Şimdi Ara

Ses çıkarıyor, Oyun kapanıyor! Yardım lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Herkese iyi forumlar. Ben General Mobile Discovery kullanıyorum. Bundan birkaç hafta öncesine kadar sıkıntı yoktu fakat ondan sonra ne olduysa telefondan kendi kendine ses çıkmaya başladı. Bu ses Oyun, Video ve Müzik seslerinin kısıldığı ayardan kısılıyor ( Alarm ve Telefon Sesi Haricinde Kalan, Samsung'da Medya olarak adlandırılan ses ayarı). Bunun haricinde son günlerde bazı oyunları oynarken kendi kendine home tuşuna basılmış gibi ana ekrana dönüyor. Telefonumda Security olarak Avast kullanıyorum. Tarama yaptım her hangi bir virüs çıkmadı. Sesin arka plandan çalışan herhangi bir programdan geldiğini düşünüyorum. Bu sesin hangi programdan geldiğini nasıl bulacağım. Ve oyun kapanma sorununun bu sesle alakası var mıdır ve çözümü varsa yardımcı olur musunuz.
    Şimdiden Teşekkürler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen yuklediginiz bi program baska biseyle cakisiyor yada hatali kurulum vs de olabilir..Bunun icin telefona format atin antivirus vs de yuklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Muhtemelen yuklediginiz bi program baska biseyle cakisiyor yada hatali kurulum vs de olabilir..Bunun icin telefona format atin antivirus vs de yuklemeyin

Zaten çözüm bulamazsam öyle yapmayı düşünüyorum. Yorum için Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.