Şimdi Ara

Sen Anlat Karadeniz - Atv (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sacma sapan bi dizi nasilsa yakinda final yapar tek dizi DİRİLİŞ ERTUĞRUL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizisini izlemedim ama acayip reyting alıyor bu dizinin yarısı kadar reyting alan diziler iyi reyting almış sonraki sezonu garantiledi deniliyor.Düşünün artık nasıl reyting aldığını
  • Reytinglerde zirvede olmasına rağmen forumda konuşulmaması şaşırtıcı, sadece YouTube üzerinden sahneler 1-2 milyon civarı izleniyor, düşünün.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Forumda diziyi izleyen pek fazla kişi yoktur bence.Tam 40+ yaş kadınların izleyeceği dizi.Forumda da o yaşlarda pek kişi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    Ne 40+ yaşı hocam. YouTube'da bu kadar izlenmesi, sosyal medyada her yerde diziden paylaşımlar yapılması... Bu diziyi gençlerde çok izliyor. Zaten bunun en büyük kanıtı sosyal medya. Bence çöp bir dizi. Çok abartıldı. Anlatmak istediği konu güzel, müzik güzel. Ama bana kalırsa senaryo, oyuncular vs. kötü. Kısa çöp bir dizi.

• yıllardır aşk, ağa, karadeniz dizileri yapılıyor ve tutuyor. bizim halk hiç mi sıkılmadı bu tarz dizilerden . bu kitle yüzünden özgün yapımlar çıkmıyor . yapımcılar nasıl olsa bu formül tutuyor diye başka dizi türü yapmıyorlar
  • Bu dizinin son bölümü 2 saat 40 dakika sürmüş ve reytinglerde 1. Olmuş. Börü 1 saat 10 dakika sürüyor ve bu diziden çok daha kaliteli ama ilk 20 ye zor giriyor. Millet bıkmadı ağalı töreli dizilerden ve karadeniz dizilerinden

• Dizide bir hikaye sorunu var. Çabuk ilerlemiş olaylar. Senaryo tıkanır yakında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık baymaya başladı dk başı aglıyorlar bitsede kurtulsak.
  • Şöyle çöp bir dizi reyting rekorları kırıyor hey güzel ülkem

• Mehmet Ali Nuroğlu'nun oyunculuğu dışında çöp bir dizi, dizinin ne olduğu bile belli değil, 7 yaş sınırı var ama LiveLeak'in dizi versiyonu gibi, adam kadını kum torbası olarak kullanıyor 2 dk sonra bir hoca konuşma yapıyor, 5 dk sonra silahla adam kaçırmaya gidiyorlar, 10 dk sonra türkü söylüyorlar öyle bir dizi.

Keşke Mehmet Ali Nuroğlu böyle diziler yerine şöyle yabancı bir dizide rol alsa, adam dizide o kadar oyuncunun arasında bayağı sırıtıyor yeteneğiyle.
  • Gayet güzel dizi arkadaş niye bu kadar gömdünüz. Hadi tamam 1 kere gömdünüz niye tekrar tekrar yazıyorsunuz izlemiyorsanız konuya girmezsiniz.

• Aga dayanamıyorum ya ciddiyim . Annem bu dizinin hastası sezon finali yaptı diye sevinmiştik babamla . Şimdi Youtube den baştan başladı tablette izliyordu . Ekran küçük diye tv ye yansıtıyor 2 saat beraberce ses çıkartmadan izliyorum.
    Yemin ederim böyle flash tv oyunculuğu ve samanyolu efektlere sahip bir dizi olamaz olamaz ya .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Aga dayanamıyorum ya ciddiyim . Annem bu dizinin hastası sezon finali yaptı diye sevinmiştik babamla . Şimdi Youtube den baştan başladı tablette izliyordu . Ekran küçük diye tv ye yansıtıyor 2 saat beraberce ses çıkartmadan izliyorum.
    Yemin ederim böyle flash tv oyunculuğu ve samanyolu efektlere sahip bir dizi olamaz olamaz ya .
    Benim anlamadığım neden sen de oturup izliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Benim anlamadığım neden sen de oturup izliyorsun

Alıntıları Göster
    Gidecek yerim yok . Kendi odamda tadilat var . Uzanacak kanepe sadece salonda . Ben belgesel açıyorum geliyor şak diye bu nalet diziyi açıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Gidecek yerim yok . Kendi odamda tadilat var . Uzanacak kanepe sadece salonda . Ben belgesel açıyorum geliyor şak diye bu nalet diziyi açıyor .

Alıntıları Göster
    Ne diyeyim Allah yardım etsin o zaman

• Dizi güzel bence.. :) Reytinglerde birinci olması bir + ..
    Osman sınavın olması ayrı bir güzel..
    İnsallah bu sezon bitmez :)
    Daha cok uzun omürlü olur.
  • Bir ara ilerletmeden 5.bölüme kadar gelmiştim 2.30 saat sürüyor bölümler Gayet güzel dizi. Vakit olmadığından devam edemedim.

Çarpışmadan sonra buna başlıcam ama en fazla 1.sezon sonuna kadar izlerim senaristler değişmiş kavgalar falan olmuş. Eski tadını kaybetti diyorlar . 1 sezon yeter o yüzden.

Burada gömenlere bakmayın güzel dizi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.