Şimdi Ara

Sen Nasıl Bir kralsın ? (Planı olan bir adam gibi mi duruyorum ?)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23
Cevap
1
Favori
734
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Çizgi Romanlar >> Çizgi Roman Genel >> Sen Nasıl Bir kralsın ? (Planı olan bir adam gibi mi duruyorum ?)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  Evet beyler burdaki en büyük eksiklik hiç kötü karakterlerin tartışılmaması.

  Benim iyi karakterlerden çok kötü karakterler dikkatimi çekiyor, eminim benim gibi kötü karakter sevenlerde vardır diyerek konuya gireyim.

  Bu başlık altında kötü karakterleri ve hayran kalınacak özelliklerini paylaşacağım. (kendi bakış açımdan.)
  FAVORİ KÖTÜ KARAKTERİMLE BAŞLIYORUM  ----------------------JOKER----------------------


  "BiIiyor musun neyi fark ettim, her şey pIana göre gittiğinde kimse panikIemiyor. PIan korkunç oIsa biIe"

  * Bir kere adamın paçalarından karizma akıyor.

  * Joker Nasıl Joker oldu;

  Jokerin nasıl Joker olduğu hakkında bir çok hikaye var,

  1- ikinci sınıf bir kötü olan "Red Hood" Batman tarafından alt edilir ve teninin rengini soldurup, saçlarını parlaklaştıran bir kimyasal tankının içine düşer ve çıktığında tümüyle değişmiştir.

  2- Ama yukarıda fotoğrafını paylaştığım Alan Moore'un "Öldüren Şaka" da Jokerin doğuşu çok daha trajik bir hale gelmiştir.
  Alan Moore a göre Joker insaniyetini 'kötü bir gün'ün ardından kaybetmiştir.
  Normal bir stand up komedyeni iken hamile karısının ölüm haberini alır. sonrasında çeteler tarafından bir köşeye sıkıştırılınca düştüğü şekil değiştirici kimyasaldan sonra joker olarak karşımıza gelir.


  3- Batman Ailesinin katilini Napier'i bulur ve kavgaları sonucunda Napier kimyasal kazana düşer. Joker Olur.
  ...


  ..
  ...

  ...(Burası Joker Nasıl Joker Oldu kısmına benim bilmediğim farklı hikayerleri yazmak için ayrılmıştır)
  * Batman Jokeri Geleneksel ahlakı kabul etmesini sağlamaya çalışırken Jokerin batmanı yoldan çıkartması.  *Planlama yeteneği ( aramızda jokerin saçma bir planını gören var mıdır ? bilmiyorum.)


  *Şans (adam şanslı mutlaka bir yerde şansa bırakıyor işini)

  *Kontrol edilememesi

  * Jokerin Oluşma hikayelerinde hemen hemen hepsinde suç Batman'indir.

  * "Bende kendi şakalarım kötü sanardım" Adamın bütün sözleri replikleri muhteşem değil mi ?

  * Sürekli İnsanların içindeki kötüyü göstermeye çalışması. (karakterin en sevdiğim özelliklerinden biridir.)  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İşkolik. -- 18 Ağustos 2018; 13:33:7 >  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  319 Mesaj
  thanos favorimdir
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: eskilerdenim

  thanos favorimdir
  Kötünü al ve geliştir öyle gel.

  (özelliklerinden bahset de kötü karakterini tanıyalım dostum.)
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  319 Mesaj

  az sonra gelicem benimki seninkini yer söylim
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: eskilerdenim

  az sonra gelicem benimki seninkini yer söylim
  Hahahaha Getir bakalım.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  319 Mesaj


  KÜNYE:
  Adı: Thanos

  Gerçek Adı: Thanos

  Yayımlayan: Marvel Comics

  İlk Çıkışı: 1 Şubat 1973

  Yaratıcıları: Jim Starlin & Mike Friedrich

  Tür: Titanlı Mutant

  Cinsiyet: Erkek

  Boy: 200.66 cm

  Kilo: 447 kg

  Göz Rengi: Kırmızı

  Saç/Kıl Rengi: Yok

  Cilt Rengi: Mor

  Vatandaşlığı: Titan

  Memleketi: Titan

  Bulunduğu Takımlar: Kara Düzenin Lideri, Cabal

  Unvanları: Deli Titan, Ölümün Avatarı, Masterlord, The Overmaster, The All-Father, Mor Çene, Mor Pisi, Nihai Nihilist, Titan’ın Kralı, Tanrı

