Şimdi Ara

SERVERİ NASİL ACMALİİYM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR 3 KERE SERVER OZELLİK DEİSTİRDİM AMA HALA MİLLETİN İSTEDİGİ GİBİ BİR SERVER YARATAMADİM EYER USERİN FAZLA OLMASİ İCİN NASİL BİR SERVER AMALAYİM SU SORULARA CEVAP VERSENİZ YETER

1.EXP
    2.DROP
    3.BB
    4.RESET LVL
    5.RESET BASİ POİNT KAC SİLİNSİN SİLİNMESİN
    6.EX İTEM DÜSMESİN EVENTLERDEMİ VERİLSİN DÜSSÜN 2 TANEMİ 1 TANME ? VE DEFANSE HP FLN ARTTİRLSİNMİ
    7.DEİSİK İTEMLER VE KİLİCLAR OLSUNMU OLMASİNMİ YANİ SKİNS
    8.KAC KİSİ GELİR KAC KİSİ GELMEZ
    9.SEASON KAC OLSN EP KAC OLSN=
    10 . LVL BASİ POİNT

BENİM DÜSÜNCEM SON OLARAK SOLE ACMAYİ PLANLİYORUM
    1.EXP 9999999
    2.DROP 100
    3.BB ON
    4.RESET LVL 400
    5. RES POİNT SİLİNMESİN
    6. EX İTEM FULL İN SHOP OLSN HERSEY SATİLSİN AMA HARMONY FLN SATİLMASİN DSR REF FLN İTEMLER PAZARLİGA GİRSİN
    7.DEİSİK İTEMLER OLSN SKİNS LER OLSN
    8. 20 30 KİSİ GELMESİNİ İSTİORUM TABİ OLURMU BİLMİORUM =)
    9. S3 E1
    10 . 50 70
    11. MAX STATS 32767
    12 . 7 8 RESTE FULLENİP HERKES İTEM YAPSİN KESSİSSİN İNSANLAR ZEVKİNİ CİKARSİN :)

BUNLAR BENİM DÜSÜNCEM
    SİZLERİN GORUSUYLE DE NASİL ACACAGİMİ DÜSÜNÜCEM
    KESİNLİKLE ZOR İSTİCENİZ BİLİORUM AMA ZOR EXP AYARİ TUTTURAMİOM
    ONERİLERİ BEKLİORUM DryHead

• MuOnline Gidişatı baya kötü
  • Türkiyede High expli serverlarda artık pek fazla player bulunmuyor.
    Acıcaksan low expli bi server acta player coklugu olsun.
    1)Exp=50~200 arası
    2)Drop=60
    3)BB=off
    4)Reset Lvl=400
    5)Reset attıktan sonra pointler silinecek ve res başı 400 veya 500 point gelecek.
    6)Spotlardan exc item zor dussun.Exc itemler Box of Kundunlardan cıksın.
    Eventlerde Ödül exc item deilde jewel de olabilir.Yani exc item biras zor bulunsun.
    7)Bence olsada fark etmez ama eski skinler daha guzel duruyor.
    8)Bu dediklerimi yaparsan en az 20 kişi gelir.
    9)Season bana kalırsa fark etmez ama s2 veya s5 olsun.(97d de olabilir)
    10)Sm-Bk-ME=5p(Gorev yapılırsa 6p) ve Dl-Mg=7p
    Kişisel Duşuncem__
    Jeweller satılmasın.
    Shoplarda en fazla dandik +7 itemler satılsın.
    Pek fazla skiller satılmasın.Kanat manat satılmasın.
    Spotlar her rese gore duzenlenmeli.Yani arenada 5 res asağısı kasamaz diye bişey olmasın.
    0 res bile güçsüz moblarda kassın.
    Sonra spotlar nokta ve dağınık spotlar olsun.
    Sm gibi charlar dağınık, Bk-Dl gibi charlar nokta spotta kassın.
    Player cokluğunun artması için:
    Admin en az 2 günde 1 event yapsın.Player değeri ortaya cıkar.
    Millet reslenip güçlendikten sora Guild war event veya Pk event gibi şeyler olsun.
    Reset sınırı olsun 20-30-40 res.İlk bu reslere gelene ödül olsun.
    Party Bonus exp olsun.Mesela 100x bi serverda 5 farklı karakter party yaptığında exp 150x olsun.
    Diyeceklerim bunlar.
    Ama belki bu serverda 1 ay içinde kapanıcak bu yüzden millet mu onlineden soğudu.
    Türk serverlarından cacık olmas.Yabancı low rate serverlarda 500-600 kişi oynuo biz burda 5 kişiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCeLLaT

