Bunlarda olmazsa mesaj yaz biz hallederiz

• net elbette bağlı ki burdayım

o dediklerini yapmak zor gibi ama anlamadığım şimdiye kadar olmaması ve son 2 günde olması..

daha kolay bi yöntemi yokmuki düzeltmenin
  • "ama anlamadığım şimdiye kadar olmaması ve son 2 günde olması"

son iki günde hangi sitelere girdinnn virüs tarama programı yok mu??
    norton değildir inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkan_kayseri -- 28 Ocak 2005, 0:30:11 >
  • norton var .. her zaman girdiğimden farklı hiç bi yere girmedim. (heralde )
  • nortonda bilgi açığı varrrr sen nasıl internet kullanıcısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkan_kayseri -- 28 Ocak 2005, 0:35:07 >
  • ama ben kimseye zarar vermedimki kendi kendime oturuyorum ay yaa anlamıyorumki zaten çok
  • cevaplarını tam yaz eksik yazmaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkan_kayseri -- 28 Ocak 2005, 0:42:38 >
  • nasıl yani tam yaz..

nasıl internet kullanıcısı derken neyi kastetttinki.. tam yazmadığım bişey yokki..

• internette yayınladıya nortonda bilgi açığı diyeee

kafayı bozacammm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkan_kayseri -- 28 Ocak 2005, 0:49:28 >
  • :( napabilirimki.. dedim işte çok bilmiyorum ne nedir nasıldır.. neyse sanırım bu sorunu ben halledemem :(
  • gayretli ol ki yapasınnn
  • Ses kartını bir kontrol ettir derim.
  • sorunum hala devam ediyor
  • Denetim masasından ses ayarlarına gir ve gerekli ayarlamaları yap.
  • dediğinizi yaptım orda ses ayarlarına girdim sorun gider e filan tıkladım. ama ordayken dalga ayarı en yüksekte görünüyor. daha sonra ben bi parça açıyorum hiç ses gelmiyor. sağ alttan tıklıyorum ve ayarlardaki dalga en alta inmiş oluyo. onu en yükseğe alıyorum çalmaya başlıyor.. AMA parça bitince yine ses kesiliyor.. ordanda yapamadım..
  • Bir de Media Player da dene.

Kullandığın mp3 çalıcıdan (Winamp veya başka bir program) da kaynaklanıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YBAGCI -- 27 Ocak 2005, 15:27:22 >
  • ses kartın creative ise normaldir
  • creative miş ama şimdiye kadar olmayan sorun niye hemen olsunki herkesinki creative olurmuş hem genelde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: drony

ses kartın creative ise normaldir

creative ise normaldir demişin neden?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.