  Köken Hikayesi:
  Thanos Eternals(Homo immortalis) ırkının birer üyeleri olan Mentor ve Sui-San‘ın çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Doğumunda Deviant sendromu denilen yani Deviants(Homo descendus) ırkının gen özellikleri kendini belli etmiştir. Deviantlar Eternallar’dan önce Celestialların yaptığı başarısız bir süper insan deneyidir ve Eternallar’ın bir nevi düşmanlarıdır. Bu nedenlerden dolayı Titanlı(Satürn’ün uydularından bir tanesi) bir mutant olarak sınıflandırabilecek olan Thanos bu mutasyon yüzünden mor bir vücut derisi ve çeşitli fiziksel yeteneklerle birlikte doğmuştur.

  Güçlü fiziksel özelliklerinin yanında bu mor deri onun kozmik enerjiyi atomik seviyede özümsemesini ve bilinçli bir şekilde kinetik kuvvete dönüştürebilmesini sağlamıştır.

  Thanos doğduğunda annesi Sui-San tarafından gözlerine bakılır bakılmaz neşter-bıçak benzeri bir alet ile öldürülmeye çalışılmıştır ancak babası A’Lars bunu engellemiştir. Bunu neden yaptığı sorulduğunda Sui-San, Titan ve tüm evrendeki her şeyin ölümünü oğlu Thanos’un gözlerinde gördüğünü söylemiştir. Babası ve kardeşi tarafından hiç bir ayrıma maruz kalmasa da Titan halkı onun görünüşü ve yeteneklerinden daima korktular ve mesafeli durdular. Kardeşi Eros, çocukluğundan itibaren herkes tarafından seviliyor ve babalarının liderlik rolünü devralacak kişi olarak görülüyordu. Toplum ve ailesi tarafından görmezden gelinen Thanos hafif yalnızlığa itilerek ileride şahsına tamamen aşık olacağı, ondaki potansiyeli görüp kendisine suretini gösteren Death(Ölüm) ile arkadaşlık kurmaya başlar.

  Death ile olan ilişkisi ve kendi zekası ile Titan üzerinde yasaklı olan silahlar ve karanlık sanatları icat eden Thanos gittikçe Death’e bağlanmaya ve kendi varlığına onun üzerinden anlam kazandırmaya çalışır hale gelir. Bu anlam ve kendini bulma eylemi Titan üzerinde bin yıllardır görülmeyen en son annesi Sui-San’ın ölümüne kadar uzayan bir seri cinayet vakasına neden oldu. Annesini öldürmeden önce ona ”Beni öldürmeyi denemek ile doğru şeyi yaptın anne” der. Annesini öldürdükten sonra bir durulma dönemine giren Thanos, Death’i arkasında bırakıp Titan’dan ayrılmaya karar verir. Galaktik korsanlık işlerine giren Thanos şeytani tohumlarını tüm evrendeki ırklara yaymayı denemiş ve bunun sonucu bir sürü çocuğu olmuştur. Ancak Death’e geri döndüğünde Death tarafından kışkırtılıp, hayata yaratmanın kendi doğası için günah olduğunu düşünüp, kendini yeniden Death’e kanıtlamak için cinsel ilişkiye girdiği tüm kadınları ve doğmuş olan tüm bebeklerini katletmiştir. Death Thanos’un kendini son bir kez daha kanıtlaması için memleketi olan Titan‘ı da yok etmesini ister. Thanos bu isteği gerçekleştirir ancak babasını öldürmez. Mentor(A’Lars) bunca zamandır görmek istemese de sonunda gerçeklerle yüzleşmiş babası olan Kronos‘a(Thanos’un dedesi) Thanos’a karşı bir şeyler yapması için yalvarmıştır. Bunun için Kronos Thanos’un kurbanlarından biri olan Arthur Douglas isimli bir dünyalıya özel güçler bahşederek Thanos’u öldürmesi amacıyla Drax the Destroyer‘ı yaratmıştır. Deli Titan’a dönüşen Thanos bu olaylardan sonra kozmik küp, sonsuzluk eldiveni gibi nesnelere ulaşıp nihai güce ve deliliğe ulaşmaya çalıştı. Adam Warlock, Captain Marvel gibi kahramanlar ve Avengers, Guardians of the Galaxy gibi gruplarla karşı karşıya geldi. Gamora ve Nebula gibi iki kızı evlat edinip suikastçı olarak sıkı bir eğitime tabi tuttu. Ve Black Order gibi müritlerinden oluşan bir ekip oluşturur.
  Karakterin Yaratılışı:
  Jim Starlin tarafından yaratılan Thanos ilk olarak Ironman’in 55. sayısında 1973 yılında çizgi romanlarda görünmeye başladı.

