Şimdi Ara

Sennheiser ie8 nerden bulabilirim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevindi42

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Cumartesi günü EX 1000'i deneyeceğim inşallah. Fikir vermesi açısından yazarım bir şeyler.

Şimdilik şöyle söyleyeyim kulaklık için verilecek 500 TL IE8 yerine daha verimli değerlendirilebilir.

Dinleyebildinmi?

Evet Sertug Abi sayesinde dinledik. Bu aralar çok yoğun olduğum için bir şeyler yazamadim en yakın zamanda bir şeyler yazacağım.

Güzel olur bir ara yorumlarsan.

Gerçekten değerli Sertuğ da paylaşım konusunda çok yardımsever bir insan...

@e2
    güzel avatar diyeceğim eskisine nazaran lakin cepten girdiğim için avatarda ufak ve koyu olduğu için ne olduğunuda anlayamadım açıkcası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 26 Eylül 2011; 23:29:39 >

• quote:

Forumda ie8 ve sm3 ü beraber kullansn arkadaşlar sm3 ün çok daha iyi olduğunu yazdılar ayrıca sm3 ve ex1000 sahibi @fortress34 arkadaşımızda ex1000 in sm3 genel toplamda daha iyi olduğunu yazmıştı.
    Bu sorularini daha ayrıntılı soru cevap basligindanda devam ettirebilirsin.

sm3 v2 ve ex 1000 nin fiyatlarının 350 avro civari oldugunuda bilmelisin

ben ikisinide kullandım kesinlikle ie8 daha iyi bir kulaklık. bunu söyleyen arkadaş neye göre söylemiş bilmiyorum ama katılmıyorum. sm3 rock müzik dinleyenler için güzel olabilir ama işiniz bass ile techno ile trance ile ise ie8 çok daha smooth çok daha düz baslara sahip. bu ayrımları google da aratırsanız tüm dünyada bu kıyaslamanın yapıldığını ve ie8 in daha üst olduğunu tek kusurunun izolasyon olduğunu görebilirsiniz. olive mod ile o sorunuda çözebiliyorsun. shurenin tıkaçlarından alıp monte edince izolasyon tamamlanıyor.

ex 1000 i bilmiyorum. ama ie8 bariz şekilde sm3 ten iyidir. ikisini aynı gün deneyin zaten farkı anında görürsünüz. bass konusunda belirgin fark var.

• Daha iyi bir kulaklık olmakla basları daha iyi bir kulaklık olma arasında biraz fark var sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishdropper

quote:

Forumda ie8 ve sm3 ü beraber kullansn arkadaşlar sm3 ün çok daha iyi olduğunu yazdılar ayrıca sm3 ve ex1000 sahibi @fortress34 arkadaşımızda ex1000 in sm3 genel toplamda daha iyi olduğunu yazmıştı.

ben ikisinide kullandım kesinlikle ie8 daha iyi bir kulaklık. bunu söyleyen arkadaş neye göre söylemiş bilmiyorum ama katılmıyorum. sm3 rock müzik dinleyenler için güzel olabilir ama işiniz bass ile techno ile trance ile ise ie8 çok daha smooth çok daha düz baslara sahip. bu ayrımları google da aratırsanız tüm dünyada bu kıyaslamanın yapıldığını ve ie8 in daha üst olduğunu tek kusurunun izolasyon olduğunu görebilirsiniz. olive mod ile o sorunuda çözebiliyorsun. shurenin tıkaçlarından alıp monte edince izolasyon tamamlanıyor.

ex 1000 i bilmiyorum. ama ie8 bariz şekilde sm3 ten iyidir. ikisini aynı gün deneyin zaten farkı anında görürsünüz. bass konusunda belirgin fark var.

Ie8 çok konuşuldu ve ne yapıp ne yapamadığı konusundada genel bir fikir birliğine vardı...

Ie 80 e bakmak lazım bundan sonra...

• ie80 siparişi verdim kısmetse ilk alan ben olacağım türkiyede. metandan haber bekliyorum. alınca fotoğraflarını çekip yorumlarını yapacağım. 690 tl dediler nakit ödemede. fakat almanyanın gönderip göndermeyeğini bilmiyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishdropper -- 29 Eylül 2011; 16:25:55 >
  • quote:

quote:

ikisini kullanmış olabilirsiniz fakat ie8 in sm3 ten iyi olduğunu söylüyorsanız ikisini de kullanacak seviyeye gelmemişsiniz demektir.bence ie8 de satın yerine daha alt model alıp kulağınızı geliştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsn141

quote:

quote:

ikisini kullanmış olabilirsiniz fakat ie8 in sm3 ten iyi olduğunu söylüyorsanız ikisini de kullanacak seviyeye gelmemişsiniz demektir.bence ie8 de satın yerine daha alt model alıp kulağınızı geliştirin.

