Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Silinebilir
    .
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Elazığ, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Giderek fiyat artıyor haftaya sıfırı geçer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kadirinanir kullanıcısına yanıt

Ekonomi düzeliyor, fiyatlar düşüyor ama ben buna rağmen yükseltiyorum. Çok haklısınız hemen düşürüyorum fiyatını, isterseniz bedava da verebilirim. En ucuzuyla arasında 2500TL fark var. Yorum yapmış olmak için yorum yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Mayıs 2022; 16:47:36 >
  • Polemiğe girmeye gerek yok isterseniz 100 satın bana ne ama verdiğiniz fiyat hiç de uygun değil. Verdiğiniz fiyata sıfırı alınır zaten,

• Uygun bir fiyat olsa mesela 5 bin gibi düşünülebilirdi ama sizin fiyat beni alma diyor zaten

• Anlayışınız için teşekkür ederim hayırlı satışlar

2500TL sizin için hiç bir şey ise dediğiniz gibi sıfırını alabilirsiniz. Bende ölücülere satacak mal yok. Ayrıca 5000TL'ye bulabilirseniz link atın ben de alayım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Mayıs 2022; 16:48:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5000 bine sıfırını demedim zaten , sizin verdiğiniz fiyata sıfırı alınır

5000'e ikinci el demişsiniz, onu kastetmiştim. Ayrıca 6500'e sıfırını bulun ben alacağım hodri meydan. 2500TL sizin için önemsiz bir paraysa buyrun alın sıfırını, boşuna ölücük yapıp kendinizi yormayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 15 Mayıs 2022; 10:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

• Merhaba hocam bu kulaklığı ne ile birlikte çalıştırmayı önerirsiniz? Standart pc ve telefonların bu cihazı sürmek için yeterince uygun olmadığını duydum. Sony walkman serilerinden hangisi güzel şekilde çalıştırabilir acaba? bilgi verebilecek var mı?

• ozan_cakici O kullanıcısına yanıt
    Ae-7 ve üzeri amp olmadan zor. Sinema amfiniz varsa o da olur.. Amp için SB X7 önerebiliriz ancak onun da fiyatı uçuk..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OSINOS kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevabınız için.

Bugün Hifilife ve Apple ile konuştum aynı zamanda bu konuyu.

Apple m2 macbook air modeliyle bunu sorunsuz sürebileceğimizi söylüyor, Hifilife ile de astell&kern modellerini konuştuk. Arkadaş baya yardımcı oldu sr15 modeli ucu ucuna sürebilirken sr25 modeli daha iyi bir sonuç çıkarır şeklinde bir açıklama yaptı.

Açıkçası konuşmaların ikisinden de tatmin oldum ancak sizin önerdiğiniz sistemler sanırsam çok daha ileri seviye?

Rx v663 amfi var tv için. Pc trafında ise ae-7 kullanıyorum. Bir de günlük kullanımda Creative g5 usb ses kartı var. Üst seviye donanım alamayız maalesef. X7 için üst sınıf denebilir evet..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

FiiO K5 Pro veya iFi Zen Dac öneririm. Creative'i kesinlikle tavsiye etmem, fiyatını asla haketmiyor. 150 Ohm olması sizi korkutmasın. Ben şu an 250 Ohm Beyerdynamic Dt-770 Pro kullanıyorum, sıradan Realtek çipsetli bir dizüstü günlük kullanımda yeterli geliyor. Elbette bir DAC olması daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 14 Eylül 2022; 17:39:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.