  Başlangıçta kozmik bir bilim adamı olarak tasavvur edilen Thanos Jack Kirby‘nin “Fourth World” yani 4. Dünya adlı konsepti ile yarattığı Metron karakterinden ilham alınarak yaratılmıştır. Bu konu hakkında Jim Starlin şöyle demiştir. ”Yeni tanrılardan birini kopyalayacaksan neden harika olanı kopyalamıyorsun ki”. Ancak kendisinde Metron kadar diğer bir yeni tanrı olan Darkseid’den izlerde görmek mümkündür.

  Marvel vs. Capcom: Infinite
  Marvel vs. Capcom: Infinite
  Thanos’un marvel evrenindeki konumu oldukça ilginçtir. Kendisi Dr. Doom ile beraber marvel evrenindeki en tehlikeli kötü adam sayılabilir. Kendi çapında bir filozof ve düşünürdür evrenin mekanikleri ve doğasının özüne inmeyi amaçlar. Savaş kudreti olarak Avengers, Guardians of the Galaxy gibi takımları ezmenin yanında Annihilators adlı Silver Surfer ve Quasar gibi aşırı güçlü kozmik kahramanlardan oluşan bir gruba bile tek başına diş söktürecek kadar güçlüdür. Her ne kadar kazanamasa da Galactus ve Odin gibi galaksileri ve belkide evrenleri dümdüz edebilecek seviyedeki karakterlere bile illallah dedirtmeyi başarmıştır. Sonsuzluk eldivenine kavuştuktan sonra yaptıkları gerçekliği ters düz etmiştir. Daha sonraları da Heart of the Universe adlı gücü elde ederek Living Tribunal ve Beyonder gibi varlıkların seviyesine geçici olarak çıkmayı başarmıştır.

  Becerileri ve Güçleri:
  Thanos Titanlılar arasında doğmuş olan en kudretli ve güçlü olan Eternal olarak bilinir. Thanos mutasyon geçirmiş bedeni sayesinde kozmik enerjiyi belirli bir seviyede sentezleyebilmek gibi nadir bir yetenek ile beraber doğmuştur. Thanos doğuştan sahip olduğu güçlerle yetinmemiş kendine biyonik takviye, mistik arttırma arttırması yapmıştır. Ayrıca Death‘in kendisi tarafından diriltilmek ona normalde sahip olmadığı derecede güçler bahşetmiştir.

  Kendisi evrensel polis teşkilatı olan Nova Corps tarafından evrensel seviyede bir tehdit olarak sınıflandırılmıştır, Shi’ar imparatorluğu tarafından kozmik tehdit olarak tanımlanmış ve bir keresinde gerçekliğin sonunu getirebilecek bir tehdit olarak görülmüşlüğü de vardır.

