Şimdi Ara

Şenol Güneş İnadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şenol Hocayı herkes seviyor ama bu sene her maça yanlış 11 le çıkıyor ve inatla oyuncu değiştirmiyor.Değiştirince de yanlış oyuncular çıkıyor.Bir kere takım Olimpiyakos maçında yorulmuş neden rotasyon yapmazsın.En çok gol atan futbolcu sende üstelik senin takımını satmış Aboubakar neden onu 11 de oynatırsın.Hadi 1 olsa bu kırmızı şans veriyor derim ama kaçıncı.Sonra Talisca iyi güzel de bu adam takım oyununda sıfır.Oğuzhandan 10 km uzakta bekliyor bu sefer ne oluyor ya Oğuzhan geri oynuyor ya da Q7 ortya geliyor.Talisca 11 değil hamle oyuncusu olmalı.Açılmayan kapanan maçlarda uzaktan şut ve frikikler için 60 da alınmalı anca.Bu takımın değişmez göbeği Atiba Oğuzhan Tolgay olmalı.Bu 3lü varken dengeli oynuyoruz.Ayağa oynuyoruz daha olgun ataklar geliştiriyoruz.Artık yeter çekirge misalı seke seke maç kazanıyoruz.

• Puan kaybedince bu tarz konular açıyorsunuz, yenince özür diliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kaybetmeyince de açıyorum rahat ol.Bir sürü konum var.Hatta bu yüzden Beşiktaş düşmanı olmakla suçluyor çoğu.Beşiktaş'ın bu sezon hep yanlış 11 le çıktığını aylar önce açtım.Ben sonuç odaklı bakmam futbola şuan Beşiktaş hiç de abartıldığı kadar oynamıyor seke seke şansın da çok büyük yardımıyla maç alıyor diyebiliyorum mesela
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.