Şimdi Ara

Sen Nasıl Bir kralsın ? (Planı olan bir adam gibi mi duruyorum ?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Nolanın pek bir parmagı yoktu film de.Hemen hemen herşeyi zack synder yaptı diye biliyorum.

Uçma konusunda katılmıyorum.Zaten yeteneğini yeni ögreniyor acemice uçması daha da oturmuş filme.Daha sonraki filmlerde çok daha oturmuş oldugunu göruyoruz role.Ha şunu diyebilirim ama superman daha umudun sembolu olmasi gerekirken çok git gelli bi superman vardi.Hele batman v superman ile de tam injustice superman ine yol alıyordu.Allahtan justice league de olmasi gerektiği gibi bir superman görduk.Gerçi o filmde de batman rezaletti.Dc bir şeyi iyi yapınca dığer şeyleri batıriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    süperman'in en çok öne çıktığı film jl oluyor o filmde de ww-flash-batman'i fena ezmişler. Dc sinema sektöründe kendini düzeltmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskilerdenim -- 18 Ağustos 2018; 22:47:34 >
  • Joker'i , Batman hikayelerine ve karakterline sağladığı zıtlık motifleri vede Batman'i uçlara itecek hikayelere sebep vermesi ile severim hatta en sevdiğim bir kaç kötü adamdan biridir. Ancak kişiliğine ya da karakterine özenmem, sevmem de. Sevilesi bişi değil çünkü

http://kahramanbaykus.com/jokerin-gercek-yuzunu-hatirlatan-9-an/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.