Şimdi Ara

Sennheiser PC 373D vs Razer Tiamat 7.1 V2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun için yeni kulaklık almaya karar verdim.Bu 2 modelden hangisini tavsiye edersiniz?Ben kulaklıktan pek anlamıyorum artıları eksileri nelerdir? Birde Razer Mano'war kablosuz kulaklık bunlara göre nasıldır?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İçerisinde çoklu sürücü bulunduran taimat benzeri kulaklıklar çok kötü oluyor hocam, satış reklamlarında gerçek 7.1 gibi ifadeler kullanılsa da gerçek hayatta öyle değil malesef. Bir diğer konu da usb kulaklığa ihtiyacınız var mı.? Anakartınızın ses kartı orta ve üst düzey ise jack çıkışlı bir model tercih edip gereksiz fazla ödemeden kaçınmış olursunuz.

Misal sennheiser game one ile pc373d nin sürücü ve ses kalitesi olarak hiçbir farkı bulunmuyor. 373d modeli vasat kalite bir usb ses kartı ile geliyor o yüzden 300₺ daha pahalı. O yüzden seçim yaparken usb ye ihtiyacınız var mı bir değerlendirin.

Kablo kullanımı sizi rahatsız etmeyecekse veya uzaktan oturup film izlerim düşünceniz yoksa kablolu modellere bakabilirsiniz. Kablosuz seçenekler az veya pahalı oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi hazır kasa aldığım için ses kartım pek iyi değildir muhtemelen.Ben oyun için kullanacağım daha çok Razer Mano'war hakkında bir bilginiz var mı?Kablo sorun olmaz.

• hasin1001 H kullanıcısına yanıt
    Aldığınız modeli yazarsanız bakarız ses çipine. Monowar kullanmadım hakkında hiç fikrim yok ama kablosuz olarak steelseries arctis 7 güzel tercih olabilir. Ortalama ses kalitesi ve güzel bir mikrofonu var. Kablolu kullanınca ses bi tık daha yüksek geliyor kablosuza göre.

• MSI AEGIS 3 VR7RD-022TR bilgisayarın modeli

Bilgisayarınız da Realtek ALC1150 ses yongası var, gayet yeterlidir. Jack uçlu modellere bakabilirsiniz.

• Marka model önerebilirmisiniz?

Eğer fiyat olarak sizi zorlamayacaksa sennheiser game one bakabilirsiniz, dışarı ses vermesin dışardan ses almasın derseniz sennheiser game zero tavsiye ederim. Daha düşük bütçe ile hyperx cloud alpha veya hyperx revolver olabilir. Yine sennheiser gsp300 modelin de bakabilirsiniz. Daha da uygun olsun derseniz steelseries arctis 3 olabilir.

• Tavsiyenizle game zero'yu almaya karar verdim.Yardımınız için teşekkürler.

Rica ederim, iki modeli karşılaştırıldığım bir konu mevcut forumda kişisel yorumuma ve fotolara da bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/sennheiser-game-one-vs-game-zero-kisisel-inceleme--129257137#129257137

• Unutmadan şu an hepsiburada da KDV indirimi ile 1100 liraya geliyor game zero en ucuz Türkiye fiyatı bu sanırım. Amazon.de den alırsanız 800 Amazon.com dan alırsanız 650 lira gibi bir fiyata geliyor. Biraz beklerim derseniz yurtdışı olayını değerlendirin derim.

• şimdi baktım amazon.com'dan Game Zero Special Edition 500 tl civarına geliyor.Türkiyeyede gönderimi var galiba.

• GAME ZERO Special Edition'ın diğerlerinden bir farkı varmı?

Yukarda limkini attığım konuda belirtmiştim onu, dış kutusu yok sade bi karton kutu ile geliyor. Taşıma çantası yok ve tek renk komple siyah. Amazon.com vergi ve kargo eklenince 650 civarı oluyor fiyatı gönderime açık. Biz Amazon.de den 600 e almıştım fiyatı düşüyor ara ara orda da.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.