Şimdi Ara

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER [ana konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
11
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 eylül,anadolu,uludağ gelebilirken bu senede gireviliyordum küsüratla marmara kaçtı (i.ö) burayı öne yazmıştım yaşadıgım şehrede yakın inşallah pişman olmam :)
  • Seneye bitirdiğim gibi koşarak uzaklaşacağım burdan,nasıl bir yer olduğunu düşünün artık.
    Yeni gelenlere tavsiyem bosnada herşey var ihtiyaçlarınızı karşılar,bosna dışına çıkıp konyalılarla muhatap olmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya'lıyım Ege,Akdeniz,Marmara kıyı şeridinden gelenler sıkıntı yaşayabilir karadeniz ve anadolunun diğer yerlerinden gelenlerin pek sorun yaşayacağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Reklamcı olan arkadaşlara geçmiş olsun ::D

hocam ciddi ciddi neden yazdın bunu açıklarmısın çok merak ettim.
  • iletişim mezunuyum sorularınız varsa sorabilirsiniz
  • Bilgisayar mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klik -- 25 Temmuz 2015; 10:04:42 >
  • bende dundrn beri bakiyrm ne zaman acacklar diye teknoloji fakultesi bilgisayar muhendisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk hukuk 1. Öğretim

• hukuk iö

• Selçuk tıp yaz benide :)
  • Selçuk Üniversitesi Reklamcılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbsenol444

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık

Hayirli olsun ayni bolumdeyiz

• varmı yurt konusunda iyi bir şey bulan arkadaşlar
  • Arkadaslar e kayitni yaptircaksiniz yoksa giderek mi?ben e kayit dusunuyorum ama pek guvenemiyorum:d

• quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Arkadaslar e kayitni yaptircaksiniz yoksa giderek mi?ben e kayit dusunuyorum ama pek guvenemiyorum:d

Hem e kayit hem de universiteye 3-7 agustos arasi gidip kayit yapmak gerekmiyor mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Arkadaslar e kayitni yaptircaksiniz yoksa giderek mi?ben e kayit dusunuyorum ama pek guvenemiyorum:d

Hem e kayit hem de universiteye 3-7 agustos arasi gidip kayit yapmak gerekmiyor mu hocam?

Gerekmiyor sitesinde döküman var ön kayıt falan da yazmıyor e devletten hallediliyor galiba ama emin değilim dökümandan anladığım bu benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevythunder -- 26 Temmuz 2015; 7:09:21 >
  • Konyada ikamet etmekteyim şehir hakkında sorularınızı makul ölçüde cevaplandırmaya hazırım pmden:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Selçuk Üniversitesi Hukuk Kazandım.

• Selçuk beslenme ve diyetetik

• Kayıtlar 17-21 ağustosda ve şahsen kayıt yapılması zorunluymuş http://www.selcuk.edu.tr/duyuru.aspx?h=13406

edit: SÜ-YOS(Selçuk Üniversitesi Yurt Dışından Öğrenci Seçme Sınavı) öğrencileri içinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 26 Temmuz 2015; 15:23:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.