  İnsanüstü Zeka: Thanos’u pek iyi tanımamış yada popülaritesi ile az biraz tanımış olan kişiler tarafından pek bilinmese de aslında Thanos’un en tehlikeli yeteneği zehir gibi olan üstün zekasıdır. Thanos kendisini iki amaca adamıştır bunlardan ilki bilinç ve akıl seviyesini arttırmak diğeri de evrendeki tüm yaşamın yok olmasıdır. Thanos, gelişmiş bilimin bilinen tüm alanlarında ileri bir deha olarak kabul edilir. Modern dünya ilminin standartlarının oldukça ilerisindedir. Ayrıca ruh taşının koruyucusu olan Champion of the Universe ile yaptığı mücadelede dövüş zekasını da kanıtlamıştır. Dövüşürken 2 adım ilerisini düşünüp, beklenmedik durumlara nasıl adapte olduğunu ve düşmanın hareketlerini psikolojik olarak nasıl yönlendirdiğini göstermiştir. Thanos kendisiyle karşılaştırıldığında Bruce Banner’ın aklının sadece insan standartları için etkileyici olabileceğini söylemiştir. Kendisi için kozmik dünyaların Batman’i diyebiliriz.
  İnsanüstü Güç: Thanos limitleri belli olmayan insan üstü fiziksel bir güce sahiptir. Ölüm sayesinde orijinal limitlerinin ötesine geçen gücü ile fiziksel olarak en güçlü seviyelerde olan Eternal mensuplarının bile ötesindedir. Gezegenleri yok edecek saldırılar yapabilecek kadar güçlüdür. Elinde güç taşı tutan Thor ile fiziksel olarak savaşabilmiştir. Gücü o kadar fazladır ki, Silver Surfer’ı kolayca yenip, sinirli bir Hulk’u tek yumrukla sersemletip, Ronan ve Beta Ray Bill’i rezil rüsva etmiştir. Tyrant gibi bir canavarla eşit bir şekilde göğüs göğüse çarpışmıştır. Thanos, ihtiyaç duyduğu zaman kozmik enerjisiyle gücünü de artırabilir.
  İnsanüstü Hız: Aşırı geniş kas kütlesine rağmen Thanos en iyi insan atletten çok daha hızlı bir şekilde hareket edebilme yetisine sahiptir.
  İnsanüstü Direnç: Thanos’un kas yapısı, fiziksel aktivite sırasında hemen hemen hiçbir yorgunluk toksini üretmez. Sonuç olarak, Thanos tüm fiziksel aktivitelerini neredeyse sınırsız bir dayanıklılıkla gerçekleştirebilir.
  Hemen Hemen Zarar Görmezlik: Ölümünden önce Thanos, diğer Eternaller’le karşılaştırıldığında bile fiziksel yaralanmaya karşı etkileyici derecede bir dirence sahipti. Yeniden dirilişinden sonra, Ölüm, onun yaralanmaya karşı direnme kabiliyetini çok daha büyük bir dereceye yükseltti ve artık Thanos neredeyse zarar görmez bir seviyeye ulaştı. Gezegenleri yok eden saldırılara direkt olarak maruz kalmasına rağmen hiç bir zarar görmemiş gibi yeniden ayağa kalkabiliyor. Silver Surfer’ın kozmik saldırılarını hiç bir şey yapmadan karşılayabilir elinde power gem’i bulunduran Thor’dan bir yumruk yemesine rağmen sadece burnu kanamıştır. Odin ve Galactus gibi gibi çok güçlü yüksek varlıkların saldırılarından büyük zararlar görmesine rağmen hayatta kalmayı başarmış bana mısın dememiştir. Son yıllar Black Bolt tarafından maruz bırakıldığı 3 ayrı süper çığlık saldırısı sadece cildini hafifce deforme edebilmiştir.
  Ebediyet: Tıpkı diğer tüm Eternallar gibi Thanos’ta bilinen tüm hastalıklara, enfeksiyonlara vede yaşlanmanın etkilerine bağışıklığı olduğu için zamansal anlamda zaten ölümsüzdü. Ancak Lady Death’in Thanos’u kendinden aforoz etmesi üzerine Thanos her anlamda ölümsüzlüğe ulaştı. Ancak bu yasak daha sonra kaldırıldı.
