Şimdi Ara

Sena Urunler - Yurt disindan alin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Motosiklet dunya topike ilk defa birsey yaziyorum. SENA ile alisverisinizlerini onerim olarak, yurt disindan almaya tavsiye edecem, neden diye sorarsan artik 10 kere SENA ile ve burdaki distributor lar ile gorusup ne kadar kazik olduklarini gordum.

Yazdigim tarihin kuru: 1.00 USD = 3.84 TL
    SENA EU ve REVZILLA daki fiyatlari listeledim (indirim/kampanya filan degil).

Ornekler:

SENA 20S BLUETOOTH KIT $219 (841TL) / Turkiye'de 1700 TL

SENA PRISM TUBE KASK KAMERASI 129 EUR (852 TL) / Turkiye'de 1535 TL

SENA PRISM ACTION CAM (buyuk olan kamera) 269 EUR (1215 TL) / Turkiye'de 1800 TL

Simdi cogu kisi ben gosterdigimde kargo + vergi vs. odeniyor diyip ayni fiyata geldiklerine saniyorlar, bu kesinikle dogru degil.
    Ben bu 3 urunu aldim, tek tek aldim bide ayri zamanlarda siparis verdim. Fiyat arastirma yaparsan, indirim vs. bile bulup daha ucuza aldim.

Revzilla'dan siparis veremiyorsun Turkiye'ye yasak koymuslar tum SENA urunlerine burada Distributor var diye. SENA direk websitesinden denedim, ayni sorunu yasadim. Ebay'e gittim, uygun fiyat bulamadim. Ben de direk SENA EU'a email atip sikayet ettim.
    Sena Prism Tube burada $400 USD istiyor benden diye izzah ettim, ve artik website TURKIYE'ye de acik mis :).

Ve bu sekilde aldim hepsini: (Ben aldigimda EURO daha bile dusuktu)
    URUN FIYAT
    10-20 EURO KARGO (PRISM ACTION CAM ICIN 24 EURO ODEDIM)
    +18% KDV (gumruk ucreti)

YURT DISINDAN BURAYA GETIRIRSEN FIYATLAR

SENA 20S = 841 TL + 81 TL + 152 TL = 1074 TL / Turkiye'de 1700 TL

SENA PRISM TUBE = 852TL + 90TL + 170 TL = 1112 TL / Turkiye'de 1535 TL

SENA PRISM ACTION CAM = 1215 TL + 110 TL + 243 TL = 1568 TL / Turkiye'de 1800 TL

Tabiki bazen uygun fiyat denk gelebilir, N11'e baktigimda acikcasi Sena Prism Action Cam var mesala 1800 TL hepsi ama bir tanesi 1200 TL yaziyor, bu durumda tabiki Turkiye'den almanizi tavsiye ederim.

Yukardaki fiyatlar tabiki sena'nin kendi sitesinden daha uygun'ada bulabilirsin. Ebay'e bakarsaniz bazen daha da indirim olabiliyor mesala Sena 20S var birtane su an $196 (752.25 TL). Sena Prism Tube $99.95 su an Christmas deals var diye. Prism Tube da pek bir indirim bulamadim acikcasi.

----
    Turkce benim ikinci dilimdir, yanlis yazdiysam kusura bakmayin. :)

• quote:

Turkce benim ikinci dilimdir, yanlis yazdiysam kusura bakmayin. :)

Anadili Türkçe olanların %90'ından daha iyi yazmışsın, tebrik ediyorum.

Ürünlerden memnun musun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thank you :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.