Şimdi Ara

Seneye zevkine tytye girecek olanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir daha girmem önümdeki bir kişiyi hesap ediyorum. Yazık adamlara. Hem kim para vercek erkenden kalkacak vs vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candarr77 kullanıcısına yanıt
    Bende tm mi dil mi diyorum dil daha şey gibi hem işimize yarar?

• S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    Aynen yurt dışı veya akademisyenlik için şart da dilde mesela Almanca arapca vs var ya onların degeri eşit mi nasıl oluyor ingilizce netine denk mi

Usmle sıkıntı da Almanya mı dusunsem diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S.O.R.J.B S kullanıcısına yanıt
    Ben de kararsızım:) ben de deneyeceğim ama TM ile uğraşamam büyük ihtimalle.Hazırlık okuyacağım için belki İngilizcem iyi seviye gelir dilden bir şansım olur

Kırık olması ilk 100 bursunu etkilemiyor mu hama mı bakılıyor?

• Bofames kullanıcısına yanıt
    Hama bakıyor

Bilmiyom hocam ama ben usmle düşünüyorum. Eşit olması lazım

• Ben yapıcam şahsen. Üstüne bir de o şekerleri yavaş yavaş sesli bir biçimde açıcam. Çünkü bana da aynı yapıldı.
  • Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    Çok yanlış bir düşünce. Size onu yapanları bulup intikam almanız daha mantıklı olur. Aynısını size yapanlar da belki sizin gibi düşünüyordu o yüzden yaptılar? Kısır döngü

• quote:

Orijinalden alıntı: Bofames

Çok yanlış bir düşünce. Size onu yapanları bulup intikam almanız daha mantıklı olur. Aynısını size yapanlar da belki sizin gibi düşünüyordu o yüzden yaptılar? Kısır döngü
    Şaka yapıyorum hocam seneye gireceğim ama aynı bu sene gibi çözeceğim hedefim ilk 100 bursu
  • Sınav beleş olsa kesin girerim de, boşu boşuna 50TL harcamayabilirim.
  • 2014 Ygs-Lys'ye girmiştim. Seneye zevkine girmeyi düşünüyorum. Hem kardeşim de girecek onunla da yarışmış olurum.

• Tyt ye girerim de ayt ye bi 50tl daha vermek istemiyorum zaten unutacağım her şeyi

• Eğer tyt yerleştikten sonra geçerliyse dil için denemeyi düşünüyorum. Hazırlık okuyacağım muhtemelen biraz da test çözsem yapabilirim gibi geliyor. Tyt hamda 2.3k idi olabilitesi var galiba :)

• Ben bu sene guzel fotograf cektirmedim, seneye fotografciyla gidicem, birde guzel giyinecegim okaydir. Hatira kalsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seneye sanırım sınav tarihinden 1-2 ay önce üniversiteyle ilişiğimiz kalmaz. O süreçte sadece tyt çalışıp ilk 20kya girebilecek miyim ona bakacağım. Bu yıl 28k idim. aytde ne yaparım bilemicem çalışırmıyım emin değilim.
  • mat fen fulleyip çekip gidecem, bu sene aptal 1 geo yanlışı yaptım diye gg oldu hayaller

• Dil veya ts ilk 100 istiyorum. Dilde rekabet daha fazla ama daha kolay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.