MuOnline Gidişatı baya kötü

EVET Bencede İyi Deil GidişaT
  • GİDİSAT KAPANAN SERVERLERSE ACİNDA GORELİM MECBUR KALACAKSİNİZ KAPAMAYA CÜNKÜ SU VAR ADAM OYNUO OYNUO GM YE İSTEDİNİ YAPTİRAMASSA SOVUP CİKİO 1 AY ACİK BİRAKTİM SW Yİ KAPMAYİ DA DÜSÜNMÜODUM GENE KAPAMADİM SERVER BAKİMA ALİNDİ GİBİ OLDU KAPAMİCAM BEN HERKES DEİLİM :) KAZUYA DEDİKLERİN DEGERLENDİRECEM YORUM GELMES VEA HEP OLE YORUMLAR GELİRSE SW OLE ACİLACAK
  • Onu bunu geçte benim demek istedigim Poinnt 70 diyon mesela.

Mu Online amacı sadece kesişmek değildir ki.

Bildigin ayara göre point basarsın gelişirken eglencesine keşisirsin.

Ama Full olmadan önce bence Ranking'te çekişme olmalı.

Ama y.anlama tekrar tekrar sölüyorum servr kuranların bir çogu sadece Guild war VE Duel için açıyor.

Örnek biri sen. Level başı 70 point yuhh artık
  • Şunuda sölemeyi unutmulum Kusura Bakmayın.

Kim ne tür istedigi gibi server açarsa Açsın

Herkesin EMEĞİNE SAYGIM VARDIR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryHeadMu

GİDİSAT KAPANAN SERVERLERSE ACİNDA GORELİM MECBUR KALACAKSİNİZ KAPAMAYA CÜNKÜ SU VAR ADAM OYNUO OYNUO GM YE İSTEDİNİ YAPTİRAMASSA SOVUP CİKİO 1 AY ACİK BİRAKTİM SW Yİ KAPMAYİ DA DÜSÜNMÜODUM GENE KAPAMADİM SERVER BAKİMA ALİNDİ GİBİ OLDU KAPAMİCAM BEN HERKES DEİLİM :) KAZUYA DEDİKLERİN DEGERLENDİRECEM YORUM GELMES VEA HEP OLE YORUMLAR GELİRSE SW OLE ACİLACAK

arkadasım senin serverin tutmaz ben sana baştan soyleyim...yok ne olsun ne olmasin diye milyonlarca konu acıldı herkezin isteği farklıdır 1 tur muo oynayıcısı yokki boyle konu acıyorsun..ayrıca bu degiştirdigin 3 server olucakmıs player salakmı paso degisen serverda kassın..tamam kurdun 1 ay sonra gene kimse yok ozmn kasanlar ne olucak gene boyle ne olsun ne olmasın diye bir konu acılıcak..sen kendi kafana göre bir sunucu hazırlıcaksın milet gelip bakıcak begenirse kalıcak begenmesse gidicek bu kadar basit.sen işini player a göre yaparsan zaten bastan kaybedersin cunku playerin isteği bitmez.sunucu sacma sapan birsey olur..suan genellikle zor server da kasmayı istiyor player sende ona gore bir sunucu tasarla kafanda..baktın cokmu sikayet geliyor 1 ozellıkten anket acar degistiirisin ama bir kişi diyor die cart die degiştirisen 1 ay bile dayanmaz ki oylede olmus..neyse uzun lafın kısası zor server dusunursen iyi olur..ama zannetmiyorum ki buda tutucak..
    Neyse Hayırlı olsun Başarılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCeLLaT

Onu bunu geçte benim demek istedigim Poinnt 70 diyon mesela.

Mu Online amacı sadece kesişmek değildir ki.

Bildigin ayara göre point basarsın gelişirken eglencesine keşisirsin.

Ama Full olmadan önce bence Ranking'te çekişme olmalı.

Ama y.anlama tekrar tekrar sölüyorum servr kuranların bir çogu sadece Guild war VE Duel için açıyor.

