Şimdi Ara

sennheiser cx 5.00g kullanan bilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiyede bu modelden çok yok hepsiburada da 280TL, mediamrkt de 250TL'di ama mediamrkt stok durumu olmadığı için hepsiburada'dan aldım. ürün elime ulaşınca buradan yorumları paylaşırım ama kargoya verilmesi 3 günü bulacak eğer kullanan ve beğenmeyen var ise burada paylaşırsa siparişi iptal edecegim.
    Üründen beklentim;
    elektronik, rnb, hip-hop müzik dinliyorum yüksek ve boğuk olmayab bass ve mid bekliyorum, genelde sennheiser bunu karşılıyor ama bu üründe aynımıdır bilmiyorum.

• r0di R kullanıcısına yanıt
    Ses oldukça temiz boğuk değil yüksek çözünürlüklü ve net ses veriyor tizler sivrilmiyor ve çok belirgin değil hem cx-5.00 hemde Momentum in Ear G kullanıyorum bass head değilseniz ve yüksek ses beklentiniz yok ise alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 1 Şubat 2017; 22:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

Ses oldukça temiz boğuk değil yüksek çözünürlüklü ve temiz bass sesler tiz ve mid sesleri örtmüyor hem cx-5.00 hemde Momentum in Ear G kullanıyorum bence CX-5.00 da gayet güzel eğer bass head değilseniz tatmin edecektir.

bass head nedir onu bile bilmiyorum :) evde ses sistemim var kulakliklara pek ilgim yoktu ama sistemi her zaman acamiyoruz malum apartman hayati. verdigim ucrete deger mi tatmin eder mi ? birde cx 5.00 ile cx 5.00g arasinda ne fark var acaba "g" modeli bir üst modelmi oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İ ve G olarak İ:İOS G ise: Android uyumlu olduğunu belirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 3 Temmuz 2015; 23:14:22 >
    Tatmin kişiye göre değişir ben beğeniyorum.
  • RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    cevap verdigin icin gercektenn tesekkur ederim, peki cx 5.00 her iki modelede uyuyor mu yoksa mikrafon yokmu o modelde. birde bass head nedir ögrenirsem çok memnun olurum :)

CX-5.00 G sadece Android e uyuyor mikrofonu .İ modelinin ise sadece İOS işletim sistemine uyuyor mikrofonu.Bassheadler :Çok yüksek seviyede Subwoofer gibi vurucu derinden kulak zarını titreten türden bass beklentisi olan Odyofillerdir.
  • quote:

CX-5.00 G sadece Android e uyuyor mikrofonu .İ modelinin ise sadece İOS işletim sistemine uyuyor mikrofonu.Bassheadler :Çok yüksek seviyede Subwoofer gibi vurucu derinden kulak zarını titreten türden bass beklentisi olan Odyofillerdir.

o kadar yuksek bir bass istemiyorum zaten bir sure sonra rahatsizlik verir o kadar yuksek bass, tekrar tesekkur ederim cevabin ve beni bilgilendirdigin icin.

hocam ürün elime ulasti suan deniyorum, 10 liralik kulaklik gibi ses cikartiyor sesi cok az cikiyor. telde deniyorum ondan dolayimi, sahtemidir ? yoksa acilma süresi mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0di -- 4 Temmuz 2015; 12:40:05 >
    benimmi beklentim çok yüksek anlamadım, saatler deniyorum playstation, tv, pc hepsinde ayni ses. evde eski general mobile telimden kalma kulaklığım var ses seviyesi aynı sennheiser ile arasındaki tek fark sennheiser basslari biraz daha iyi ama 280tl yi geç 50tl bile etmez. bu marka bu kadar kötü değil acaba ürün mü sahte ? kutunun dışında ki barkodu okuttum ürün dogru. Ürün bozuk olsa hiç çalışmaz. En iyisi geri iade etmek.
    Bende bi sorun yok kulaklığınızda sorun olabilir dediğim gibi beklenti kişiden kişiye değişir.
  • quote:

Bende bi sorun yok kulaklığınızda sorun olabilir dediğim gibi beklenti kişiden kişiye değişir.

ses düzeyi düşükmü normalde de. yani son ses oldugu zaman rahatsız edecek kadar yuksek geliyor mu sesi senin dinlediginin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0di -- 4 Temmuz 2015; 20:01:35 >
    Bana yeterli geliyor note 4 te kullanıyorum beklenti farklı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 1 Şubat 2017; 22:41:49 >
    Öle bi durumu yok rahatsız etmiyor ses yüksekliği ama az değil bana göre ama ses kalitesi ve sesi bozmamasını beğeniyorum yüksek ses kulağa zarar verir bence başka kulaklık alasnızda son ses dinlemeyi duyma kaybı yaşatır aman dikkat.

• quote:

Öle bi durumu yok rahatsız etmiyor ses yüksekliği ama az değil bana göre ama ses kalitesi ve sesi bozmamasını beğeniyorum yüksek ses kulağa zarar verir bence başka kulaklık alasnızda son ses dinlemeyi duyma kaybı yaşatır aman dikkat.

yüksek ses dedigim abarti degil tabiki ama o fiyada ben soundbar aldim 280W RMS samsung, ben de mi bir problem var anlamadim ses berrakligi falan basslar gercekten iyi ama bendeki kulaklikla abarti bir fark yok ha iphone kulakligi ha cx5.00 hatta iphone kulakligi daha yuksek ses veriyor. bozuk olma ihtimali var mi ? hâlâ inanamiyorum fiyatina göre bu ses cok az. geri iade edebilirsem sms alicam o tatmin eder mi ?

Sms audio kullanmadım bilmiyorum.

geri iade edebilirsem ya kulak üstü alicam yada kulak ici bass head dedigin türrden.

• selamlar hazır konusu varken yeni konu açmayıp buraya sorayım. bu cx 5.00 modeli eski cx 400ii ve cx500'lerin yenilenmiş versiyonu mu? ikisini de kullanan varsa aralarındaki farkı söyleyebilir mi?
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde cx5.00g var ve gerçekten sesi çok ama çok az. Kalite konusunda iyi olabilir ama değeri 50tl eder en fazla. Bende CX275s vardı o her konuda daha iyiydi.

G olanları android ile uyumlu İ olanları iphone ile uyumlu.(media tuşları) Android dediği de sadece samsung ile çalıştı.

cx500g nin eksileri

-ağır olması (kulaktan sürekli düşüyor)
    -kablolar sert (yatarken ya da bir yere yaslandığında takılıp düşüyor)
    -uç kısımları büyük çok rahatsız edici
    -3.5mm girişi L şeklinde her yere takılıyor
    -performansına göre pahalı olması
  • 250 TL sisirme fiyatlar gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.