Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
61
Favori
168.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam taktiği falan bilmem inan bana sabırlı olman lazım bence bıraz ara ver. Bıkkınlıktan dolayı konsantre olamıyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün bende bitirdim...
    oyun bence süper ama gıcık olduğum şeyler de var tabi....hayalet türü bossları kesmekten hiç zevk almadım ama insan bosslarla savaşmakta bir o kadar zevkliydi....
    can barı muhabbet, tamamen aldatmaca bence, ne kadar artarsa düşmanların vuruşlarıda aynı oranda can götürüyor tamamen suni....basit bir asker ilk başlarda tek vuruşta 1/3 enerji götürüyorsa bar büyüdüğünde de aynısı oluyor....
    uçuurm kenarlarından düşmekte sinir bozucu, darbeden ka.mak için zıplıyorsun ama ama arkan uçurum halbu ki:)))

Bir sual;
    ilk sayfada diyor ki" Genichiro’nun 3.fazında yaptığı şimşek saldırısını yapmanızı sağlayan Spiral Cloud Passage gibi inanılmaz güçlü kabiliyetlere sahip oluyorsunuz" bahsi geçen teknik açık ama şimşek saldırısını hiç göremedim ben....şimşek salldırı kabiliyeti var mı? varsa hangisi?
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    zorlanmıştım genbichiro da ama az once oyuna tekrar basladım ve ilk seferde kısa sürede hallettim genichiroyu:))
    bir süre sonra hareketlerini ezberliyorsunuz sonra daha kolay olacak...3. fazda şimşek saldırısında havaya zıplayıp atak tuşuna basın....
  • Yavaş yavaş no damage pratiklerine başladım. Öncelik olarak boss kadar zor olan mini bosslar üzerinde çalışıyorum.

1- 1.5 ay pratik yaptıktan sonra bir twich hesabı açıp no damage yayını yapmayı planlıyorum hedefim o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 17 Nisan 2019; 7:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Yavaş yavaş no damage pratiklerine başladım. Öncelik olarak boss kadar zor olan mini bosslar üzerinde çalışıyorum.

1- 1.5 ay pratik yaptıktan sonra bir twich hesabı açıp no damage yayını yapmayı planlıyorum hedefim o.

tebrikler hocam, miniboss ta yapabiliyorsanız boss larda da yapabilirsiniz bence.

• dimontales kullanıcısına yanıt
    9 saat 15 dk boyunca genichiro ile uğraştım 278 defa defa öldüm ama sonunda hareketlerini ezberledim no damage olarak gectim hareketlerine bakıp nerede ne yapacağını bilirseniz sorun olmuyor oyunda en önemli şey Block yapılacak zaman....

• must33_35 kullanıcısına yanıt
    Dün bende akşam 9 dan gece 2 ye kadar uğraştım genichiro ile geçemedim. Giderek sinir kat sayısı arttığı için ilk yarım saatin içinde 3. faza rahat gelirken sonlara doğru ilk fazı geçememeye başladım. İlk defa kolu kırasım geldi bir oyun da :)
    Bunca strese rağmen oyun mutlaka oynanması gereken bir oyun. Herkesin tatması lazım. Genel de boss ve ya minibos ile belirli bir süre uğraştırıyor. Refleksleri iyi olan ve oyunu çok iyi oynayan yarım saatte geçer bizler 10 saatte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

hocam nasıl bitirdiniz tüyo verin ben daha genicheroyu geçemedim son fazında ölüyorum
    Son fazına kadar çatapatları kullanma, son fazında boşlugunu yakaladıgın an çatapatları kullan
    2 vur bir çatapat patlat 2 vur bir patlat
    ilk 2 fazı kolay geçmen için ise
    1. fazda mikiri counter yapabileceğin hareketleri yapar
    2. fazında sıçraman gereken hareketi yapar
    3. faz ortaya karışık yapıyor İş burda kopuyor
    1. ve 2. fazında hareketi ezberlersenız 3. fazında sıçramamı, mikir countermı yapman gerek blirsn
    Elektriği geri göndermeyi biliyorsundur Bilmiyorsanızda elektriği gönderirken normal düz sıçra yönlendirme tuğunu basmadan sıçra ve R1 tusuna bas
    Ben genelde 2 vurup bir koruma yapıyorum Posture barı kolay doluyor bu şekılde
    Bazı miniboslar bu genchirodan çok daha zor
    En güel bossta genchiro ishin ikilisi
    Oyuna ng+ yapmam diyordum ama sistemi çözünce su gibi akıyor

