Şimdi Ara

selamlar acil cevap sistemi sipariş veriyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • p35 ds3,e8400,8800gt 1gb,asus ta 915-fsp bluestorm 2 500wattlık sistemi sipariş veriyorum yanlız ramler konusunda kararsız kaldım,a-data 2gb 800mhz ddr2 ram nasıldır daha önce hiç a-data kullanmadım o yüzden pek bilgim yok birde sistemle uyumsuzluk yaratırmı?
    diğer seçenek 2X1 ddr2 800mhz corsair ama uyumsuzluk çıkarabilir diye düşünüyorum birde kingston 2gb var yanlız ondada soğuutucu yok ilerde oc yaparsam.
    acil cevaplarınızı bekliyorum

selamlar acil cevap sistemi sipariş veriyorum

• bende yarın gitcem almaya hayırlısı

İnşaallah sende memnun olursun isteminden bende pek anlamıyom sistemden
  • quote:

Orjinalden alıntı: asas1200

bende yarın gitcem almaya hayırlısı

İnşaallah sende memnun olursun isteminden bende pek anlamıyom sistemden

saol da daha çok yardımcı olacak cevaplar bekliyorum bunları sistemi aldıktan sonra konuşuruz
  • Bende yeni sistemimde A-DATA 2 GB 800 MHz Soğutmalı Vitesta Tercih Ettim. 90 YTL idi gold'da fakat Müşteri temsilcisi arkadaşın bana bi kıyağı oldu. Kingston HyperX 1066 MHz 1024 x 2 125 ytl den verdi normal fiyatı 125 $ dı. Zaten en dandik marka bile seni 5 yıl götürür. Biraz param var Diyosan Ya Kingston al yada OCZ :)
  • OC yapacaksan maliyet artar crucial ballistix tracer ve team xtreeme çok iyi oc potonsiyeline sahip ramler. Saydıklarının içinde maliyeti en ucuz olanı alabilirsin
  • eğer ram düşünüyorsan ve ileride o/c sana 2 önerim olur 1.si Kingston Hyper-x 2x1024 DDR2 800 MHz (bu modelde sogutma mevcuttur) 2.si de OCZ dir.1x2 işini görecektir. kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drift_Kinq -- 21 Haziran 2008; 14:25:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.