Şimdi Ara

Series V NOVA VACUUM Turntable yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Series V NOVA VACUUM Turntable yorumları arkadaslar

• İyi pikaptır ama ne seviyede ne aradığına bağlı.
  • Kumlandık Alto ve octave gibi mutevazi bir sistem e
    200 plak lik mütevazı bir arşive

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Amaaan boşver ne işin var çatur çutur . İndir DSD leri keyfine bak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Amaaan boşver ne işin var çatur çutur . İndir DSD leri keyfine bak .

bıktım dsd den

O zaman şunu bekle bari

https://youtu.be/VVPtAhqpcmo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

O zaman şunu bekle bari

https://youtu.be/VVPtAhqpcmo

Nerde bu

• dr. feickert blackbird gibi bir pikap hedeflemeni tavsiye ederim. Vakumlu sotalar iyi pikaplar(vakumsuz giriş modelleride iyi), vakum warp, kol stabilitesi gibi pek çok önemli şeyi etkiliyor ama her şey demek değil. Pikabın kendi rigidliği, motor devrinin stabilliği, pek çok kola imkan tanıması, ve kolay kol söküp takma çok ama çok önemli şeyler, dr. fecikert ta bunları alıyorsun. Şu an başka pikap gelmiyor aklıma, senin düşündüğün başka bir ürün varsa sorarsın.

Ayrıca şunu söylemek lazım, 10.000 tane dsd kayıttansa, seçilerek alınmış 200 sacd yada 200 cd, 200 stidyo master dijital albüm yada 200 plak benim gözümde daha dinlenebilir ve daha ciddi bir arşiv. O yüzden plak arşivini önemsizmiş gibi görme.
    Vaayy Tuğrul alalım senide Plak bölümüne ben sana ne zamandır diyorum sana güzel bir Pikap lazım diye

• quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

dr. feickert blackbird gibi bir pikap hedeflemeni tavsiye ederim. Vakumlu sotalar iyi pikaplar(vakumsuz giriş modelleride iyi), vakum warp, kol stabilitesi gibi pek çok önemli şeyi etkiliyor ama her şey demek değil. Pikabın kendi rigidliği, motor devrinin stabilliği, pek çok kola imkan tanıması, ve kolay kol söküp takma çok ama çok önemli şeyler, dr. fecikert ta bunları alıyorsun. Şu an başka pikap gelmiyor aklıma, senin düşündüğün başka bir ürün varsa sorarsın.

Ayrıca şunu söylemek lazım, 10.000 tane dsd kayıttansa, seçilerek alınmış 200 sacd yada 200 cd, 200 stidyo master dijital albüm yada 200 plak benim gözümde daha dinlenebilir ve daha ciddi bir arşiv. O yüzden plak arşivini önemsizmiş gibi görme.

bal damlıyor sanki; istifade ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 15 Ekim 2016; 8:35:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.