Şimdi Ara

Sennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süren araştırmalarımın sonunda 200tl bandında bu kulaklığı almaya karar verdim. Marka olarak en iyi, model olarak giriş seviyesniin bir tık üzerinde denilebilir.

Performansına gelecek olursak, en çok yazılanlardan biri bass gücünün iyi olmamasıydı ama bundan önce 5 yıl boyunca kullandığım bang&olufsen H3 modelinden ve bahsedilenlerden çok daha iyi bir bassla karşılaştım hatta güçlü bass'a sahip müziklerde extreme seviyelere çıkıyor desem yalan olmaz.

-Ses düzeyi oldukça yüksek 121 desibel piyasadaki en yüksek desibelliler 125 civarında ordan hesab edin.

-Kulaklığı trafiğin olduğu kalabalık bir otobüste taktığımda dış sesi direk %60 civarında kesti, müziğin ses düzeyini %70 civarına getirdiğimde ortam sesini %90 civarında bastırdı denebilir, maksimumdayken dışardan hiçbir ses duyulmayacak seviyeye geliyor.

-Boş bir ev ortamında kulaklıktaki ses düzeyi %80 de ve kulağımda değilken dışarıya verdiği ses tonu, müziği anlamayacak düzeyde, hafif cızırtı şeklinde geliyor, arttıkça ufak ufak duyulmaya başlıyor.

-Dışarı da son seste bile duyulması zor, kısaca kaliteli bir ses yalıtımına sahip.

-Frekans aralığı 17-23.000 hz

-Pasif Gürültü Engelleme özelliği

-Mikrofon Kumanda mevcut -Bass ve tiz sesi yeterince doygun, sesler ne derece tatmin eder sizi bilmiyorum ama detaylar ayırt edilebiliyor.

-Kısaca puanlamam gerekirse, Bass:10-9 Tiz:10-8.5 Yalıtım:10-9 Fiyat:10-9 . Genel değerlendirme 10-8.

- https://www.teknosa.com/sennheiser-cx-275s-kulak-ici-kulaklik-p-110262816?ref=go&utm_source=go&utm_medium=affiliate&utm_campaign=21

-
    Sennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesi

Sennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesiSennheiser CX 275S - (200TL bandında kulaklık) incelemesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.