Şimdi Ara

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER [ana konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
11
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

quote:

Orijinalden alıntı: semi59

dostum biraz araştırmıştım şehir ne iyi ne kötü kalma durumları ise yurt hakkında pek bir fikrim yok ama eve çıkmak isteyenler kiralar genelde 400-600 müş bosna diye bir mahallede kampüsün arka tarafı
    bu arada kaç binle girdin dostum

Ben de az araştırma yaptım dostum.İlk yıl İdeal yurtlarında 18. ve 21. şube iyi gibi duruyor,ikinci yıl da ayrı eve çıkmayı düşünüyorum.Tabii oraya gidince göreceğiz ama.

72 binle girdim 333 puan.Baktım şimdi 317 puana kadar düşmüş benim bölüm.

İdeale vereceğin paranın 3te2sini ver gel bizim eve, sana özel oda tahsis edeyim

Şaka bi yana ideal'de cidden kalınmaz.

Sınıf arkadaşım diyanetin yurdunda kalıyor çok rahat çok daha özgürüm burda diyor nerdeyse beni ikna edip yurda çıkaracak

Arkadasın kim bende diyanette kalıyom :D

• Bildiğim kadarıyla makina mühendislerinin bir konusu yoktu, onunla ilgili bir konu açtım, başlangıç için baya bilgi verdiğimi düşünüyorum :) eğer takıldığını veya merak ettiğiniz kısım olursa sorarsınız onlarıda eklerim

http://forum.donanimhaber.com/m_108389945/f_//tm.htm#108389945
  • Hukuk iö

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamcı olan arkadaşlara geçmiş olsun ::D
  • Bilgisayar mühendisliği
  • semi59 kullanıcısına yanıt
    beni de yaz hocam hukuk iö
  • Hiç başlama gideceğin en son bölüm olsun.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    hayırdır hocam çokmu kasıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Reklamcı olan arkadaşlara geçmiş olsun ::D

lan böyle yazıp niye hevesimizi kursağımızda koyuyorsun. Sebep ver sebep
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

Welcome the cehennem

Saka saka h.o 4 yıldır konyada kıdemli ögrenciyim soru sorabilirsiniz

Selam bir buyugum tramvayin tin tin yavasca gittigini soyledi durum.nedir ona gore yakin tutacagim evi.

Kardeş tramvay yavaş degilde çok fazla durak oldugu için merkezden üniye 50 dk sürüyor benden tavsiye okula yakın tut evi yoksa hayattan sogursun o tramvay yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

Hiç başlama gideceğin en son bölüm olsun.

Neden hocam daha baslamadan hevesimizi bitiriyorsunuz

• Gazetecilik bölümünü kazandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 24 Temmuz 2015; 21:53:06 >
  • Bende selçuk truzim işletmeciliği iö kazanmıştm okulu bıraktım arkadaş ortamı hocalar hele hele öğrenci işlerinde çalışanlar tam bir rezalet zaten hiç girmiyorum o konuya bir diğeri okulda hiçbir etkinlik vs. hiç birşey yok. Ek olarak bölüm hakkında bir çok kişinin olumsuz yorumu beni okulu bırakmaya daha da sürükledi iş garantisi yok ayrıca olsa bile garsonluk receptionist vs. gibi işlerde çalışırsınız gibi şeyler söylendi. Uzun zamandır okula uğramıyorum ne oldu ne bitti artık haberim yok vize final hiçbirine girmedim. Bölümü değiştireceğim büyük ihtimal.
  • quote:

Bende selçuk truzim işletmeciliği iö kazanmıştm okulu bıraktım arkadaş ortamı hocalar hele hele öğrenci işlerinde çalışanlar tam bir rezalet zaten hiç girmiyorum o konuya bir diğeri okulda hiçbir etkinlik vs. hiç birşey yok. Ek olarak bölüm hakkında bir çok kişinin olumsuz yorumu beni okulu bırakmaya daha da sürükledi iş garantisi yok ayrıca olsa bile garsonluk receptionist vs. gibi işlerde çalışırsınız gibi şeyler söylendi. Uzun zamandır okula uğramıyorum ne oldu ne bitti artık haberim yok vize final hiçbirine girmedim. Bölümü değiştireceğim büyük ihtimal.

Hocam seneye yine hazirlanicam zaten ama elimde bolum olmasi icin girdim
    bi sene beklersem kafayi yerdim evde

hocam birde uni nasil ortam falan kafeler varmidir icindr avm falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 24 Temmuz 2015; 22:01:04 >

• E devletten kayit olayi on kayit falan degil degil mi arkadaslar?yani e devletten kayit olsam gitmeme gerek yok mu??

• Keşke açıköğretim falan yazsaydın hem dışardan okul okumuş olurdun hemde 1 sene boyunca dershaneye giderdin evde durmazdın neyse artık. Bu işlerde herşeyin hayırlısı olur senin içinde böylesi hayırlıdır umarım. Yinede o bölüme çok güvenme bütün rehber hocaların bana söylediği şey bu yani.

Cafe Avm herşey var kampüste ama arkadaşlarını iyi seçmelisin birde hocalardan memnun kalmayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Buz -- 24 Temmuz 2015; 22:07:48 >
  • quote:

Keşke açıköğretim falan yazsaydın hem dışardan okul okumuş olurdun hemde 1 sene boyunca dershaneye giderdin evde durmazdın neyse artık. Bu işlerde herşeyin hayırlısı olur senin içinde böylesi hayırlıdır umarım. Yinede o bölüme çok güvenme bütün rehber hocaların bana söylediği şey bu yani.

Cafe Avm herşey var kampüste ama arkadaşlarını iyi seçmelisin birde hocalardan memnun kalmayabilirsin.

Hocam aciktan falan aklimdan gecmedi cunku yeni arkadaslar edinerek vakit gecirmek istiyorum yoksa evde calissam kafayi siyirirdim
    turizm isletmeciligi iyidir hocam otelde falan ufaktan başlarsın yukselirsin her is boyledir zaten
    hemen tak diye 5 bin maasla kimse baslamaz ilk baslarda bi ezerler.
    kampusun icinde avm falan varsa iyi hocam
    avm nasil yani icinde her magaza varmi bide unide kredi karti standlari her zaman acikmi

• İkinci öğretim hukuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konya da hiç mi cafe bar tarzı bira içilecek oturup sohbet edilecek alkollü mekan yok la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.