Şimdi Ara

ŞERİT LED silikonlu silikonsuz 3.chip RGB KALİTE UYGUN FİYAT! KDV BİZDEN!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
696
Cevap
35
Favori
80.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LED TOPTAN

quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Böyle bir asma tavanda salonu sadece bu ledlerle gün ışığı renginde aydınlatabilir miyim? 70 mt led kullanılacak gibi.
     ŞERİT LED silikonlu silikonsuz 3.chip RGB KALİTE UYGUN FİYAT!  KDV BİZDEN!!

salonun ölçüsü tam olarak kaç_? ve duvar rengi beyazmı _?

Salon yaklaşık 60 m2 ve duvar rengi beyaz/açık renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Böyle bir asma tavanda salonu sadece bu ledlerle gün ışığı renginde aydınlatabilir miyim? 70 mt led kullanılacak gibi.

salonun ölçüsü tam olarak kaç_? ve duvar rengi beyazmı _?

Salon yaklaşık 60 m2 ve duvar rengi beyaz/açık renk

slm
    rgb felan asla düşünmeyin olmaz

3chip olarak 70 metre yetmez tam arada kalır salon küçük olsaydı yeterdi
    ayrıca renk günışıgı zayıf kalır
    m2 x 2 katı ile ortalama 120 metre ile aydınlatabilirsiniz.

• bundan sonra stokta ürünler
    RGB SİLİKONLU
    3CHİP BEYAZ SİLİKONLU
    3CHİP GÜNIŞIGI SİLİKONLU

TEK CHİP BEYAZ SİLİKONLU
    TEK CHİP GÜNIŞIGI SİLİKONLU

SİLİKONSUZ OLARAKTA
    TEK CHİP BEYAZ SİLİKONSUZ ( KIRMIZI VE MAVİ KISA SÜRE VAR stok bitene kadar)
    TEK CHİP GÜNIŞIGI SİLİKONSUZ.
    bu şekilde olacak

AYRICA şunuda belirtiyim ben toptancı degilim!!
    toptan fiyatına en yakın hatta bir çok toptancıdan bile ucuz KALİTE OLARAK TARTIŞILMAZ kalite ile son kullanıcılara ulaşmak amacım.

bu nedenle toptan alacam daha aşagı ne olur gibi telefonlara cevap veremiyorum ve veremeyecegim.
    burda sundugum fiyatlardan başka bir fiyat listem yok!! saygılar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LED TOPTAN -- 14 Mart 2013; 21:00:25 >

• slm
    dartanyan
    15 metre (RGB)
    30 metre ( 3chip beyaz ) siparişiniz
    sabah kargoda
    tekrar beni tercih ettigin için
    tekrar teşekkürler güzel günlerde kullanman dilegiyle.

( bu arada aklıma bişey geldi kargoyu adaptörlerle çok tutardı tutmazdı diye hesap etmiştik sanal pazardan kargoyu 6.5 tl çıkarta bilirdik maximum 12 tl :) yeni aklıma geldi. ama yine şanş ın var yurt içinde paro kart indirimi varmış %33 müş sanırım :) ) şanşında herzaman böyle olur umarım
  • sabah alım yapan arkadaşların kargoları aynı saat de gönderildi :)
  • Biraz daha indirim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Biraz daha indirim !

slm
    ürünlerdeki kaliteyi başka hiç bir yerde bulamazsınız. bu kadar iddalıyım.
    fiyat inmez ama çıkar :)
  • Led spotlar hakkında fikir almak istiyorum. Asma tavana led spot koyup öyle aydınlatma sağlamayı planlıyorum. Ne tür led kullanmalıyım? Biraz okudum ama birebir görmeyince parlaklık konusunda fikir edinemiyorum. 3X1W, powerled,120 derece,150 derece gibi pek çok soru kafamı karıştırdı.
  • quote:

Led spotlar hakkında fikir almak istiyorum. Asma tavana led spot koyup öyle aydınlatma sağlamayı planlıyorum. Ne tür led kullanmalıyım? Biraz okudum ama birebir görmeyince parlaklık konusunda fikir edinemiyorum. 3X1W, powerled,120 derece,150 derece gibi pek çok soru kafamı karıştırdı.

