Şimdi Ara

Server kurmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abilerim ablalarım ben server kurmak istiyorum ama kuramıyorum öğrenemiyorum çoğu yerde var nasıl kurulduğu ama ben anlamıyorum bana server kurcak yada serverinde admin yapcak varmı varmı burdan , pm yada msnden ulaşabilirlermi ?

fear@intikam.org ?

• Bedava kurabilirseniz daha iyi olur insanlık ölmedi dimi
  • bence hiç kurma bilmiosan en ufak bir sorunda server kapanabilir bilmedin için
  • Cogu kisiye kiziyordum yaa, biri konu acar bilgi paylasim ister. digerleri onla alay edici msj lar yazar diye. ama senin mesaja yuhhhhhhhhhh demedende gecemiyecem....
    kocaman bir YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
  • Sen server kuruonda ben kuramammı acaba ?
  • Benimki bi heves sadece 1 gün bi gm olim o yeter bana sadece 1 gün ?
  • tadını alınca bırakamassın haberin olsun.yanlız tek başına ne yapacaksın serverda hiç kurma daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_seven

tadını alınca bırakamassın haberin olsun.yanlız tek başına ne yapacaksın serverda hiç kurma daha iyi

katıla katıla katılıorum :D
  • sql indir bide serverfiles bul kurarsın fazla zor deil port acmana gerek yok zaten kendin oynarsın
  • burdan kmse seni gm yada admin yapmaz serverine bu 1. 2. si ise sen server kurmana kmse yardmda etmez cnku herkez bilirkikurarlarsa 2 gnlk server olcak kapanacak ve emekler bosa gidicek kendn icin bile olsa kmse yardm etmez ondan bosuna ugrasma player olmak dha ii servern kurunca cilesi bitmio sorunlarıda cabası acarken
  • Local İstiyorsa ßen Kuruvereyim Madem Bu Kadar Cok İstiyorsun İnsan Sevindirmenin Allah Katinda Yeri Buyuktur..Local İstiyorsan PM Atman Yeterlidir..
  • server 2 gün olmaz bnm ark.ları saysam 15-20 kişi ordan gelir bizim cafedekileri saysam toplam 100 olur ondan sonraki günlerde cd ye çekerşm diğer cafelere dağıtırım malatyadaki mu yu bilen cafelere. şimdi kapatsınlar bakam ondan sonra zaten internettede yayınlicam mu yu çoğu sitede ordanda bi 50 kişi gelir herhalde 50 - 100 kişi ya lütfen siz kurunda kapanmaz emekleri karşılıksızda kalmaz hem karşılığınıda verris thampic1 sende kendi adına konuş demekki sen öle birisisinde kurmaz diosun o sadece senin için geçerlidir bu
  • kimse beni serverinde admin yapmaz demişsin bide onada cvp ım var mesela oyunda çok yoğun kişi var ve ek admine ihtiyaç var oyunda yeni açılmuıştır mesela ilk 100 res olanı admin yapcaklardır ben 100 res yaparım 2 günde ( oyun kolaysa ama :D ) ama öyle uğraşmak istemiyorm ve işlerim oluyo yoksa kolay 100 res yapmak bunuda bil
  • dj_seven kardeşim nolur ben bırakırım yaw nolur bırakırım tadını alınca yaw bi kur nolur lütfeeeeeeeeeen noluuuur hadi be lütfen
  • bosfer dj si sen takil erhan abine yasa hayatini
  • kurcanmı o zaman msn adresim fear@intikam.org nolur ekle nolur kur
  • yazik walla werilcek emege yazik...ayrıca 100 res olmak her serwerda kolay deil dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: FéaR

server 2 gün olmaz bnm ark.ları saysam 15-20 kişi ordan gelir bizim cafedekileri saysam toplam 100 olur ondan sonraki günlerde cd ye çekerşm diğer cafelere dağıtırım malatyadaki mu yu bilen cafelere. şimdi kapatsınlar bakam ondan sonra zaten internettede yayınlicam mu yu çoğu sitede ordanda bi 50 kişi gelir herhalde 50 - 100 kişi ya lütfen siz kurunda kapanmaz emekleri karşılıksızda kalmaz hem karşılığınıda verris thampic1 sende kendi adına konuş demekki sen öle birisisinde kurmaz diosun o sadece senin için geçerlidir bu

Cok Film İzliyorsun Sen 50 Ordan 100 Bunda Hadi 150 de Benden Olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

quote:

Orjinalden alıntı: FéaR

server 2 gün olmaz bnm ark.ları saysam 15-20 kişi ordan gelir bizim cafedekileri saysam toplam 100 olur ondan sonraki günlerde cd ye çekerşm diğer cafelere dağıtırım malatyadaki mu yu bilen cafelere. şimdi kapatsınlar bakam ondan sonra zaten internettede yayınlicam mu yu çoğu sitede ordanda bi 50 kişi gelir herhalde 50 - 100 kişi ya lütfen siz kurunda kapanmaz emekleri karşılıksızda kalmaz hem karşılığınıda verris thampic1 sende kendi adına konuş demekki sen öle birisisinde kurmaz diosun o sadece senin için geçerlidir bu

Cok Film İzliyorsun Sen 50 Ordan 100 Bunda Hadi 150 de Benden Olsun

• o kadar olmasında ama cafedekilerle çok olur (çaktırmayın oyunlarını banlarım yeni oyun açarlar :D)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.