Şimdi Ara

Server acayım mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnsanlar madur oluyor.

Bende diyorum ki esit guzdl bir server aciyim.

2 senelik maliyetini de kenara koyup
    En azindan 2 sene kapanmama garantisinile oyun kuruyum.

Cogu sey bedava olur zaten.
    Arada ufak seylerden de 5-10 tl kazanir diger senelerin server masraflarini karsilarim.

Eger bu hususta yeterli destegi konuda gorebilirsem server kuruyum diyorum.

Eger bir server acilacak olaysaydi ne tur ozellikler isterdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevzu maliyet değil. Ne serverlar kapanıyor parası olmadığı için mi ? Bir zaman sonra oyuncular bırakmaya başlıyor, server da ölüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısına yanıt
    Aynen bende baya uzak kalmışım mevzulara. Silkroad bitmis.

Pvp serverlar da bitmiş.

Olanlarda belli serverlara cekilmisler.

Her guzel seyin sonu var. Bu oyununda olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam server açsanız da devamlılığı olmuyor ne yazık ki oyunun. Şöyle söyleyeyim, bir amacı kalmıyor max levela geldikten sonra. Bota bırakıp gidiyor millet, event yapsanız yine güzel idare eder ama ondan da sıkılıcaklar.

Silkroad ölmüştür, emeğinizi başka şeylere harcayın derim.
  • Bence biriktirdiğin para ile kendine güzel bir şeyler al. Sroyu boşveeer
  • Valla ben private server açsaydım ve kar amacım olmasaydı satacağım tek şey dress olurdu. Pre vs bedava verirdim xp rate x1 olurdu tabi birde dressdeki buflar için herkese kötü bir dress verirdim. Zaten destek vermek isteyen dress alır diye düşünüyorum.(Belki Reverse gibi oyuna pek etki etmeyen şeyleride satabiliriz ) bence Full + Full emek server böyle olurdu. not : imla kuralları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 25 Mayıs 2017; 23:3:58 >
  • Ben tamamiyle ucretsiz sunucu acmayi bile dusundum sirf icimdeki eski sro ozleminden. Ama kitlesi alinmayin cekirge surusu gibi tarlayi silip supurup ikinci kale savasindan sonra baska sunucu arayisina giren tarzda olan bir oyuna dayanamazsiniz..

Eger saglam sunucu kuracaksaniz cok emek vermeniz ve iyi para yatirmaniz gerekir. Bu da yetmez birde icinizden tanidiginiz bir ekip cikarmaniz lazim. Surekli para harcayip bunun karsiliginda hicbirsey beklemeyeceksiniz. Ekibinizi doyuracaksiniz.

Bir de sunucu sahiplerinin kacirdigi birsey var. Burada derebeyleriyle olan iliskiniz on plana cikiyor. Yani guild ve union liderleriyle gorusup community managament yapmalisiniz. Anlastiginiz her union lideri beraberinde ekibini de getiriyor.

Bu isler acayim sunucu hazir dosyalarla da millet gelsin oynasin mantigiyla olmuyor yani.

Tecrubeyle sabittir.
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    İşi iyi bilenlerdensin,yorumunun tamamıyla aynı düşünceye sahibim özellikle union liderleriyle kommunity menecımınt olayı :D
    Benim önerimde şu yönde herkesin açtıgı vsro dosyalarından daha değişik farklı olan şeyler yapılmalı
    -Kervan yolunun değişmesi ( su altı kervan yolu togui yolu falan değil. yenihiç görmediğimiz caveler veya odalar yapılabilir.)
    -Gerçek anlamda eu/chin dengesi olabilecek bi server. Biliyoruzki euların en büyük artısı buff,Chinlere pwpde bu buffları silecek bi skill yapılabilir.(Forcede zehir silme skili gibi düşünün bi basıcak rakip takımda 5-6 kişinin blesi paini silinecek)
    -Alchemy stone drop olayı kalkmalı birde,pazarcılar iyi bilir tablet kırdırıp stone satmak kimine göre sroda yaptıgı tek iş hem pazarı arttırır hem oyunda bol player gösterir
    -Benim birde özel istegim atcıdaki gri wolf beyaz olmalı :D hep beleş almak istemişimdir :D

Gelelim günümüzdeki silkroad playerlarının durumuna :
    Kimine göre en çok parayı basıp serverin 2.-3. haftasına kadar en iyi şekle bürünmek
    Kimine göre akşam işten gelince kafayı dinlemek
    Kimine göre yapıcak başka bişeyi olmamak
    Kimine göre yaşam tarzı
    Gerçeği hastalık :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.