  Hızı Artırlmış İyileştirme Faktörü: Olağanüstü dayanıklılığına rağmen, Thanos’a zarar vermek pek ala mümkündür. Ancak, tüm Eternallar gibi, Thanos da hasar görmüş dokuları bir insandan daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yenileme yeteneğine sahiptir. Onun yenilenme güçleri, bazı Eternallar kadar gelişmiş değildir. Bazı Eternallar, tahrip olan herhangi dokuyu yenileyebilme yeteneğine sahip. Ancak Drax tarafından kalbi sökülüp öldürüldüğü zamanları göze alırsak Thanos’un iyileşme faktörü bazı önemli organları yenileyecek kadar güçlü değil.
  İnsanüstü Çeviklik: Büyüklüğüne rağmen, Thanos’un çevikliği, dengesi ve bedensel koordinasyonu, en iyi insan atletinin doğal fiziksel sınırlarının ötesindeki seviyelere kadar çok rahat bir şekilde ulaşabilir. Çevikliği kabaca Ortalama Eternal’a eştir.
  İnsanüstü Refleksleri: Thanos’un tepki süresi, en iyi insan atletin doğal fiziksel sınırlarının ötesinde bir seviyededir. Çevikliği gibi refleksleri Eternal için ortalama bir seviyededir.
  Enerji Manipulasyonu ve Kontrolü: Thanos’un enerji üzerine çok yönlü bir yeteneği vardır. Gözleriyle yansıttığı kızıl ötesi ışın demetleri, manyetik enerji, tek taraflı optik enerji patlamaları gibi. Güç seviyelerinin sınırları pek bilinmiyor ancak Thor ve Hulk gibi dayanıklı karakterlere bile hoşlanmayacakları derecede hasar verdiği biliniyor. Thanos’un enerji gücünün bir kısmının mistik / büyüsel enerjiden de oluşabileceği söyleniyor.
  Telepati: Thanos, psyonik yeteneklere de sahiptir. Zihni, birçok psişik saldırı biçimine karşı tamamen korunmalıdır. Thanos, Moondragon ve Mantis gibi güçlü telepatların psişik saldırılarına karşı kendisini başarılı bir şekilde savunabildiğini pek çok kez gösterdi. Hulk’u etkileyip diğer Avengers üyelerine saldırtmış ve Ant-man’i çevresini yıkmaya zorlamıştır.
  Madde Manipulasyonu ve Kontrolü: Thanos, diğer Dünya Doğumlu Eternallar’a benzer bir şekilde maddenin atom seviyesinde manipüle edebilme kabiliyeti olduğunu göstermiştir. Bir seferinde bir Skrull olan Skragg’ı taşa çevirdi.
  Lanetleme: Thanos mistik sanatlar konusunda da üç beş numara biliyor gibi duruyor. Aşk rakibi Deadpool’u ölümsüzlükle lanetlemeyi başarmıştır.
  Uçuş Yeteneği: Daha önce Mandalay mücevheri kullanan Star-Lord ile savaşırken uçma kabiliyeti olduğunu göstermiştir. Ancak bu yetiyi sonradan biyolojik bir nedenden mi kazandı bunun için teknik bir ekipman veya büyü mü kullanıyor henüz açıklanmadı.
  Donanım ve Teçhizatları:
  Robotik Dronlar: Thanos’un kendi ihtiyaçlarına göre tasarladığı çeşitli boylarda çok fonksiyonlu robotik drone’u vardır.
  Zaman Makinası: Thanos’un “Time Probe” olarak adlandırdığı bir zaman makinesine sahip olduğu gösterilmişti. Ancak bu makinenin günümüzdeki akıbeti hakkında bir bilgi mevcut değil.
  Uzay Tahtı: Marvel sinematik evreninden de aşina olduğumuz Thanos’un sandalye benzeri bir yapıdaki Tahtı. Işık hızında seyahatler ve ışınlanma gibi işlevleri var. Aynı zamanda koruyucu güç alanları ve çevresinde enerji patlamaları oluşturabiliyor.
  Dreadnaught-666: Thanos’un evreni fethederken kullanmak için tasarladığı savaş gemisidir. Goddess isimli varlık tarafından yok edilmiştir.
  Durgunluk Tüfeği: Bu deneysel yapıdaki silahın kozmik küpün enerjisini kullanarak hedefi fiziksel olarak bir durgunluk durumuna sokma gibi bir işlevi var. Ancak silahın bir kullanımda tüm enerjisi tüketmektedir.
  Sonsuzluk Eldiveni: Her biri evrenin belirli bir niteliğini sonsuzluk derecesinde kontrol eden taşları bir arada tutmak ve daha büyük tek bir güç oluşturabilmek adına tasarlanmış bir eldiven. Ünlü Infinity Gauntlet hikayesinde bu gücü elinde bulunduran Thanos neredeyse her şeye kadir bir güç seviyesine gelmiş ve evrenin kendi olan varlıkları dize getirmiştir.