şlm

şerit led harici ürün satmıyorum hocam.
    şu şu olmalı dersemde yalan şöylemiş olurum.
  • slm

EFT HAVALE VE SANAL PAZAR +KOMİSYON dışında

KAPIDA öde vb benzeri ödeme şekli yok burdan bunu tekrardan yazayım.
    ayrıca bir çok arkadaşımız TOPTAN ALACAM TOPTAN FİYATINIZ NEDİR şeklinde telefon ve mesajlar geliyor.

ilk mesajda yazdıgım gibi hedefim en uygun fiyatı son kullanıcıya sunmak. bu nedenle forumdaki ve face adresimde verdigim fiyatlar dışında ayrıca bir FİYAT listesi sunmadım. sunmayıda yakın bir tarihte düşünmüyorum.

dip not olarakta sanal pazar ve özellikle forumdan alım yapan arkadaşlarım referansımdır. BEN NASIL GÜVENECEM SİZE diye düşünen varsa beni boş yere aramasın.

teşekkürler
  • quote:

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Led-Toptan__u712463

devam :)

RGB SMD 5050 METREDE 60 LED TAKIM silikonlu 77.5

linkteki üründen 2 takım almak istiyorum, ürünlerin hepsinin bir arada olduğu resim var mı ? linkte sadece trafonun resmini gördüm, adaptor + kumanda vs. resim yok.
    mutfakta kullanacağım için dolabın ortasında 70 cm davlumbaz boşluğu var, orayı nasıl boş geçip trafoya bağımlı şekilde kaldığı yerden devam edebilirim ? 70 cm bakır bir tel ile lehim yapılsa olur mu ? yoksa araya elektrik kablosu mu bağlayacağım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocker

quote:

linkteki üründen 2 takım almak istiyorum, ürünlerin hepsinin bir arada olduğu resim var mı ? linkte sadece trafonun resmini gördüm, adaptor + kumanda vs. resim yok.
    mutfakta kullanacağım için dolabın ortasında 70 cm davlumbaz boşluğu var, orayı nasıl boş geçip trafoya bağımlı şekilde kaldığı yerden devam edebilirim ? 70 cm bakır bir tel ile lehim yapılsa olur mu ? yoksa araya elektrik kablosu mu bağlayacağım ?

slm
    kontrol kartı resmi evet eklemedim. 24 tuş kumanda.
    resim önemli ise yarın ekleyim.

aradaki 70 santimlik alandan 4 adet ince tel gecirip birleştirmeniz gerek. hazır telefon kabloları var 2 hatlı içinde 4 adet tel olur. böyle bişey kullanabilirsiniz.

• Slikonlu ne demek? Slikonsuz ne demek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Slikonlu ne demek? Slikonsuz ne demek?

silikonlu üstü silikon ile kaplı yani su geçirmez demek silikonsuz da düz ledli üstü korumasız suya toza karşı korumasız demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karal007 -- 24 Mart 2013; 14:01:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karal007

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Slikonlu ne demek? Slikonsuz ne demek?

silikonlu üstü silikon ile kaplı yani su geçirmez demek silikonsuz da düz ledli üstü korumasız suya toza karşı korumasız demek

Anladım hocam, mutfak dolabında tezgahı aydınlatması için almayı düşünüyordum, bu durumda silikonlu almak lazım, zira mutfakda özellikle ocakdan çıkan su ve yemek buharları silikonsuz olana zarar verebilir. bilgilendirmeniz için teşekkür ederim...
  • 40" LED TV'nin arkasına bu ledlerden koyabiliyormuyuz şu şekilde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

40" LED TV'nin arkasına bu ledlerden koyabiliyormuyuz şu şekilde ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocker

quote:

cameram yanımda degil gerci yanımda olsa bile oda eskilerden :)
    cep telefonu çekimi olarak ekliyorum resimleri

4 CÜ sıradaki ürün bir başka tek chip olan ürün onunda farkı görün diye ekledim soldan 4 cü sıradaki

ürünümüz resimde görüldügü gibi GRİ ŞEFFAF ambalajlı olan
    altındaki gri ambalaj bir başka üreticinin ürünü

kısaca şunu belirteyim sonuçta hepsi led satıcı belirtmedigi sürece yada gözle iki farklı ürünü görmedikçe hangisinin kalite olarak daha düşük oldugunu bilmeniz zor.
    resimler cep çekimi olsada fark ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LED TOPTAN -- 12 Haziran 2013; 18:30:54 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.