Şimdi Ara

Selçuk-Adnan Menderes (İzmir) Havalanı ulaşımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yarın 5'te Adnan Menderes'ten İstanbul uçağına bineceğiz.
    Bu ulaşımı özel transfer şirketleri hariç nasıl sağlayabiliriz? İllaki ucuz olmasını istiyoruz tabiki ve süre ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Airport_Tr A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Saat olarak cok ters.

Bidahaki sefere tcdd nin trenlerine bak. Selcuktan direk izmire giderken havaalani icinden gecip orda duruyor

Bir diger secenek selcuk gaziemir dolmuslari. Havaalanina cok yakin yerden geciyor. Esyan yoksa yuruyrbilirsin. Veya gaziemir kipada inip bir durak izban i kullanabilir veya taksiye binebilirsin.

Ama sabahin korundeki ucak icin en mantikli havas

• Reklam olmasın diye adını dolaylı paylaşıyorum Türkçesi Son dakika olan isimli bir seyahat acentesi Kuşadası Garajdan Adnan Menderes Havalimanı'na transfer hizmeti sunuyor. Eski yoldan gittiği için Pamucak kavşaktan binebilirsiniz ama tavsiye edebilirim.

hatta Ben Kuşadasına giderken artık Kamil Koç Pamukkale'yi bıraktım. telefonla rezervasyonumu yapıyorum, izbanla hava limanına gidip onlarla Kuşadasına varıyorum zira diğer türlü servis bekle trafikte oyalan, otobüs otobandan bağlansın sonra Kuşadasına girişte garaja kadar dolmuş gibi her köşe başında durması fln çileden çıkartıyor.
  • Ucret ne kadar?

• Tuni. T kullanıcısına yanıt
    20 TL idi belki yaz tarifisinde güncellenmiş olabilir.

Kamil Koç 17 TL fln İzmir'den de şehir içi servisi var ama mesafe trafik, dur kalk vs. den ötürü ben 2,60TL İzban + 20 TL hava limanı servisini tercih ediyorum. daha çabuk varıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

20 TL idi belki yaz tarifisinde güncellenmiş olabilir.

Kamil Koç 17 TL fln İzmir'den de şehir içi servisi var ama mesafe trafik, dur kalk vs. den ötürü ben 2,60TL İzban + 20 TL hava limanı servisini tercih ediyorum. daha çabuk varıyor.

Mantikli, fiyat normalmis normal sirketlere gore.

Ama tcdd treni de bir secenek. Ve fiyati uygun. Bir keresinde gitmistim ama sureyi hatirlamiyorum ne kadar surdugunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.