Şimdi Ara

sendit.com'da Pro Evolution Soccer 2009 (PC) yaklaşık 35 YTL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
6.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu türkiye'den almak isteyenler için hepsiburada.com'da KDV Dahil 76YTL

http://www.hepsiburada.com/pes-2009-pc/productDetails.aspx?categoryid=10400&productid=oyuncdpespc
  • evet şuan itibariyle ben de siparişimi vermiş bulunmaktayım. bakalım kaç günde gelecek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigmucit34

Oyunu türkiye'den almak isteyenler için hepsiburada.com'da KDV Dahil 76YTL

http://www.hepsiburada.com/pes-2009-pc/productDetails.aspx?categoryid=10400&productid=oyuncdpespc

sendit te neredeyse yarı fiyatına. Türkiye de ki bu fiyatlara

• beyler orjinal oyunu cd siz oynamak için crack yaparsak , bi sorun olmaz demi online oyunda ?
  • fiyat cok iyi bu oyunun hastaları kaçırmamalı bence..
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

beyler orjinal oyunu cd siz oynamak için crack yaparsak , bi sorun olmaz demi online oyunda ?

bunu bende merak ediyorum, orjinal oyunu cd siz oynamanın yollarını bilenler bilgilendirirlerse sevinirim saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: gökhan70

quote:

beyler orjinal oyunu cd siz oynamak için crack yaparsak , bi sorun olmaz demi online oyunda ?

bunu bende merak ediyorum, orjinal oyunu cd siz oynamanın yollarını bilenler bilgilendirirlerse sevinirim saygılar

Hayır bir sorun olmaz.
  • arkadaşlar ben 2 tane sipariş veriştim . kredi kartından çekilecek tutar 89,70 ytl gözüküyodu , az önce girip baktığımda 102,56 olmuş. ne yapmam gerek ? böyle bi sorun yaşayan var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: byrd

quote:

Orjinalden alıntı: gökhan70

quote:

Hayır bir sorun olmaz.

1,1 patch kuruluysa yapılan crack patchi kaldırıyor
  • beyler bende 2 oyun sipariş verecemde 1. oyun sorunlu cıktıgı zaman ne yapacam bu konuda nasıl iade edecem 2. ev adresi verecem acaba bunlar direk kapı önüne koyup gidiyorlarmı ve oyunun kutusunda falan herhangi bir hasar olurmu taşıma sırasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

beyler bende 2 oyun sipariş verecemde 1. oyun sorunlu cıktıgı zaman ne yapacam bu konuda nasıl iade edecem 2. ev adresi verecem acaba bunlar direk kapı önüne koyup gidiyorlarmı ve oyunun kutusunda falan herhangi bir hasar olurmu taşıma sırasında

1. oyun eline ulaşmazsa veya sorunluysa bunu e -mail ile bildirdiğinde ya sana yenisini gönderiyorlar veya paranı geri, iade ediyorlar. ( hiç denemedim ama forumdaki arkadaşlardan böyle olduğunu okudum)

2. ben hastane adresini vermiştim, normalde hastaneye gelen postalar ortak bir noktaya bırakılıp gidiliyor benimkini odaya getirmişler ama birazda getiren postacının insafına kalmış, çünkü senden teslim edildiğine ait bir imza istemiyorlar. paketleme yapılan kutu çok sağlam kolay kolay bir şey olmaz
  • cevap için teşekkurler o zaman gönül rahatlıgı ile verebilirim siparişimi
  • Siparişi eline ulaşmayan arkadaşlar var mı acaba ? Benim sipariş 18 Eylül'de gönderilmesine rağmen elime ulaşmadı.
  • ulaşmadı , beklemedeyim.
  • quote:

arkadaşlar ben 2 tane sipariş veriştim . kredi kartından çekilecek tutar 89,70 ytl gözüküyodu , az önce girip baktığımda 102,56 olmuş. ne yapmam gerek ? böyle bi sorun yaşayan var mı ?

benden 45 ytl çekmişler sanırım dövizdeki dalgalanmadan kaynaklanıyor, birde kredi kartının ait olduğu bankadaki döviz kurları etkili oluyordur
  • gelmeyenler kendi bölgelerine bakan pttye gidip sorsun.benimde ebaydan mallar gelmeyince gider ordan alırdım.bana 3 günde geldi senditten.istanbulda oturuyorum
  • acaba hangi posta türü ile geliyor. arkadaş 3 günde geldi yazmış. EMS ile mi geliyor ürünler? bir de takip numarasını gönderiyorlar mı bize?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerospace

ulaşmadı , beklemedeyim.

Sonunda geldi, gelmesi 10 gün sürdü. . Postacı evde olduğum halde, posta kutusuna sokuşturup gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 2 Kasım 2008; 22:39:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanvanli

acaba hangi posta türü ile geliyor. arkadaş 3 günde geldi yazmış. EMS ile mi geliyor ürünler? bir de takip numarasını gönderiyorlar mı bize?

ems dediğin nedir bilmiyorum.ama postacı getiriyo
  • EMS dediğim APS oluyor PTT de. takip numarası olsa iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.