Şimdi Ara

SENEYE HAZIRLANACAKLARA TEK TAVSİYEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karekök Ygs Çözmeyin zamanınıza yazık, üslü köklüden bile fantezi sorularla uğracaksınız ve hiç bir şekilde gelmeyecek. Cidden bu sene yaptığım en büyük hata bu kitapla uğraşmak oldu onun yerine apotemi problemler ve 345 Ygs çözerdim.

Yani Karekök güzel kitap ama sınava göre değil, basit sorulan konulardan zor sorular çözmüş olacaksınız ve bu inanılmaz bir zaman kaybı
    İlerde kitap öneri konuları açılacak herkes Ygs karekök diyecek paylaşmak istedim şimdiden iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zorla mı çözdürdüler sana başkan?
  • son 2 ygs şunu gösterdi ki mat1'in işlem bölümü kolay problemler kazık oluyor . işlemleri yüzeysel öğrenip problemlere asılırsanız daha faydası olur .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır yanlış bir tercih yapmıştım Ygs başlama konularını görünce paylaşmak istedim, gerçi bizim çalışmaya başladığımızda düzgün Yen'i müfredat kitaplar yoktu orası da ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten çözümleri çözen adamda var ki zorlanırsan bakarsın zaten kasmaya gerek yok okadarda.Ama çözülmeli en azından ben çözeceğim.Hedefim yüksek.
  • benim önerim de çözülmesi. eger matematigi seviyorsanız zaten zevkle çözersiniz ordaki sorular ufuk açıcı sorular işlem ameleligi tarzı kanser eden sorular yok. ha sınavda 2 senedir problem kısmı hariç zorlamıyorlar orası ayrı
  • karekök ygs matın denildiği kadar kasıntı olduğunu düşünmüyorum.belki ygs matta ilk 20 sorudan zorlamıyorlar ama o temel konuları sağlam öğrenmessen mat2 yi akıcı bir şekilde bitiremezsin sene içinde sıkıntısını yaşarsın bu yüzden karekök ygs mat kesinlikle çözülmesi gereken bir kaynaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.