Şimdi Ara

Sennheiser Türkiye Müzik Tutkunları İçin Burada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
5
Favori
8.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar size bir sorum olacakdı bir süredir kulaklık araştırması yapıyorum iki sennheiser in cx275s ve cx300ıı kafama yatan iki model oldu aceba hangisini önerirsiniz cx300ıı kablosu asimetrikmiş sanırım o yüzden biraz soğuk bakıyorum ona ama tabi ses daha önemli yardımlarınız için teşekkürler.
  • Sennheiser,

Sennheiser Game One ve Asus ROG Xonar Phoebus ses kartı kullanıyorum. Son zamanlar da sorun azalmış olsa da konuştuğumda homurtuya benzer bir ses geldiğini söylüyorlar. Biraz ince ayar yaptım ama sorunun kaynağını çözemedim. Ayarların ince noktaları var ise paylaşın lütfen.

Ayrıca Sennheiser Game One için harici DAC öneriniz var ise öğrenmek isterim.
  • Kutsal Ruhh kullanıcısına yanıt
    Benim cx300 - II ve iPhone da kullanmak için satın aldığım cx275S mikrofonlu simetrik kablolu kulaklığım var.
    cx275S modelinin ses kalitesi çok daha iyi özellikle bass sesleri çok dinamik ve kapsüller kulağa daha iyi oturuyor.
    Şu hpsbrd da indirimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Sennheiser Türkiye Müzik Tutkunları İçin Burada

Sennheiser cx300-II ve cx275A
  • Teşekkür ederim aydınlattıgınız için o zaman hemen bi siparişimizi verelim
  • cx275s in sürücüşeri kaç mm acaba
  • şık cihazlar
  • Şu konunun faydalığı beni çıldırtıyor.
  • para var huzur var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sennheiser kullanıcısına yanıt
    https://sennheiser.com.tr/product/sennheiser-rs-160-west-kulak-cevreleyen-tv-kulakligi

Oyun icin idealmidir bunun mikrofonu var mi?

• Merhaba

Bursa'da Sennheiser Kulaklık Deneyim Merkezi var mı acaba?

Dinlediğim müzik tarzı Dont Be So Shy - Ocean Drive tarzı oluyor genelde, nasıl bir model bakabilirim fikri olan var mı :S
  • Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 23 Nisan 2017; 20:59:49 >
  • AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    Kabloda kırılma olduğunda değişim yapmışlardı.
  • firma yetkilisi omx185 kullandım bozuldu.
    Sennheiser Adidas OMX 680i kullandım, omx185 istiyorum varsa 1 tane gönder yeni çıkanlar eskiyi aratıyor.
  • ermanozgen kullanıcısına yanıt
    Emir kipleriyle konuşunca şanınız mı yürüyor hocam ?

• Tagortian kullanıcısına yanıt
    Yetkili yeni kulaklıklarınız 0 sanki kendi mali. Dh çok mu satış yaptın yetkilinin düşüşü

Elinde varsa gönder. Şansla degil parayla

• Antreman için wireless in ear kulaklık arıyorum. Var mıdır tavsiye edebileceginiz bir model ? Kulağa oturması ve bağlantı kalitesi önemli çünkü telefonu dolaba koyuyorum genelde ordan bağlanıyorum. Teşekkürler.

• Merhabalar 200-270 ₺ bandında önerebileceğiniz kulak çevreleyen kulaklık modelleri hangileridir acaba?

• Bas, bu yeni serinin ilk üyesi Sennheiser hd6 mix’in kesinlikle en güçlü olduğu alan. Fischer Audio Fa-011 misali adeta kulağınızı fırına sokmuşçasına sıcak değil ama oldukça net ve kontrollü baslar. Sertlikle yumuşaklık arasındalar. Bu sebebten dolayı da hem uzun dinlemelerde kulağınızı ısıtmıyor, hem de en baştan amaçlandığı gibi remix veya sesle ilgili uğraşlarda kullanılmasına olanak tanıyor.
    Özellikle dubstep veya Acid Jazz gibi ritmin önemli olduğu türlerde mutsuz bırakmıyor. Bası güçlü olsa da diğer frekansları kaplamıyor. En başta dediğimiz gibi “kontrol” bunda da var.
  • Sennheiser GSP300 geçenlerde ulaşmıştı, elimden geldiğince incelemeye çalıştım. Umarım yardımı dokunur. Sennheiser'a iyi çalışmalar, kalan arkadaşlara iyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.