Şimdi Ara

Sene Sonu Kimler Gönderilmeli ve alınmalı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uğur Boral, Toraman , Hilbert , Escude ,Sinan Kurumuş, Mcgregor, Mehmet Akgün bunlar bence kesinlikle bu takımda kalmamalı.

Hilbert istikrarlı görünen , sakatlanmamak için elinden geleni yapan bir futbolcu. Beşiktaşa yararı olduğunu hiç düşünmüyorum.
    Gelipte bana sağlam adam falan demeyin. 2. ligden falan bir genç getirsinler ondan daha hırslı oynar.
    Adamın yürüyüşü bile garip penguen gibi ama koşan penguen cinsi bu. Böyle Alman olmaz olsun.
    Necip gelecek vaat eden oyuncu ama kendini gösteremiyor bence. Beşiktaşa adam akıllı ne katkı yaptı ki hocam.
    Mehmet Akyüz diye bir adam aldılar ama adam akıllı oynatmadılar bile.
    Quaresmayı boşuna gönderdiler bence. Escude Sinan Mehmet Akyüz, Akgün falan bunlara para vermeseydin kalsaydı Quaresma oynasaydı yani ne olurdu ki ?
  • Samet Aybaba gönderilmeli kesinlikle.
  • bu arada miguel danny (portekizli olan, zenit'de ki) rusyada pek forma şansı bulamıyor artık rotasyon oyuncusu durumuna düşmüş vaziyette yeni transferler nedeniyle... mendes'i sevmem ama son bi güzellik yapıp getirse fena olmaz
  • Samet Aybaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Uğur Boral, Toraman , Hilbert , Escude ,Sinan Kurumuş, Mcgregor, Mehmet Akgün bunlar bence kesinlikle bu takımda kalmamalı.

Hilbert istikrarlı görünen , sakatlanmamak için elinden geleni yapan bir futbolcu. Beşiktaşa yararı olduğunu hiç düşünmüyorum.
    Gelipte bana sağlam adam falan demeyin. 2. ligden falan bir genç getirsinler ondan daha hırslı oynar.
    Adamın yürüyüşü bile garip penguen gibi ama koşan penguen cinsi bu. Böyle Alman olmaz olsun.
    Necip gelecek vaat eden oyuncu ama kendini gösteremiyor bence. Beşiktaşa adam akıllı ne katkı yaptı ki hocam.
    Mehmet Akyüz diye bir adam aldılar ama adam akıllı oynatmadılar bile.
    Quaresmayı boşuna gönderdiler bence. Escude Sinan Mehmet Akyüz, Akgün falan bunlara para vermeseydin kalsaydı Quaresma oynasaydı yani ne olurdu ki ?

hilbert yerine 2 ligden adam getirsen daha iyi deyip, 94 dogumlu 2 ligden daha yeni gelen sinan i yollayan tipik profesyonel turk futbol yorumcusu goruyorum bu yorumda. 3 cumle once yazdiginla celismeseydin la bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

Orijinalden alıntı: Viseinn

quote:

quote:

quote:

Onur Kıvrak ve Radamel Falcao mutlaka alınmalı. Kadro derinliği açısından Neymar veya Sergio Ramos düşünülebilir.

Yaşın kaç?

32, senin kaç?

33

33 Yaşında Lise 9.sınıfmısın?

http://forum.donanimhaber.com/m_61581211/tm.htm

Liseler çok bozuldu öyle böyle diil.

• Kimin gidip kimin geleceğini ligi kaçıncı bitirdiğimiz belirleyecek. Şampiyonlar Ligine katılırsak şu anda beğendiğimiz oyuncuların çoğunun yeri ya yedek kulübesi ya da kadronun dışı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

takımdan Escude,McGregor,MehmetAkyüz,MehmetAkgün, gönderilmeli Escude ve Mcgregor para anlamında belki kazandırabilir veya masraflarını çıkartabilir

takımda Hurşutu görmek isterim ben sağ sol orta heryerde oynuyor Olcan Adın gibi kaliteli topçu ama İlhan Cavcav bize kaça satar orasıda meçhul

Hurşut'u ben de çok beğeniyorum ama Beşiktaş'a gelirse pek fazla bir iş başarabileceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

quote:

takımdan Escude,McGregor,MehmetAkyüz,MehmetAkgün, gönderilmeli Escude ve Mcgregor para anlamında belki kazandırabilir veya masraflarını çıkartabilir

takımda Hurşutu görmek isterim ben sağ sol orta heryerde oynuyor Olcan Adın gibi kaliteli topçu ama İlhan Cavcav bize kaça satar orasıda meçhul

Hurşut'u ben de çok beğeniyorum ama Beşiktaş'a gelirse pek fazla bir iş başarabileceğini düşünmüyorum.

en degerli oyuncularından biri olan azofeifanın sözleşmesi sezon sonu bitiyo. şimdiden aklını çelip kalbinden bıcaklanmıs gbi hissettirebiliriz cavcav'a

• Wilfried Bonyi alsak harika olur ama zor gibi
  • Erkan'ı geri alsak fena olmaz aslında.
  • Ya arkadaş hadi McGregor dersiniz anlarım, Mehmet dersiniz anlarım, Uğur zaten malum ama Sinan yazan arkadaşlar ne düşünüyor anlamak mümkün değil.Var mı ligde 94 doğumlu olup da yetenekleri olan forvet ? Sinan'ın karşı karşıya kalıp da atamadığı iki pozisyon var %100 lük harbiden, atsaydı şimdi kral yapmıştınız.Bu kadar sığ düşünmeyin fm oynamıyorsunuz.

