Şimdi Ara

senetsiz alacak davası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bi işe girmiştim neyse orada da patron src kursuna git dedi , neyse parasını patron verecekti maaşımdan taksitle kesecekti . bu sırada iki tarafta anlaşamadık işten ayrıldım . bu sırada kursa sadece piskoteknige gitmiştim . işten çıkıncada kursu iptal ettirmek istedim piskoteknik için 150 tl verdim 350 tl kalmıştı verecegim . iptal edin dedim önce tamam iptal ettik dediler sonradan 2 gün önce mesaj çektiler ödeme yapmaınız gerekiyor diye . bugünde ödeme yapmayacaksanız senetleri avukata verecegiz diye. ama işin garibi ben senet filan imzalamadım . bir kaç tane kurs kayıt vs o tarz şeyler imzaladım ama senet imzalamadım . şimdi senet olmadan beni nasıl avukata verecekler ki ?

• Beyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senetleri gösterin parayı verecem görmeden vermem de.gösterirlerse mecburen ödeyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: radar_

senetleri gösterin parayı verecem görmeden vermem de.gösterirlerse mecburen ödeyeceksin

senet imzalamadım ki . senet dediğinhttp://icraavukat.net/wp-content/uploads/senet-%C3%B6rne%C4%9Fi-300x138.jpg budur ben senet imzalamadım ki .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.