Şimdi Ara

selam arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya benim bana göre büyük belki ama size göre küçük bi sorunum var.benim d: sürücüsünde resimlerim ve müziklerim vardı.ama şu anda görünmüyorlar.ama boyut olarak yer kaplıyorlar.yani silinmemiş.ama dosyaya girdiğimde boş görünüyor.büyük ihtimalle dosya sistemi değişmiş diye düşünüyorum.klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster dediğimde geliyor ama.uzantısı farklı.sağ tuş özelliklerden de uzantısını değiştiremiyorum.ne yapacağımı şaşırdım.lütfen bana bi yardım edin.şimdiden hepinize teşekkür ederim.

• uzantılar için bilgisayarım a gir üstte yardım ın solunda araçlar .. klasör seçenekleri ..görünüm de bilinen dosya türleri için uzantıları gizle yazar onay kutusundaki işareti kaldır ve uzantıları değiş
  • Sistem geri yüklemeyi dene...
  • "Tifosi" arkadaşımın dediği gibi, o dosyaların normal göründüğü bir tarihe Sistem Geri Yükleme ...

Eğer işe yaramazsa virüs , trojan yada spam vardır... Dosyalar kendi kendini koruyup gizlemezler.
  • http://www.inndir.com/program.php?id=3912
    bunu indir ve o resimlerin formatını değiştir.

sorun düzelmezse
    http://www.inndir.com/program.php?id=33799
    bunu indir ve sil
  • nihat arkadaşım dediğin bi işe yaramadı.yine sorun devam ediyor.sistemi geri yükleyemiyorum çünkü bi geri yükleme noktası yok.ne yapacağımı bilmiyorum.ne olur başka çareler varsa söyleyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timur6718 -- 10 Mart 2007; 20:24:17 >
  • arkadaşlar başka bi sorunum daha var.bende winxp orjinal cd var ama sp1.sp2 yaması buldum ama şöyle bi hata veriyor "service pack 2 setup error başlığı altında setup cannot update your windows xp files because the language installed on your system is different from the update language" bu ne demek oluyo şimdi.ne yapmam lazım???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.