Şimdi Ara

Ses driverı hakkında yardım almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, realtek ses driverını bilgisayarıma kurduktan sonra yeniden başlat yapıyorum, bilgisayar yeniden başladıgında driverı tekrar kurmaya çalışıyor ve kurunca driver eski sürümüne dönüyor, o da kulaklı kullanırken patlamalara sebep oluyor napacağım? İlk kurdugumda yeniden başlat yaptıgım an programı kurmaz isem ses cok güzel geliyor fakat ikinci bilgisayarı başlattıgımda eski sürümü kurmuş oluyor coktan.. Windows 10

• yazdıklarını tam anlamadım ama istersen bi video çek .
    ama sanki anakartına ait olmayan bi driveri kuruyormuşsun gibi geliyor bana.
  • Şöyle anlatayım;

- Ses driverını kurdum

- Sistem yeniden başladı

- Ses çok düzgün geliyor ve kalitesi arttı

- Sonra bilgisayarı kapattım

- Tekrar açtım

- Ses driverını tekrar kurma dosyası çalışıyor ve tekrar kuruyor

- Ses tekrar bozuluyor..

Döngü bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım başlangıca kur dosyasının bi kopyasını atmış sen her başlattığında kur yapıyor .
    kaynak dosyayı diskten silmeyi dene ve başlangıçta ilgili bi dosya varsa kaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

sanırım başlangıca kur dosyasının bi kopyasını atmış sen her başlattığında kur yapıyor .
    kaynak dosyayı diskten silmeyi dene ve başlangıçta ilgili bi dosya varsa kaldır.

onu yapıyorum fakat yine de aynı şekilde kuruyor
  • İstediğin ses sürücüsünü kur. Denetim masası - aygıtlar ve yazıcıları görüntüle - senin pcne sağ tıkla - aygıt yükleme ayarları - açılan pencerede hayır ı işaretle-bi altta da hiçbir zaman Windows uptade.... İşaretle ve değişiklikleri kaydet de ve çık. Sonra tekrar başlat bakalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

İstediğin ses sürücüsünü kur. Denetim masası - aygıtlar ve yazıcıları görüntüle - senin pcne sağ tıkla - aygıt yükleme ayarları - açılan pencerede hayır ı işaretle-bi altta da hiçbir zaman Windows uptade.... İşaretle ve değişiklikleri kaydet de ve çık. Sonra tekrar başlat bakalım?

denedim gene aynı sonuç çıktı, hatta format dahi attım acaba yazılımsal değilde donanımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım ama öyle olmasıda imkansız gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edizedgu

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

İstediğin ses sürücüsünü kur. Denetim masası - aygıtlar ve yazıcıları görüntüle - senin pcne sağ tıkla - aygıt yükleme ayarları - açılan pencerede hayır ı işaretle-bi altta da hiçbir zaman Windows uptade.... İşaretle ve değişiklikleri kaydet de ve çık. Sonra tekrar başlat bakalım?

denedim gene aynı sonuç çıktı, hatta format dahi attım acaba yazılımsal değilde donanımsal bir sorun mu diye düşünmeye başladım ama öyle olmasıda imkansız gibi

Allah Allah, çok tuhaf değişiklikleri kaydet dedin mi? Hani belki unutmuş olabilirsin?

Windows uptade, Windows search ve hızlı getirmeyi tamamen kapat. Bir de dws lite programını profesyonel modda çalıştır. Sürücüyü kur ve pcyi yeniden başlat bakalım ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 25 Şubat 2017; 21:53:55 >

• denedim olmuyor.. asus n551jw-c383t laptop
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edizedgu

denedim olmuyor.. asus n551jw-c383t laptop

Aklıma başka bişey gelmiyor maalesef hocam

Sana bi kardeş tavsiyesi ; gel beni dinle w7 kur, bak keyfine.

Sana yardımcı olmak isterim ama... Maalesef bu kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.