Örnek biri sen. Level başı 70 point yuhh artık

lwl bası point 70 mi :)bence arkadasım sen adminlikten ziyade player ol hiç bulusma server işlerine..
  • kardesim sw zevkinizi siz anlatiorsunuz sonrada zevkime laf atiorsun splendor ne bicim adamsin sen beni mu oynama tarzimda bu decaymu mesala 120 point verio 200 useri var oyun acillali 1 hafta olmadi + xtremetop 100 mü istiolar yaparim nolacak ne istiolar credits le full setmi onu da yaparim 1 günümü alir en fazla ben sadece sizleri nasil ii bi serverle tanistirabilirim die sordum sen assalamaya kalkion hemen ben belki bole sw seviosunuzdur die bole yazdim senden yazdima hakaret deil nasil sw nin tuttugunu sordum sorduma cevap lütfen
  • BB AÇMA VE KAPAMAYI HANGİ DOSYADAN YAPIYORUZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydro-css

BB AÇMA VE KAPAMAYI HANGİ DOSYADAN YAPIYORUZ ?

Sanırım artık messenger'ini açmıyorsun.
  • ne zaman kapanacak server? ona gore önerilerimizi söyleyelim, değil mi?
  • ben senin serverlernda oynadm adim ByOwen dı benm istedigm server

exp 1000-5000 arası
    drop 70
    bb of
    res lwl 400 tabi
    res bası poınt gelmesin poıntler silinmesin
    itemler sana kalms
    lwl basi poınt 5-7 arası
    s3 ep1

byle olursa ztn ne kolay nede zor olur iyi kasan fuller setini yapar adaletli server olur zor olursa eger herkes gelmeyebilr benm kararm bu ne kolay olsn nede zor :):)
  • EXP 1000+ OLDMU BİZİM TÜRKLER E CIVIK GELİO MİLLET SNEİN DEDİN EXP İNİN 1000 DE 100 ÜNÜ İSTİO AAMA YORUMLARA GORE ACİLACAK

BB KONUSUNA GELİNCE EVET ARKADASLAR BB Yİ SİTEDEN AYAR YOK COMMONSERVEREDE BAKTİM FİLESS DE DE ARAMADİK YER KOYMADİM KAPİCAKTİM KAPAYAMİORUM
    BB NEREDEN KAPANİR ?
  • xp 500 olsn madm tam ideal dedigine göre ne zor ne klay BB da o kadar sorun degl kapamasanda olur ..
  • bu hafta icinde olacak sw :) admini bile olsam herkesin sw sine girerim h.o derim
  • BU ARADA ARKADASLAR 97D99İ SAGLAM FİLESİ OLAN LİNK VEREİBLİRMİ VEA S3 E1 OLMASİN GERİSİ BNE OLURSA OLSUN 1 FİLES KOYABİLİRMİSİNİZ SAGLAM AMA BUGSUZ VARSA TABİ LÜTFEN :(
  • quote:

BU ARADA ARKADASLAR 97D99İ SAGLAM FİLESİ OLAN LİNK VEREİBLİRMİ VEA S3 E1 OLMASİN GERİSİ BNE OLURSA OLSUN 1 FİLES KOYABİLİRMİSİNİZ SAGLAM AMA BUGSUZ VARSA TABİ LÜTFEN :(

msn e geli araştıralım :)
  • quote:

GİDİSAT KAPANAN SERVERLERSE ACİNDA GORELİM MECBUR KALACAKSİNİZ KAPAMAYA CÜNKÜ SU VAR ADAM OYNUO OYNUO GM YE İSTEDİNİ YAPTİRAMASSA SOVUP CİKİO 1 AY ACİK BİRAKTİM SW Yİ KAPMAYİ DA DÜSÜNMÜODUM GENE KAPAMADİM SERVER BAKİMA ALİNDİ GİBİ OLDU KAPAMİCAM BEN HERKES DEİLİM :) KAZUYA DEDİKLERİN DEGERLENDİRECEM YORUM GELMES VEA HEP OLE YORUMLAR GELİRSE SW OLE ACİLACAK

Bak:D Cok Kolay Olursa Cok Kötü oLur neden cünkü herkes fulleyecek? herkes aynı ozellıkte set bulacak
    ama birde hafif zor yaptını dusun kasmak ıcın rakabet ilk baslarda ranking 1.ciligi sora biras guclenınce set felan yapılacak herkes kolay kolay aynı setleri bulamıyacak HELE Bide Gondenlerı Güclü EttiNmi:D
    Bak Düşüncemi Soyliyim

Exp : 300
    Res Basi Point :500
    Lwl Basi Point :5-7
    Res Parası : 100 m olursa ve ayrıca para zor düserse bb olmassa? iyi olrda cokda az yapma para düsme oranını
    Jewel : Hiç Bi Jewel Satılmasın Ki Takas OlsuN:D herkes istedigini aLsın Tüy Gibi Vs Ssana Kalmıs Birşey
    Yani BukadaR

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.