sen ikisinede sahipmisin? (bence hayır)
    ikisinide dinledinmi? (en fazla iki kere olsun hadi)
    kulaklık için ne kadar bütçen var? (yok)
    sadece sağdan soldan duyduklarımla iş yaparım (evet)

ben gidip aldım ve dinledim düşüncemi yazdım. beni eleştirmen için şunu söylemen gerekir ;

-kardeşim bende ikisinide dinledim fakat... .... olduğundan bu bence daha iyi.

bunun dışında söylediğin şeyler "kedi uzanamadığı ciğere pis der" yada "zenginin malı züğürdün çenesini yorar" olur.

evde hd650 kullanan biriyim denon anfi ile. hangisinin daha iyi olduğunu ayırt edebilecek kadar kulağım gelişmiştir çok şükür. muhtemelen sen bu kulaklıkların ancak fotoğraflarını görüp yorum yapmaktasın. bırak kullananlar yorum yapsın derim. saygılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen ikisinede sahipmisin? (bence hayır)
    ikisinide dinledinmi? (en fazla iki kere olsun hadi)
    kulaklık için ne kadar bütçen var? (yok)
    sadece sağdan soldan duyduklarımla iş yaparım (evet)

ben gidip aldım ve dinledim düşüncemi yazdım. beni eleştirmen için şunu söylemen gerekir ;

-kardeşim bende ikisinide dinledim fakat... .... olduğundan bu bence daha iyi.

bunun dışında söylediğin şeyler "kedi uzanamadığı ciğere pis der" yada "zenginin malı züğürdün çenesini yorar" olur.

evde hd650 kullanan biriyim denon anfi ile. hangisinin daha iyi olduğunu ayırt edebilecek kadar kulağım gelişmiştir çok şükür. muhtemelen sen bu kulaklıkların ancak fotoğraflarını görüp yorum yapmaktasın. bırak kullananlar yorum yapsın derim. saygılar.

http://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=2573.0

• ^^IE8 e bir kaç defa sahip oldum( 3 defa aldım sattım)
    sm3 ü az bir zaman dinledim.w3 e yine 2 defa sahip oldum.Ve w3e IE8 den iyi derim ve sm3, W3 ten bariz şekilde iyiydi.
    kulaklık için şu anda bir bütçem yok doğru çünkü ES5 im var PFE'm ,CK10'um var.
    referans olarak kaliteli karşılaştırmalı inceleme ve yorumları alırım ,bunların çoğunluğu headfi dendir.
    IE8 benim için uzanılmamış bir ciğer değil,artık sindirimi tamamlanmış bir ciğerdir.
    bu arada bendeki ES5 tahminim sendeki hd650 den iyidir.

Ama,her ne kadar düşüncem değişmese de yaptığım yorum ağırdı farkındayım.Kusura bakmayın.
  • SM3 IE8'den iyidir. Gerek mid,tiz gerekse sahne,enstrüman konusunda. Ama IE8'in bassları ve sıcak karakteri dinleyende memnuniyet bırakıyor. Fakat SM3'ün IE8'den iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. SM3 armatürlü olduğu için sesi biraz soğuk ve olması gerektiği gibi veriyor, IE8 sanki kendisinden birşeyler katarak sesi daha sıcak yapıyor. Ruhu olan tek IEM derlerdi eskiden.
  • Çoğumuzun ulaşamayacağı bir kulaklığa büyük meblalar ödeyerek alan ve bize rehberlik etmesi için üşenmeden uzun uzun inceleme yazan arkadaşımıza karşı yapılan yorumlar bence hiç hoş değil!
    Tanımadığımız bilmediğimiz bir kullanıcı hakkında nasıl bu kadar peşin hükümlü olabiliyoruz anlamıyorum.Lütfen biraz daha dikkatli olalım

Bu arada kulaklık hayırlı olsun tsn141 hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornography -- 29 Eylül 2011; 21:46:25 >
  • ^^Saolasın
  • quote:

^^IE8 e bir kaç defa sahip oldum( 3 defa aldım sattım)
    sm3 ü az bir zaman dinledim.w3 e yine 2 defa sahip oldum.Ve w3e IE8 den iyi derim ve sm3, W3 ten bariz şekilde iyiydi.
    referans olarak kaliteli karşılaştırmalı inceleme ve yorumları alırım ,bunların çoğunluğu headfi dendir.
    IE8 benim için uzanılmamış bir ciğer değil,artık sindirimi tamamlanmış bir ciğerdir.

Ama,her ne kadar düşüncem değişmese de yaptığım yorum ağırdı farkındayım.Kusura bakmayın.

