Şimdi Ara

SENNHEİSER İE8.YENİİ MOD ÜSTÜNE MOD!!! SATILIK SHURE OLİVE FOAM TİPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar..daha önce bi arkadasın forumda yaptığı incelemeyi tekrar güncellemek istiyorum; tabi bu konu biraz da ie8 cileri ve ie8 almak isteyenlerin çok hoşuna gidecek.Şöyle anlatayım ki:
    Shure köpüklerin içindeki küçük plastik parçayı çıkartıyorsunuz ama biraz dikkatli çıkarmanızda fayda var ki zaten basit bir iş.Sonrasında zaten ie8 in nozzle na uygun hale geliyor.Akabinde ise hemen kulağınıza takıp dinlemek istiyorsanız,köpük ucu elinizle kulağınıza uyacak şekilde tahminde bulunarak sıkıp hemen kulağınıza yerleştirin ve yaklaşık 1 dak elinizle tutun.bıraktığınızda dünya ile ilişkiniz kesilecekBen ilk defa bu kadar sağlam bir izolasyon yaşadım diyebilirim.
    Ses kalitesine gelecek olursak işte burada biraz duralım:
    Öncelikle mükemmel bir yalıtım sayesinde sahne çok az daralma yaşadı ama bunun yanında tizlerin aynı halde kalıp, biraz törpülenmesi ve midlerin daha keskin bir hal alması beni mest etti diyebilirim.Hele ki ie8 in basslarını beğenenler, şimdi o basslara bakalım ne diyecekler.Bu basit mod sayesinde basslar inanılmaz derecede yerinde vuruyor ve en deep bass ı da hissediyorsunuz ki bu inanılmaz bişey.Hatta şarkının burasında bass mı wardı dediğim yerlerde oldu.Headfide deneyen david mahler yani mod u bulan kişinin de düşüncesi şöyle ki; westone 3 kullanıcısı olarak ie8 in bu modundan sonra ie8 i w3 e tercih etmiştir.Denemeyen arkadaş kalmasın bence ki çok memnun kalacağına eminim..KÖPÜK UÇLAR KONUSUNDA ALMAK İSTEYENE YARDIMCI OLABİLİRİM.PM İLE ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.HERKESE SELAM EDERİM..

link:http://imageshack.us/photo/my-images/72/grnt0018.jpg/ resimler baya bir küçük ama idare edin artık:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinityman -- 10 Ekim 2011; 13:07:34 >

• MOD ÜSTÜNE MODÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ BU MOD U DA ŞÖLE AÇIKLAYAYIM:
    İE8 İNİZİN KULLANMADIĞINIZ DİĞER SİLİKON BAŞLIKLARININ NOZZLE A GİREN KISMINI KULAĞA GİREN KISMINDAN KESEREK O KÜÇÜK SİLİKON PARÇAYI SHURE UN OLİBE FOAM UÇLARININ İÇİNE YERLEŞTİRİYORSUNUZ.DAHA SONRA RESİMLERİNİ AYRINTILI BİR ŞEKLDE KOYUCAM..SONUÇ OLARAK ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ DARALAN O SAHNE TEKRAR GERİ GELDİ VE MİDLER BİRAZ DAHA KESKİNLEŞTİ.AYRICA TİZLER ÇOK TATLI HALE GELDİ...BASSLAR DAHA YERİNDE VURMAYA BAŞLADI..BU KÜÇÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAMDA KÖPÜK UÇLARIN SESİ BİRAZ DA OLSA EMDİĞİYDİ.ONUN İÇİN BU BASİT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİM AMA SİZE ŞUNU DİYEBİLİRİM Kİ SES KARAKTERİSTİĞİ SM3 E YAKLAŞTI.(ŞİMDİ HEMEN EARSONİC İN AVUKATLARI DEVREYE GİRECEKTİR )..ARTIK ROCK MUSİC BİLE DİNLEYEBİLİYORUM.ÇOK PROFESYONEL OLMAMAKLA BİRLİKTE AMA O DAVUL SESLERİ O TİZLER ADETA MEST ETTİ BENİİ..

• Sm3'ü yakalamışsın. Biraz daha kassan, 6 sürücülü customları filan geçirteceksin İe8'i

Şöyle bişey denesen acaba nasıl olur???

SENNHEİSER İE8.YENİİ MOD ÜSTÜNE MOD!!! SATILIK SHURE OLİVE FOAM TİPS
  • ^^ ben öyle bir şeyle denedim.Güzel oluyor fakat burada kanal uzunluğu ve şekli önemli.Uzun kanal güzeldi fakat sorunluydu vs vs vs.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsn141

^^ ben öyle bir şeyle denedim.Güzel oluyor fakat burada kanal uzunluğu ve şekli önemli.Uzun kanal güzeldi fakat sorunluydu vs vs vs.....

Şu ES5'i bize bi tanıtmadın, merak ediyorum ses karakterini kaça patladı ayrıca gümrük olayını nasıl halletin çok sakat iş bu kulaklığı getirtmek.
  • Walla ses git gide iyiye gidiyor..belki de ie80 i yaklamışımdır.bilmiyorum ama ses gerçekten kalitee yaniiyakında bişeyler daha düşünüyorum:)
  • quote:

^^ ben öyle bir şeyle denedim.Güzel oluyor fakat burada kanal uzunluğu ve şekli önemli.Uzun kanal güzeldi fakat sorunluydu vs vs vs.....

Abicim şu ES5 hakkında bir bilgilendirme istedik cevap vermeyecek misin? Gümrük olayını falan nasıl hallettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim
    Abicim şu ES5 hakkında bir bilgilendirme istedik cevap vermeyecek misin? Gümrük olayını falan nasıl hallettin.

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=2573.0 buradan buyur
  • Sağol pea.
  • ^^ ben seni oraya bakmıştır sanmıştım..........
  • quote:

^^ ben seni oraya bakmıştır sanmıştım..........

Üyeliğim olmayınca çok nadiren 2. el kısmına bakıyorum, bu arada güzel ve eğlenceli bir inceleme yazmışsın fotolarını da çekiver bir ara bu jelibonların. Güle güle kullan uzun yıllar...
  • benimkiler jelibon değil malesef
    pekmez rengi
  • quote:

benimkiler jelibon değil malesef
    pekmez rengi

Son zamanlarda okuduğum en keyifli incelemelerden biriydi. Elinize sağlık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrontLiner

quote:

pekmez rengi

Son zamanlarda okuduğum en keyifli incelemelerden biriydi. Elinize sağlık..

saolasın...
  • quote:

pekmez rengi

Yahu jelibonun bir sürü çeşidi var elmalı, kolalı, portakallı, seninki de pekmez rengindeyse üzümlüdür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.