Alt yapıdan gelen forvetimiz yok, Sinan'da kumaş var, tutarsa mükemmel yatırım tutmazsa da zaten maddi olarak bir külfeti yok.

Gençleri harcamakta üzerinize yok yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Ya arkadaş hadi McGregor dersiniz anlarım, Mehmet dersiniz anlarım, Uğur zaten malum ama Sinan yazan arkadaşlar ne düşünüyor anlamak mümkün değil.Var mı ligde 94 doğumlu olup da yetenekleri olan forvet ? Sinan'ın karşı karşıya kalıp da atamadığı iki pozisyon var %100 lük harbiden, atsaydı şimdi kral yapmıştınız.Bu kadar sığ düşünmeyin fm oynamıyorsunuz.

Alt yapıdan gelen forvetimiz yok, Sinan'da kumaş var, tutarsa mükemmel yatırım tutmazsa da zaten maddi olarak bir külfeti yok.

Gençleri harcamakta üzerinize yok yani..

alt yapıdan gelen var aslinda su an. recep akkemik var, a2 nerdyse her macta gol attı bu yil

• leroy fer
    julian draxler
    giulerme ochoa
    eric mathoho
    siyanda xulu
    giuseppe prestia
    davide astori
    giacomo bonevantura
    yaya sanogo
    erick torres
    carlos fierro
    valon berisha
    stephan strandberg
    david ospina
    onur recep kıvrak
    dede(stoper,vasco lu)
    felipe santana
    paolo de ceglie
    alex sandro
    mbaye niang
    donis avdijaj
    vincent aboubakar
    samed yeşil
    libor kozak
    jean-daniel-akpa-akpro(toulouse lu)
    jem karacan
    lisandro lopez(arsenal de sarandili stoper olan)
    kurt zouma

alınmalı
    -----------------------------------------------------------

fernandes satılmalı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onur Kıvrak ve Radamel Falcao mutlaka alınmalı. Kadro derinliği açısından Neymar veya Sergio Ramos düşünülebilir.

Yaşın kaç?

32, senin kaç?

33

33 Yaşında Lise 9.sınıfmısın?

http://forum.donanimhaber.com/m_61581211/tm.htm

Abbovv

• Alti ustu 2-3 adam degisecek sezon sonu ama bizimkiler Masallah takimin yarisini bicmisler "Bol Kepce Lokantasi" acmislar mubarek...

Hayir almaya parayi nereden bulacagiz once onu yazin da bu kadar adam nereye nasil gelecek onu anlayalim Eger sezon sonu yada yeni sezon oncesi FIFA'da bekleyen dosyamizi kapatamamis olursak zaten transfer felan yapamayacagiz.

Illa gidecek varsa U.Boral, Akgun, Akyuz, Hilbert yada McGregor'dan biri (mumkunse ikisi de) Forvet hattimiz saglam olduguna gore, orta sahada Reyiz-Necip-Oguzhan uclusune destek olabilecek kapasitede tecrubeli bir oyuncu, defansa ve kaleye birer takviye olabilir. Tabii butcemize uyan adam bulabilirsek...

Bundan otesi fantazi geliyor bana

• quote:

İlhan başkan Trabzondan 6M $ istemiş ama sene sonu fiyatı dahada yükselir.

• Gönderilmesi gerekenler : M.akyüz,akgün,Holosko,McGregor

Gelecekler : Gökhan Gönül,Onur Recep Kıvrak veeeeeeeee

Sene Sonu Kimler Gönderilmeli ve alınmalı ?

Seydou Doumbia

İstatistikler :

http://www.mackolik.com/Futbolcu/29417/Seydou-Doumbia-CSKA-Moscow

• quote:

Orijinalden alıntı: BySerkan™

Gönderilmesi gerekenler : M.akyüz,akgün,Holosko,McGregor

Gelecekler : Gökhan Gönül,Onur Recep Kıvrak veeeeeeeee

Sene Sonu Kimler Gönderilmeli ve alınmalı ?

Seydou Doumbia

İstatistikler :

http://www.mackolik.com/Futbolcu/29417/Seydou-Doumbia-CSKA-Moscow

Gökhan Gönül ???

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.