Şimdi Ara

selamun aleyküm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa. okullar açıldıktan sonraki 1 aydan beri çalışmıyorum. çalışmayı tam anlamıyla keseli 1 ay oldu. öncesinde ise günde oturup 3 saat çalışmışlığım yok. geçmişten aklımdan kalan kırıntılarla iyi kötü sonuçlar alıyordum. felsefi bazı soruşturmalar üzerine hayatı anlamsızca yaşamaya karar verdiğim bir döneme girdim. sebebini falan anlatmama gerek yok. şimdi geri dönüyorum. önceden hedefim boğaziçi ekonomiydi şimdi felsefe istiyorum. belki hatırlayan vardır mat geo dışında pek ilgimi çeken ders yoktu. şimdi edebiyat da çalışmak işkence olacak benim için. neyse fazla uzatmayacağım. aranızdan olup bitenleri, son durumları özet geçecek birini veya birilerini arıyorum. ben en son bıraktığımda katsayı hesaplama türleri kalkmıştı fm, tm, ts, dil kalmıştı geriye. bir de hangi dersin hangi puan türü için ne kadar etkili olduğu açıklanmıştı. ondan sonra neler oldu takip edemedim. yazacak varsa hayır duamı alır. hâlâ araştıracak pek hâlim yok.

• Babilov B kullanıcısına yanıt
    Hocam hatirladigim kadariyla son bir ayda pek bir sey degismedi. Sadece ilk oturumdaki katsayilar aciklandi en son. İlk oturuma fen ve sosyal eklendigini biliyosunuzdur herhalde. Ne zaman eklendigini hatirlamiyorum ama belirteyim dedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah
  • Babilov B kullanıcısına yanıt
    Onemli degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aleyküm selam kardesim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.