  Kaynak:http://kahramanbaykus.com/kimin-nesi-thanos/
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  862 Mesaj
  Ben de sinestro dan bahsedeyim.

  Duruşu gülüsü ve tabiki bıyıkları ile karizma abidesi.

  En güçlü yeşil fener iken gezegenine düzeni getirmek isterken fener yasalarını çiğneyip yüzügünü kaybediyor.(Bu konuda da haksız olduğunu düsünmüyorum ölümleri durdurup adaleti saylayacak gücün varken neden geri durup düzeni sağlamasın ki.)

  Tabiki yeşil yüzügü kaybetmek onu durdurmuyor kendi isminin de yer aldıgı yeminle sarı yüzügü oluşturup evrene korkuyu getiriyor.Korku ile düzeni sağlamak istiyor ve tabiki bunu yaparken yeşil fenerlerin en amansız düşmanlarından biri oluyor.

  Her ne kadar villain olsa da evren tehlikeye girdiginde hiç çekinmeden kötülüğün durdurulmasina yardımcı oluyor.

  Ve son olarak da tabiki  In blackest day, in brightest night,

  Beware your fears made into light.

  Let those who try to stop what's right

  Burn like my power Sinestro's might!"


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj

  Hocam neyini seviyorsun bu kötünün
  |
  |
  eskilerdenim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  319 Mesaj

  adam'ın zekası ile kendinden 1000. kat güçlü kişileri yenebilmesini seviyorum
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Shrimp6

  Ben de sinestro dan bahsedeyim.

  Duruşu gülüsü ve tabiki bıyıkları ile karizma abidesi.

  En güçlü yeşil fener iken gezegenine düzeni getirmek isterken fener yasalarını çiğneyip yüzügünü kaybediyor.(Bu konuda da haksız olduğunu düsünmüyorum ölümleri durdurup adaleti saylayacak gücün varken neden geri durup düzeni sağlamasın ki.)

  Tabiki yeşil yüzügü kaybetmek onu durdurmuyor kendi isminin de yer aldıgı yeminle sarı yüzügü oluşturup evrene korkuyu getiriyor.Korku ile düzeni sağlamak istiyor ve tabiki bunu yaparken yeşil fenerlerin en amansız düşmanlarından biri oluyor.

  Her ne kadar villain olsa da evren tehlikeye girdiginde hiç çekinmeden kötülüğün durdurulmasina yardımcı oluyor.

  Ve son olarak da tabiki  In blackest day, in brightest night,

  Beware your fears made into light.

  Let those who try to stop what's right

  Burn like my power Sinestro's might!"  bu karakter filmdeki komutan gibi geldi.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  862 Mesaj

  Nasıl yani?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  453 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: İşkolik.

  Hocam neyini seviyorsun bu kötünün
  Sonuçta o da evrene dengeyi getirmeyi amaçlıyor  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  imza yok
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj

  yeşil fenerin çizgi romanını daha okumadım ama filmini izlemiştim hocam bahsettiğiniz karakter ilk filmde iyi bir karakter yeşil fenerde üstün bir komutan olarak gösteriliyor. (ilk filmde yapılan korku yüzüğünün yapılmasını isteyen komutandı.)
  |
  |
  Shrimp6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  862 Mesaj

  Filmi salla.Imdb puani 3 zaten.Dc sinematik universe başlayacaktıo filmle de çok kotu bir film olunca bu karardan doğal olarak vazgeçtiler ve dc sinematik universe man of steel ile başladı  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj

  Hocam Man of steel 'ide izlemiştim ama biraz dandik gelmişti bana
  |
  |
  Shrimp6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  862 Mesaj

  Marvel filmlerinden farklı tabiki sevmeyebilirsin.Fakat benim gayet hoşuma giden bir film.İyi bir orjin hikayesi idi.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  İşkolik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  260 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Shrimp6

  Marvel filmlerinden farklı tabiki sevmeyebilirsin.Fakat benim gayet hoşuma giden bir film.İyi bir orjin hikayesi idi.
  Hocam Marvel filmlerinden farklı olması değilde Nolan'dan beklentim yüksekti ilk sebeb o ikincisi ise oyuncular berbattı mesela superman yani Hanry Cavill film boyunca karaktere kendisinden hiçbir şey katmamış rolün adamı olamamış (Rolü yorumlayan kesinlikle Nolan), Superman'ın klasik uçuş hareketini bile acemice yapmış olması biraz soğuttu beni .
  _____________________________
 • Yarbay
  2335 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  Th3mpo


  Venom tektir ya. Biz diye konuşması yeter  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Steam ID: Th3mpo
  PSN ID: Th3mpoo
 • Binbaşı
  1118 Mesaj
  Thanos un kafasına koyupta yapmadığı birşey yok. Herşeyi var zeka karizma güç ...  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  319 Mesaj

  +1000
  |
  |
  umutcicen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.