• OTTOMAN_67 kullanıcısına yanıt
    bide öyle deneyeim hocam teşekkürler ilk 2 fazını ezberledim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

bide öyle deneyeim hocam teşekkürler ilk 2 fazını ezberledim :)
    Catapatlarin bitince bir İtem var onunla da devam edebilirsin
    Tam ismi aklımda değil üzerine attığında hareketsiz kalmasını sağlıyor toz bulutu gibi bisey
    O itemide bir vur bir at 10adet kullanabiliyorsun
    Ama işin zevki iki vurup bir defleckt etmekte
    O çıkan kılıç sesi hala kulaklarimda duyuyorum melodi gibi
    Çıt çıt çat Çıt çıt çat
    Bunu yapabilirsen çok rahat posture bari doluyor.
    Sen iki vurduğunda üçüncüyü vuramadan birtane vurmaya çalışıyor o anda defleckt etmen senin yararına oluyor çünkü tekrar bu dediğimi yapabiliyorsun. Bazen kaçmaya çalışıyor kaçarken de vur kacamiyor çakılı kalıyor. Ok atmaya çalışıyor atamıyor o arada elektrik atmaya çalışıyor onunda geri gönderirsen rahatça geçersin
    Çok sinirliysen hiç devam etme daha sonra dene sakin kalman gerek
    Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: eonmg

Dün bende akşam 9 dan gece 2 ye kadar uğraştım genichiro ile geçemedim. Giderek sinir kat sayısı arttığı için ilk yarım saatin içinde 3. faza rahat gelirken sonlara doğru ilk fazı geçememeye başladım. İlk defa kolu kırasım geldi bir oyun da :)
    Bunca strese rağmen oyun mutlaka oynanması gereken bir oyun. Herkesin tatması lazım. Genel de boss ve ya minibos ile belirli bir süre uğraştırıyor. Refleksleri iyi olan ve oyunu çok iyi oynayan yarım saatte geçer bizler 10 saatte.
    İlk 2 faz için shadowrush skill kullan. Blok yapamıyor. Fazla yaklaşma LB / RB yap geri kaç. Sonra tekrarla. İlk 2 fazı rahatlıkla geçersiniz. 3. Fazı da elektrik saldırısını geri atararak gecebilirsiniz.

• Sanırım forumda satış takas bölümünde en hızlı değer kaybeden oyun oldu.

• Senpou temple bolgesi surekli oynamak istiyorum ya. Arada giren muzikler, o atmisfer fln muthis. Game of thoronesdaki kiise rahiplerini hatirlatiyor bana

• O müzik bu, bende çok sevdim.

• Beyler yazıldımı bilmiyorum şu tapınaktaki çanı çalınca oyun zorluğu artıyormuş bende sazan gibi çaldım düzeltebiliyormuyuz bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Beyler yazıldımı bilmiyorum şu tapınaktaki çanı çalınca oyun zorluğu artıyormuş bende sazan gibi çaldım düzeltebiliyormuyuz bunu.
    Çanı çaldığında sana bir item veriyor onu kullandığında düzeliyor.
  • Benki Souls oyunlari uzmaniyim ama bu oyunu oynayamiyorum. Bu nedir be birader

• Luca Brasi L kullanıcısına yanıt
    Kullandım hocam cvp için teşekkürler oyunun başından beri duman oldum genichiro öldürdükten sonra öğrendim bu olayı. Keşke baştan okusaydım :)

• garrote kullanıcısına yanıt
    Onu çalınca demon bell diye bir itemi kullanıyorsun herşey normale dönüyor. İtemlerin olduğu yere bakarsan görürsün.
    Oyunda farm yapmak istediğin zaman işe yarar ama onun dışında bela birşey. Ben onun yüzünden Genichiro da saatlerce boşuna uğraştım.
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    3 gün uğraştım genichiro da ara ara girdim ama parmaklarım ağrıyor 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.