Headshot

@wishdropper

Sennheiser ie8 nerden bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kapıcizzet -- 29 Eylül 2011; 21:56:30 >

• bu arada IE8 in izolasyonu oturmadan veya uçtan dolayı değil.daha çok bass ayarı olan yerdeki vidadan kaynaklanıyor.Kulaklık oradan hava ve gürültü alıyor.Merak eden o vidayı bant ile tıkayıp bakabilir.
  • quote:

bu arada IE8 in izolasyonu oturmadan veya uçtan dolayı değil.daha çok bass ayarı olan yerdeki vidadan kaynaklanıyor.Kulaklık oradan hava ve gürültü alıyor.Merak eden o vidayı bant ile tıkayıp bakabilir.

ie80 i merak etmiyor değilim ie8 2 farklı uçla iki farklı karaktere bürünüyordu eğer tek bir uçla o iki karakteri yakalatabildilerse ie80 de olayı bitirdiler demektir lakin pek ümidim yok.
  • Abi bir yerde ie8 den daha çok verilen parayı hakettiği yazıyordu yorumlarda.
    Bir de denildiği eksikleri giderilmiş diye okumuştum.
    sanki w3>w4 teki gibi olmuş gibime geliyor.
    bir de tahminim sm3 ün standardı uzun zaman korunacak gibi.
  • quote:

^^IE8 e bir kaç defa sahip oldum( 3 defa aldım sattım)

+10000 es5 incelemesi için teşekkürler bu arada..Artık hd650 yi aldım artık başka bir bahara custom işi

• Bu forum çok eğlenceliymiş yahu, neden bırakmışım

Bu arada @wishdropper kardeşim, HD650'yi DENON amfi ile kullanarak araya vermeyip satarsan iyi olur düşüncesindeyim.
  • eywallah H. para çok ne yaparsın yarın gider hd800 de alırım. grado da alırım. fotoğrafına bakıp hayal kuran arkadaşlarla geyik yapmaya devam edilmesi de hoş olmuş bende çok güldüm =) ne dersin işte. sahibinden.comdaki arabalara bakanlar gibi oldu. ben kendi düşüncemi söyledim. bence ie8 daha iyi dedim ama ne yaparsın milletin düşüncesini sallamayan insanlarla dolu bir ortamdayız. sana göre öyledir bana göre böyledir. ben basslı müzik dinliyorum ve ie8 sm3 ten daha iyi dedim. bu benim görüşüm. ben sadece aralarında uçurum varmışcasına ie8 kötü denilmesine karşı görüşümü söyledim. sm3 metal yada rock dinleyen hatta pop dinleyen birisi için daha iyi olabilir. ama techno trance soundunda ise insan bence ie8 dinlemelidir. bu benim görüşüm.

şimdi yazın bakalım =)

hahah heheh sm3 daha iyi =) işte sizin seviyeniz. benimde forumum var ve insanlar düşüncelerini yazıyor ama kimse kardeşim senin kulağın asğır sen öküzsün benim babam senin babanı döver demiyor.

seviye meselesi tabi bu işler. ne oldu anlamış olduk nereye yazıp yazmayacağımızı böylece hangi seviyedeki insanların cevap verdiğini gördük. açarız techno fi yi okumaya devam ederiz. buraya düşüncemizi yazmaya nehacet =)

sizler aslansınız kaplansınız sizler daha iyi bilirsiniz =) bende işte ne yaparsın zavallının tekiyim =) mutlu olduysanız sorun kalmamıştır =)

• quote:

eywallah H. para çok ne yaparsın yarın gider hd800 de alırım. grado da alırım. fotoğrafına bakıp hayal kuran arkadaşlarla geyik yapmaya devam edilmesi de hoş olmuş bende çok güldüm =) ne dersin işte. sahibinden.comdaki arabalara bakanlar gibi oldu. ben kendi düşüncemi söyledim. bence ie8 daha iyi dedim ama ne yaparsın milletin düşüncesini sallamayan insanlarla dolu bir ortamdayız. sana göre öyledir bana göre böyledir. ben basslı müzik dinliyorum ve ie8 sm3 ten daha iyi dedim. bu benim görüşüm. ben sadece aralarında uçurum varmışcasına ie8 kötü denilmesine karşı görüşümü söyledim. sm3 metal yada rock dinleyen hatta pop dinleyen birisi için daha iyi olabilir. ama techno trance soundunda ise insan bence ie8 dinlemelidir. bu benim görüşüm.

şimdi yazın bakalım =)

hahah heheh sm3 daha iyi =) işte sizin seviyeniz. benimde forumum var ve insanlar düşüncelerini yazıyor ama kimse kardeşim senin kulağın asğır sen öküzsün benim babam senin babanı döver demiyor.

seviye meselesi tabi bu işler. ne oldu anlamış olduk nereye yazıp yazmayacağımızı böylece hangi seviyedeki insanların cevap verdiğini gördük. açarız techno fi yi okumaya devam ederiz. buraya düşüncemizi yazmaya nehacet =)

sizler aslansınız kaplansınız sizler daha iyi bilirsiniz =) bende işte ne yaparsın zavallının tekiyim =) mutlu olduysanız sorun kalmamıştır =)

Tabiri caizse laf attigin eleman yanlis kisiydi bunu soyleyim.
    Ama bu foruma yazmama konusunda sana katiliyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.