Şimdi Ara

Sennheiser G4ME ZERO ariyorum, turkiye de yok mu satan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sennheiser G4ME ZERO almak istiyorum, ancak turkiyede bulamadim, amazonda turkiyeye gondermiyor,

bu kulakligi nasil edinebilirim??

http://www.amazon.com/Sennheiser-G4ME-ZERO-Gaming-Headset/dp/B00GWU8FAE

bu fiyat araliginda, baska onerebileceginiz kulaklik var mi?

kulaklikseciminde en onemli etken, ses seviyesi ve ses kalitesi.. diger ozellikler onemsiz, zaten bu fiyat araliginda olan butun kulakliklar diger ozellikleri bakimindan birbirine benzer olurlar..

logitech g35 kullaniyorum su an, ses kalitesi fena degil ancak ses seviyesinden hic memnun degilim.. bir kulaklikta sesi sonuna kadar actigimde beni rahatsiz edebilmeli, g35in sesi sonuna kadar actiginda sanki normali oymus gibi geliyor, basslarda cok kotu ayrica..

tavsiyeleriniz bekliyorum tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bellerephone -- 19 Ocak 2015; 21:38:41 >

• up
  • Sennheiser Pc 350 Tavsiye ederim. Sennheiser G4ME ZERO nasıldır hiç bilmiyorum ama Sennheiser Pc 350 yi kulağına takınca vaybe dedirtiriyor ses kalitesi muazzam.Bassı fazla değil ama yeterli seviyede , tizler midler felaket güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 22 Ocak 2015; 8:42:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

Sennheiser Pc 350 Tavsiye ederim. Sennheiser G4ME ZERO nasıldır hiç bilmiyorum ama Sennheiser Pc 350 yi kulağına takınca vaybe dedirtiriyor ses kalitesi muazzam.Bassı fazla değil ama yeterli seviyede , tizler midler felaket güzel.

hocam pc350 biraz eski nesil kaliyor, ses kalitesine diyecegim bir sey yok, sonucta sennheiser ancak, yeni cikmis bir urun/model ariyorum ben

tavsiye edebileceginiz , ve turkiyede bulabilecegim veya amazondan getirtebilecegim bir model var mi bildiginiz ? 600-900 TL araliginda.
  • bellerephone kullanıcısına yanıt
    up
  • bellerephone kullanıcısına yanıt
    PC 350 tavsiye etmiyorum. Ses kalitesi çok iyi ancak bass yok kulaklıkta "bass yok" az diye bişide yok yani. Aradığınız kulaklık ta aynı şekilde bass ları zayıf bir kulaklık. Sennheiser' ın oyuncu gamındaki bütün ürünleri öyle gerçi. Amazondan pek tabi o fiyatlara alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.